Bukmacher bez podatku? Odbierz Totolotek kod promocyjny

Totolotek wprowadził do swojej oferty wspaniałą promocję, dzięki której typując za określone stawki zakłady w mobilnej wersji serwisu Totolotka, grasz u bukmachera bez podatku. Co to oznacza? Oznacza to, że do twojej wygranej Totolotek doliczy dodatkowo 12%, dzięki czemu wygrasz pieniądze i nie stracisz nawet złotówki przez istniejący w Polsce podatek od typowanego zakładu.

Co więcej – zakładając konto u bukmachera Totolotek możesz odebrać całkowicie darmowy zakład, jeśli skorzystasz z kodu promocyjnego Totolotek dostępnego na naszej stronie w sekcji bonusy i promocje u bukmacherów.

Podatek od zakładów bukmacherskich

Nowelizacja ustawy hazardowej z 2017 roku wprowadziła na bukmacherów nakaz pobierania od każdego zakładu 12% podatku. Co sprawia, że gracze typujący mecze w legalnej firmie za każdym razem mają pomniejszaną kwotę zakładu o 12%.

Bukmacher Totolotek wychodząc naprzeciw temu, postanowił, że dla graczy typujących określone w regulaminie zakładki doliczy do wygranej 12%. Warunek jest jednak taki, że zakład musi być postawiony na urządzeniu mobilnym i przy określonych stawkach i kursach. Stawiając taki sam zakład na komputerze można natomiast liczyć na dodatkowe 6%.

Warto także śledzić strony internetowe innych bukmacherów m.in. Fortuna czy LV BET, ponieważ niektóre z podmiotów z okazji ważnych meczów i ważnych wydarzeń sportowych, organizują specjalne promocje do których można też właśnie zaliczyć typowanie u bukmachera bez podatku.

TOP 3 promocji bukmacherskich: Załóż konto w Fortunie, odbierz darmowe 30 zł i 400 zł - więcej na www.fortuna.pl
Załóż konto w LVBET, odbierz darmowe 20 zł i 1000 zł - więcej na www.lvbet.pl
Załóż konto w Totolotku, odbierz darmowe 20 zł i 500 zł - więcej na www.totolotek.pl

oferta Totolotek

Totolotek kod promocyjny – jak odebrać?

Na początek należy powiedzieć czym są tak zwane kody promocyjne. Jest to nic innego jak dodatkowa oferta promocyjna dla użytkowników naszej strony internetowej. Użytkownik wchodzący bezpośrednio na stronę danego bukmachera, bardzo często otrzyma po prostu standardową ofertę powitalną.

Korzystając z rankingu bukmacherów i bonusów dostępnych np. na naszej stronie, można odebrać dodatkowy bonus na rozpoczęcie gry w danej firmie. Totolotek jest jednym z przykładów, gdzie użytkownicy wchodząc przez nasz link i wpisując kod promocyjny w trakcie rejestracji u bukmachera uzyskają dodatkowy bonus w postaci darmowego zakładu na start.

Inne firmy które obecnie oferują takie kody bonusowe to Fortuna a także LV BET. Dzięki nim będziesz mógł rozpocząć grę wykorzystując darmowe zakłady w trzech różnych firmach bukmacherskich.

Pamiętaj jednak, że kod promocyjny trzeba wykorzystać przy zakładaniu konta u bukmachera. Jeżeli zarejestrujesz się bez użycia specjalnego kodu promocyjnego, możesz nie otrzymać bonusu.

Przypisy: