Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera.

Typy na Igrzyska Olimpijskie

Igrzyska Olimpijskie zbliżają się wielkimi krokami. Ceremonia otwarcia odbędzie się 23 lipca, a zamknięcia 8 sierpnia.  Pierwsze dyscypliny zaczynają natomiast rywalizację wcześniej, bo już we środę 21 lipca. Są to piłka nożna oraz softball.

Z całą pewnością każdy znajdzie odpowiednie typy na olimpiadę dla siebie, ponieważ różnorodność konkurencji tutaj rozgrywanych usatysfakcjonuje każdego. Twoim celem jest obstawianie tenisa na olimpiadzie? Czy może jednak jesteś ekspertem i najbardziej lubisz obstawianie siatkówki?

Przymierzasz się do niszowych sportów?

Nie ma problemu! Uczestnicy Letnich Igrzysk Olimpijskich w Tokio będą rywalizować w 37 dyscyplinach. Do tego większość dyscyplin posiada jeszcze poszczególne konkurencje. Tutaj rekordzistką jest lekkoatletyka, która składać się będzie z 48 konkurencji takich jak np.: skok w dal, pchnięcie kulą, skok wzwyż, bieg na 100m, itd. Taka mnogość różnych dyscyplin oraz konkurencji zapewnia, że każdy znajdzie jakieś typy na olimpiadę.

Jakie sporty obstawiać na olimpiadzie?

Pojawia się tutaj bardzo ważne pytanie dotyczące tego co obstawiać na olimpiadzie. Nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi. Każdy ma swoje ulubione sport do oglądania oraz stawiania.

Kogoś zainteresują tylko typy na tenis, ponieważ ogląda go na co dzień oraz śledzi wyniki, a kogoś innego typy na siatkówkę. Oferta z zakładami bukmacherskimi jest bardzo szeroka, jedynie jeśli celujemy w bardzo niszowe sporty, wtedy będziemy musieli poszukać bukmachera mającego ten sport w ofercie. Co najchętniej będziemy stawiać? Sporty ulubione przez Polaków oraz te, które są transmitowane w telewizji.

Bez wątpienia będzie to obstawianie siatkówki, ponieważ Polska jest silna w tej dyscyplinie, a wszystkie mecze będą transmitowane na otwartych kanałach. Obstawianie tenisa na olimpiadzie powinno być równie popularne, a to dzięki rosnącej ostatnio popularności tego sportu.

Przyczyniają się do tego tenisiści odnoszący ostatnio sukcesy. Są to Iga Świątek, Magda Linette oraz Hubert Hurkacz. Również lubianym w Polsce sportem olimpijskim jest lekkoatletyka. Przecież to tutaj nasi sportowcy zdobywają zawsze worek medali. Lubimy oglądać częste sukcesy Anity Włodarczyk w rzucie młotem, więc i tutaj można znaleźć typy na olimpiadę.

Typy na Igrzyska Olimpijskie 1

Szanse i typy na polskich siatkarzy

Polska i Brazylia to dwie drużyny typowane do zgarnięcia złotego medalu. W zależności od bukmachera kurs na zwycięstwo Polaków oscyluje w okolicach 3.50, a na Brazylię jest bardzo podobny. Dlatego fani upatrujący zwycięstwo naszej reprezentacji mogą pokusić się o ten zakład.

Inne typy na siatkówkę to po prostu zwycięstwa na poszczególne mecze. Polacy rywalizować będą w grupie A. Przeciwnikami naszej reprezentacji będą: Iran, Włochy, Wenezuela, Japonia oraz Kanada.

typy na siatkówke olimpiada

Nie powinniśmy mieć więc żadnych problemów z awansem z grupy, a kursy na poszczególne mecze będę naprawdę niskie. Dla przykładu kurs wystawiony na pierwszy mecz z Iranem wynosi około 1.10. Obstawianie siatkówki może okazać się bardziej opłacalne w zakładach na żywo. Oglądając mecz będziemy doskonale widzieć jak idzie gra i co się dzieje na boisku, a kursy na wygranie danego seta, bądź handicapy punktowe mogą mieć bardzo dobre kursy.

Czy Iga Świątek wygra na olimpiadzie?

To pytanie zadaje sobie ostatnio wiele osób zarówno ze świata sportu, jak i zwykłych obywateli. Z tenisistów z naszego kraju jest to główna kandydatka do zdobycia medalu. W przeszłości zdobyła przecież złoto olimpijskie.

Zdarzyło się to w Buenos Aires w 2018 podczas igrzysk olimpijskich młodzieży. Dokonała tego w grze podwójnej w parze z Kają Juvan. Do tego dochodzi głośne zwycięstwo w wielkoszlemowym turnieju French Open w 2020 roku. Nie dziwi więc, że to właśnie w niej wiele osób upatruje zdobywczynię złotego medalu.

Obstawianie tenisa na olimpiadzie można zacząć od razu typując zwycięzcę całego turnieju. Dla osób nie lubiących tak długich zakładów inną propozycją jest typowanie poszczególnych meczy. Również i tutaj typy na tenis na żywo to dobra propozycja. Zakłady na poszczególne sety to doskonała propozycja, zwłaszcza podczas meczy Pań, które to lubią często wzajemnie się przełamywać.

typy na tenis olimpiada

Wśród tylu sportów każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie. Niezależnie, czy będą to typy na tenistypy na siatkówkę, czy też na niszowe sporty, nie zapominajmy o całej naszej reprezentacji. Dopingujmy wszystkich polskich sportowców i cieszmy się z każdego sukcesu jaki osiągają na tak wielkiej imprezie.

https://fuksiarz.pl/promocje
Darmowe zakłady na start! Ekskluzywna oferta przy rejestracji

 

Kto zdobędzie złoty medal na Olimpiadzie? – Typy siatkówka mężczyzn

Polska – 3.30
Brazylia – 3.50
Francja – 6.00

Bukmacher nr 1 Wybór naszych gości
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
300zł Cashback
+ bonus za wpłatę
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 1500 zł do 200 zł do 2000 zł