Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera.

High League MMA – Typy i obstawianie

Typy High League MMA – Obstawianie

Na niezwykle ciekawym, polskim rynku MMA, który do tej pory kojarzył się głównie z organizacją KSW, pojawił się nowy gracz. Obok  najbardziej znanych jak KSW czy Babilon MMA (organizacje kładące nacisk głównie na walki o charakterze sportowym)  oraz Fame MMA ( gale z udziałem celebrytów), na horyzoncie nowy projekt sygnowany przez znanego rapera Malika Montana. Pierwsza gala ma odbyć się już w te wakacje i mimo, że nie jest jeszcze znana pełna karta walk, a organizacją ma zakontraktowanych dopiero trzech wojowników, to kibice i bywalcy zakładów bukmacherskich , już ostrzą sobie zęby na pierwsze typy High League MMA u bukmacherów. Typy High League MMA, pojawią z pewnością niedługo przed galą, a wyłączność wystawienia oferty kursowej będzie miała Fortuna.

Gala High League - obstawianie

High League MMA – Pierwsza gala

Jak zapowiada twórca organizacji High League MMA, pierwsza gala tej organizacji freak fightów ma się odbyć jeszcze w te wakacje 28 sierpnia. Malik zapowiada, że z udziałem publiczności, choć nie jest jeszcze znana pełna karta walk. Póki co udało się zakontraktować kilku zawodników. Oczywiście, zgodnie z filozofią organizacji, w oktagonie zobaczymy internetowych celebrytów, a sama gala ma być konkurencją dla bardziej znanej FAME MMA. Już wiadomo, że celebry ci i twórcy internetowi, do klatki wejdą 28 sierpnia 2021 a areną walk będzie Ergo Arena w Sopocie. Na High League MMA- pierwsza gala , można już, w Internecie, nabyć wejściówki.

Typy High League:

Lexy „Lexy” Chaplin – Natalia „NATSU” Karczmarczyk – 2
Aniela „Lil Masti” Bogusz – Ewa Brodnicka – 2
Adrian „Medusa” Salamon – Maciej Rataj – 1
Josef Bratan – Gabriel Tadeusz „Cesarz Narcyz” Bystrzycki – 1
Piotr „Bonus BGC” Witczak – Jakub „Japczan” Piotrowicz – 1
Maciej „Bick Jack” Jarema – Jakub „Carlito” Olewicki – 2
Kuba Nowaczkiewicz – Przemysław „Kolar” Kolarczyk – 1

High League MMA - Typy i obstawianie 1

Obstawianie High League

U bukmachera Fortuna można już postawić zakład na walkę organizacji Malika Montany. Obstawianie High League MMA, to póki co jedno zdarzenie w Fortunie, mianowicie pojedynek influencerek Natalii “Natsu” Karczmarczyk z Lexi Chaplin. Faworytką pozostaje Lexi, jednak mając na uwadze specyfikę freak fightów, warto poczekać do ostatniej chwili, kiedy możliwości obstawiania High League będzie więcej.

Bukmacher High League

Oficjalnym bukmacherem pierwszej gali Malika jest Fortuna. Póki co w ofercie tego buka znajdziemy jedynie, kursy na pojedynek Lexy Chaplin vs Natalia “Natsu” Karczmarczyk. Przypuszczać jednak należy, że wraz z wypełnianiem się karty walk, bukamcher High League- Fortuna przygotuje obszerniejsze propozycje, i obstawianie High League MMA, wykraczać będzie poza kilka typów.

Karta walk High League

Na chwile obecna Malik kompletuje kartę walk. Potwierdzony jest pojedynek Lexy Chaplin vs Natalia “Natsu” Karczmarczyk, który możemy już obstawiać w Fortunie. Nazwiska przeciwników pozostałych zawodników organizacji nie zostały jeszcze ujawnione. Wystąpić mają na pewno:

Lexy „Lexy” Chaplin – Natalia „NATSU” Karczmarczyk
Aniela „Lil Masti” Bogusz – Ewa Brodnicka
Adrian „Medusa” Salamon – Maciej Rataj
Josef Bratan – Gabriel Tadeusz „Cesarz Narcyz” Bystrzycki
Piotr „Bonus BGC” Witczak – Jakub „Japczan” Piotrowicz
Maciej „Bick Jack” Jarema – Jakub „Carlito” Olewicki
Kuba Nowaczkiewicz – Przemysław „Kolar” Kolarczyk
Walka Trzech: Łukasz „Lukas TV” Wdowiak – „Bunio” – Łukasz „Yoczook” Walaszek

Typowanie High League w tych przypadkach póki co nie jest możliwe. Wraz zakontraktowaniem przeciwników, Fortuna zaoferuje możliwość zakładów na pozostałe pojedynki. Cały czas trwają próby pozyskania nowych zawodników do organizacji. Podczas pierwszej gali, planowanej na 28 sierpnia 2021, ma odbyć się aż dziewięć walk. Z uwagą należy przyglądać się postępom organizacyjnym, gdyż na teraz, więcej jest niewiadomych niż pewników.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł za przegrany zakład

 

 

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET SUPERBET STS
210zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
500zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 8/10 8/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe czasowe -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 2000 zł do 3000 zł do 50 zł do 1200 zł