Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera.

Zakłady „each way” – sposób na bukmachera?

Obstawiając mecze u bukmacherów online nawet kilka czy kilkanaście lat możemy nie wiedzieć czym są zakłady each way. Nie jest w tym nic dziwnego, ponieważ interesując się tylko piłką nożną, tenisem, koszykówką i innymi podobnymi popularnymi dyscyplinami sportowymi na takie zakłady się nie natkniemy.

Gdzie je więc znajdziemy?

Zakłady bukmacherskie tego rodzaju są bardzo popularne wśród osób, które typują wyścigi konne. I właściwie znajdziemy je tylko tam. Jak wiadomo obstawianie zakładów na wyścigi konne jest bardzo dochodowe.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł za przegrany zakład

 

Nadal wiele osób, które interesują się bukmacherką dziwi się, że Polscy typerzy tak słabo interesują się tym sportem. A szkoda, bo kursy są tu bardzo przyzwoite i istnieje rodzaj zakładu, które pozwoli nam zmniejszyć ryzyko, a jednocześni pozwoli na choć niewielką wygraną w przypadku, gdy nasz koń nie zajmie pierwsze miejsca.

 

Tutaj właśnie wkraczają zakłady each way. Na czym polegają?

Stawiając np. 50 złotych na wygraną danego konia mamy opcję, by obstawić EW, czyli zakład each way. Decydując się na to pobiera nam również dodatkowe 50 złotych i w przypadku, gdy nasz koń nie będzie pierwszy, ale zajmie chociażby drugie czy trzecie miejsce możemy liczyć właśnie na zakłady each way.

Kursy są tutaj niższe, ale często bywa tak, że odzyskujemy 50 złotych obstawione na zwycięstwo i niekiedy mamy jeszcze kilka złotych zarobku. O tym dodatkowym zarobku czy całkowitym zwrocie decyduje kurs na zwycięstwo. Im jest wyższy, tym wyższy jest kurs na zakład each way.

Zakłady "each way" - sposób na bukmachera? 1

Stąd też osoby typujące wyścigi konne dając dobre rady początkującym mówią, by obstawiać zakład each way tylko w przypadku, gdy kurs na zwycięstwo konia jest wysoki. Gdy jest on niski jest to po prostu nieopłacalne. Można zatem powiedzieć, że zakłady each way to pewnego rodzaju bezpieczeństwo i zwiększenie prawdopodobieństwa wygranej pieniędzy nawet wtedy, gdy nasz koń nie ukończy biegu na pierwszym miejscu.

Będąc jednak zainteresowanym tym rodzajem zakładów bukmacherskich warto przed obstawieniem zainteresować się, które miejsca będą premiowane. Bywa tak, że zakłady each way obejmują miejsca 1-3, a niekiedy jest to tylko 1-2.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET BETFAN STS
210zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
600zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 8/10 8/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe czasowe -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 2000 zł do 3000 zł do 1000 zł do 1200 zł