Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera.

Poradnik bukmacherski – najważniejsze zasady gry u bukmacherów

Zarabianie na zakładach bukmacherskich nie jest wcale łatwe o czym wielu początkujących graczy się przekonało, stawiając kupony w zakładach bez posiadania odpowiedniej wiedzy i przygotowania. Jak powszechnie wiadomo, warto uczyć się na błędach, zwłaszcza innych. Lepiej nie powielać schematów w grze u bukmachera, które z góry skazane są na niepowodzenie w dłuższej perspektywie czasu. Krótki poradnik bukmacherski z pewnością może ułatwić właściwe postępowanie, przy obstawianiu meczów u bukmacherów, tak aby w zakładach sportowych móc odnosić sukcesy.

ODBIERZ KOD PROMOCYJNY PZBUK
Super promocja: Darmowy zakład + Cashback

 

Zasady gry u bukmachera – czyli jak grać?

Jak w każdym obszarze, w obstawianiu powinniśmy stosować pewne zasady gry u bukmachera. W poradnikach internetowych, znajdziemy mnóstwo wiadomości na ten temat. Niektóre z nich są wartościowe inne zupełnie bezużyteczne bądź nawet szkodliwe dla obstawiających. Jeżeli chcielibyśmy wskazać absolutnie podstawowe i kluczowe zasady gry u bukmachera, musimy wymienić przede wszystkim:

 1. Zanim postawisz prawdziwe pieniądze, spróbuj swych sił typując wirtualnie. Dzięki temu dowiesz się więcej na temat błędów jakie popełniasz, co pozwoli je wyeliminować i grać skuteczniej.
 2. Przed rozpoczęciem gry, ustal ustal swoje limity. Określ bankroll i przedział czasowy, w którym grasz. Dla przykładu: 200 złotych na miesiąc. Określ stawkę na zakład (np. 20 złotych) co daje dziesięć zakładów miesięcznie. Prowadź w arkuszu kalkulacyjnym statystyki dotyczące skuteczności swoich typów.
 3. Nie obstawiaj taśm czyli kuponów z wieloma typami. To najprostsza droga do utraty bankrolla.
 4. Nie graj systemami opartymi na progresji. Podobnie jak w wypadku akumulatorów, to droga do szybkiego bankructwa.
 5. Zaakceptuj przegrane. Są one częścią bukmacherki. Staraj się wyciągać wnioski na podstawie przegranych. Zachowaj zimna głowę, nie staraj się odegrać natychmiast.
Poradnik bukmacherski - najważniejsze zasady gry u bukmacherów 1

Najważniejsze porady dla graczy

Zakłady bukmacherskie to wbrew pozorom niełatwy sposób na zarabianie pieniędzy. Dobitnie świadczą o tym statystyki, które mówią ,że blisko 90 procent graczy, regularnie obstawiających kupony u buków, w dłuższej perspektywie czasu jest na minusie. Warto sięgnąć po sprawdzone porady dla graczy aby próbować znaleźć się w gronie tych kilkunastu procent, którym gra na zakładach daje zarobić.

Bukmacher - porady dla graczy

 1. Obstawiając skup się na dyscyplinie, którą znasz. Dla jednych będzie to futbol, dla innych tenis a jeszcze ktoś inny dobrze będzie się czuł grając zakłady koszykarskie. Często przywoływane porady dla graczy mówią, że najlepiej wybrać jedną czy dwie ligi i tylko je typować. Dzięki takiemu działaniu łatwiej nam będzie ogarnąć statystyki, transfery czy inne informacje, mogące mieć kluczowy wpływ na wyniki typowanych spotkań.
 2. Stawiaj jak najczęściej zakłady dwu drogowe. Dzięki takiemu działaniu statystycznie zwiększasz swoje szanse na wygraną. Jeśli dodatkowo uda się znaleźć wartościowy typ, gdzie bukmacher ma niska marżę, to w połączeniu z dobrą analizą spotkania, możemy osiągnąć przewagę na bukmacherem.
 3. Bukmacher, myli się tak samo często jak gracz o ile nie częściej. Gdyby było inaczej, każdy mecz wchodziłby „po kursie” a tak nie jest. Szukaj typów, gdzie istnieje wysokie prawdopodobieństwo, że bukmacher błędnie oszacował realia spotkania.
 4. Stawiaj single czyli jedno spotkanie jeden kupon. Najlepiej dwu drogowe (np. gra na ilość goli w meczu piłkarskim). Szanse trafienia takiego kuponu są zdecydowanie wyższe niż w każdym innym przypadku.
 5. Załóż konto u kilku bukmacherów. Nie ograniczaj się do jednego. Dzięki temu będziesz mógł grać najwyższe dostępne kursy, co bezpośrednio przekłada się na wysokość wygranej. Szukaj bonusów i promocji bukmacherskich. Nasze wygrane kupony mogą być podwójnie opodatkowane ( podatek obrotowy 12 procent oraz podatek 10 procent od wygranej wyższej niż 2280 złotych ) jeśli doliczymy do tego marżę bukmachera wyraźnie możemy zobaczyć jak wiele tracimy na starcie. Dlatego istotne jest szukanie różnic kursowych i możliwości gry bez podatku (np. promocja happy hours lub inne).
 6. Obstawiaj faworytów wyłącznie wtedy, kiedy oferowany kurs ma rzeczywista wartość. Często liderzy lig, są przeceniani przez buków, a kursy oferowane nie odzwierciedlają rzeczywistych szans drużyn.

Fuksiarz.pl/promocje
Nowy bukmacher! Ekskluzywna oferta przy rejestracji

 

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET SUPERBET STS
600zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
1300zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
100zł CASHBACK
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 8/10 8/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe czasowe -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 200 zł do 3000 zł do 200 zł do 1500 zł