Decydując się na założenie konta u bukmachera internetowego możemy właściwie zapomnieć o koncie demo. Tutaj każdy liczy na zyski – my kontra bukmacher. Kto będzie lepszy? Celem każdego typera jest ogranie bukmachera.

Musimy jednak uważać, by nie zostać zlimitowanym u bukmachera. Jednak zanim będziemy mieli takie „problemy” musimy najpierw pomyśleć nad skutecznym systemem bukmacherskim. Zacznijmy od dyscypliny sportowej.

 

Obstawianie meczów – krok po kroku

Tutaj najlepiej faktycznie zainteresować się piłką nożną.To sport, dzięki któremu niemal przez cały rok możemy obstawiać mecze. Bo nawet jeśli kończy się liga to zaczynają się większe imprezy jak Mistrzostwa Świata czy Mistrzostwa Europy.

obstawianie-meczy

Oprócz tego możemy liczyć na kwalifikacje do Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Nie możemy również zapomnieć o meczach towarzyskich, które słyną z dużej ilości goli. Piłka daje nam duże możliwości jeśli chodzi o system bukmacherski.

 

Systemy bukmacherskie dla początkujących

Pierwszy z nich to obstawianie niskich kursów. Z pewnością każdy z nas jest w stanie w niemal każdym meczu znaleźć taki kurs. Często jest to ilość goli np. powyżej 0,5 gola czy poniżej 4,5 gola. Niekiedy jest to także obstawianie faworytów meczów.

Zaletą grania niskich kursów jest to, że mamy poniekąd większe szanse na wygraną. W końcu im niższy kurs tym większe prawdopodobieństwo pozytywnego wyniku. Niemal każdy mecz posiada taki niski kurs, który warty jest grania.

Jednak obstawianie niskich kursów ma także swoje wady. Wygrane są tutaj naprawdę niskie. Należy operować większą gotówką, by granie na tak niskie kursy przynosiły nam zyski. Do tego warto przypomnieć, że niektórzy bukmacherzy pobierają podatek, który również zaniży naszą wygraną.

Jeśli wolimy więcej ryzyka, a co za tym idzie większych zysków warto zainteresować się obstawianiem remisów.

obstawianie-meczow-liga-europy

Obstawianie remisów nie jest bardzo popularne, stąd też ciężko będzie nam znaleźć typy z analizami. Interesując się jednak piłką nożną i dobrze analizując możemy mimo wszystko wyjść w końcu na plus. Kursy są tutaj naprawdę warte grania i wynoszą średnio nieco ponad 3.

Nasza skuteczność nie musi być tutaj wysoka, gdyż kursy odgrywają tu główną rolę. Nie musimy obstawiać tu dużych kwot, ale za to warto posiadać więcej funduszy. Bywa tu i tak, że na 10 spotkań wejdą nam tylko 3. Ale to już może nam dać niewielki zysk.

 

I w końcu jedna z najbardziej dochodowych w piłce nożnych opcji – obstawianie rzutów rożnych.

Tutaj często bez problemu wchodzą kursy 2,75 czy 5,00. Niewiele osób podaje typy z rzutami rożnymi, ponieważ przynosi im to tak duże zyski, że nie warto im bawić się w pisanie analiz. Mimo to sami możemy znaleźć strony, które mają statystyki właśnie z rzutami rożnymi.

Obstawiając rzuty rożne warto stosować płaską stawkę. Warto również grać je na żywo, czyli LIVE. Jak widać po powyższych przykładach sama piłka nożna daje nam wiele możliwości – możemy grać niskie kursy, możemy także wybrać większe ryzyko i grać remisy.

Równie dobrze możemy zacząć czerpać zyski z obstawiania rzutów rożnych w trakcie meczów na żywo. Wszystko zależy od tego jaką ilością gotówki dysponujemy i jak bardzo chcemy ryzykować na zakładach bukmacherskich.

Promocja miesiąca w Totolotku! Bonus bez depozytu - 20zł za rejestrację !

Jedno jest pewne obstawianie meczów nie jest trudne i krok po kroku dojdziemy do tego jaki system jest najbardziej odpowiedni dla Nas.