Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera.

Zakłady bukmacherskie „Each way”

Obstawiając mecze u bukmacherów online nawet kilka czy kilkanaście lat możemy nie wiedzieć czym są zakłady bukmacherskie each way. Nie jest w tym nic dziwnego, ponieważ interesując się tylko piłką nożną, tenisem, koszykówką i innymi podobnymi popularnymi dyscyplinami sportowymi na takie zakłady się nie natkniemy.

Gdzie więc znajdziemy zakłady Each Way?

Zakłady bukmacherskie tego rodzaju są bardzo popularne wśród osób, które typują wyścigi konne. I właściwie znajdziemy je tylko tam. Jak wiadomo obstawianie zakładów na wyścigi konne jest bardzo dochodowe.

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł zakład bez ryzyka

 

Nadal wiele osób, które interesują się bukmacherką dziwi się, że Polscy typerzy tak słabo interesują się tym sportem. A szkoda, bo kursy są tu bardzo przyzwoite i istnieje rodzaj zakładu, które pozwoli nam zmniejszyć ryzyko, a jednocześni pozwoli na choć niewielką wygraną w przypadku, gdy nasz koń nie zajmie pierwsze miejsca.

Tutaj właśnie wkraczają zakład bukmacherskie each way…

Na czym polegają zakłady bukmacherskie each way?

Stawiając np. 50 złotych na wygraną danego konia mamy opcję, by obstawić EW, czyli zakład each way. Decydując się na to pobiera nam również dodatkowe 50 złotych i w przypadku, gdy nasz koń nie będzie pierwszy, ale zajmie chociażby drugie czy trzecie miejsce możemy liczyć właśnie na zakłady each way.

Kursy są tutaj niższe, ale często bywa tak, że odzyskujemy 50 złotych obstawione na zwycięstwo i niekiedy mamy jeszcze kilka złotych zarobku. O tym dodatkowym zarobku czy całkowitym zwrocie decyduje kurs na zwycięstwo. Im jest wyższy, tym wyższy jest kurs na zakład each way.

Zakłady bukmacherskie "Each way" 1

Stąd też osoby typujące wyścigi konne dając dobre rady początkującym mówią, by obstawiać zakład each way tylko w przypadku, gdy kurs na zwycięstwo konia jest wysoki. Gdy jest on niski jest to po prostu nieopłacalne. Można zatem powiedzieć, że zakłady each way to pewnego rodzaju bezpieczeństwo i zwiększenie prawdopodobieństwa wygranej pieniędzy nawet wtedy, gdy nasz koń nie ukończy biegu na pierwszym miejscu.

Będąc jednak zainteresowanym tym rodzajem zakładów bukmacherskich warto przed obstawieniem zainteresować się, które miejsca będą premiowane. Bywa tak, że zakłady each way obejmują miejsca 1-3, a niekiedy jest to tylko 1-2.

Jaki jest koszt zakładu bukmacherskiego Each Way?

Koszt zakładu bukmacherskiego Each Way zależy od dwóch czynników – od wartości zakładu na zwycięzcę oraz wartości zakładu na miejsce. Jednak koszt ten może być nieco wyższy niż koszt tradycyjnego zakładu na zwycięzcę, ponieważ gracz obstawia na dwa różne wyniki.

Czy warto obstawiać zakłady bukmacherskie Each Way?

Obstawianie zakładów bukmacherskich Each Way ma swoje wady i zalety. Zaletą jest to, że umożliwia graczom wygraną nie tylko w przypadku zwycięstwa obstawionego konia, ale również w przypadku zajęcia przez niego miejsca na podium. Jednak jedną z wad jest to, że koszt takiego zakładu jest nieco wyższy niż koszt tradycyjnego zakładu na zwycięzcę.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych gości
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
300zł Cashback
+ bonus za wpłatę
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 1500 zł do 200 zł do 2000 zł