Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera.

Obstawianie League of Leagends (LoL)

Bukmacher pod esport

Cyberport, zwany również sportami elektronicznymi czy w skrócie e-sportem, to aktualnie najszybciej rozwijająca się forma rywalizacji. Na fali rosnącej popularności rozgrywek esportowych, również bukmacherzy wprowadzili do swoich ofert, możliwość obstawiania wyników takich zdarzeń. Jedną z najpopularniejszych jest obstawianie LoLa czyli League of Legends, komputerowej gry typu MOBA (Multiplayer Online Battle Arena), gdzie dwie, pięcioosobowe drużyny bohaterów walczą między sobą. LoL to walka o realizację celów na mapie gry. Głównym celem jest Nexus, którego zniszczenie oznacza zwycięstwo. Celami pośrednimi są wieże i inhibitory, których zniszczenie warunkuje możliwość ataku na Nexus. Inne cele gry to wzmocnienie drużyny poprzez zabicie stworów (SMOK, BARON) . Specyfika gry daje nam możliwość obstawiania wielu rodzajów zakładów. W zależności od bukmachera mamy sporo możliwości a najpopularniejsze typy to:

  1. Suma zabójstw (obstawiamy łączna sumę zabójstw w meczu)
  2. Czas trwania całej rozgrywki (zwykle, mecze trwają od 30 minut wzwyż. Zdarzają się jednak znacznie dłuższe potyczki. Obstawianie LoLa w tym obszarze powinno przede wszystkim opierać się na właściwej ocenie potencjału i stylu gry drużyn.
  3. Pierwsza krew (Typy na Lola to też pierwsza krew, gdzie obstawiamy gracza który na mapie dokona pierwszego zabójstwa)
  4. Pierwsza wieża (podobnie jak wyżej z tym, że typujemy ekipę która zniczy wieżę przeciwnika)
  5. Pierwszy inhibitor (zniszczenia inhibitora jest trudno przewidzieć przed rozpoczęciem rozgrywki. Zwykle po kilkunastu minutach możemy w miarę poprawnie oszacować szanse którejś z ekip)
  6. Pierwszy Baron (Baron zdobywany jest zazwyczaj w późniejszej części rozgrywki. Większe szanse ma drużyna ,która ma przewagę i ogólnie dominuje mapę gry.
  7. Pierwszy smok (przy obstawianiu tej opcji warto zwrócić uwagę na to ,która z drużyn ma przewagę na mapie gry w dolnej alei. Zwykle ma większe szanse na wzmocnienie.
  8. Zwycięzca mapy
  9. Ilość map (mniej więcej)
  10. Dokładny wynik

Obstawianie League of Leagends (LoL) 1

Obstawianie LoLa nie różni się od typowego grania innych dyscyplin, wystarczy trochę tylko wejść w specyfikę rozgrywek e-sportowych i koniecznie przed pierwszym obstawieniem rozeznać się o co w LoL chodzi, jakie drużyny aktualnie dominują. Oglądanie streamów spotkań i śledzenie turniejów pozwoli nam wyrobić sobie pewna wiedzę, która może okazać się przydatna podczas realnego stawiania kuponów. Obstawianie LoLa można polecić osobom, które mają styczność z grami e-sportowymi. W innym przypadku zagrane kupony mogą w dużym procencie okazać się przegrane. Obstawianie LoLa jak i innych rozgrywek cybersportowych można zacząć każdego bukmachera. Oferta różni się zwykle liczbą przyjmowanych zakładów. Sporo turniejów i spotkań znajdziemy w Fortunie czy STS– ie choć trzeba przyznać, że i u innych buków oferta jest na co najmniej przyzwoitym poziomie.

Obstawianie League of Leagends (LoL) 2

Gdzie najlepsze typy na mecze LoLa?

Jak wspomnieliśmy LoL to obecnie najpopularniejsze z rozgrywek e sportowych. Dlatego też u każdego legalnie działającego bukmachera na naszym rynku znajdziemy zakłady na LoLa. U jednych oferta będzie bogatsza u innych skromniejsza. Wybór zakładów z reguły jednak jest spory. Typy na Lola znajdziecie na tej stronie. Jeśli nie jesteś jeszcze mocno zaznajomiony z rozgrywkami, warto wspomóc się analizami ekspertów . Jeśli zaś jesteście juz fanami esportu ,śledzicie rozgrywki czy turnieje, zawsze warto wspomóc się propozycjami opracowanymi i przeanalizowanymi przez ekspertów.

Czy warto obstawiać LoLa?

W związku z rosnącą liczbą zakładów bukmacherskich na esport, wielu graczy zastanawia się nad ich obstawianiem. Czy warto obstawiać LoLa? Tak, pod warunkiem, że wiemy o co w rozgrywkach chodzi, mamy pojęcie o specyfice gry i przynajmniej podstawowe rozeznanie w układzie sił. Obstawianie LoLa najlepiej poprzedzić analizą dotychczasowych spotkań drużyn , statystykami i ogólnymi tendencjami w światowym esportcie. Warto zwrócić na drużyny, które dominują turnieje, a przygotowywane własne typy na LoLa skonfrontować z tymi przygotowanymi czy proponowanymi na bukmacherskich stronach poradnikowych.

Rejestracja bez dowodu na STS.PL
100 zł bez ryzyka + 1500 zł za wpłaty

 

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET SUPERBET STS
600zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
1300zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
100zł CASHBACK
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 8/10 8/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe czasowe -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 200 zł do 3000 zł do 200 zł do 1500 zł