Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera.

Obstawiamy przebieg meczu: Raków – Śląsk

Słynny trener Kazimierz Górski kiedyś powiedział, że dopóki piłka w grze, wszystko jest możliwe. Teraz wszyscy z niecierpliwością oczekują na mecz w Białymstoku, gdzie Raków zmierzy się ze Śląskiem. Czy podopieczni Jacka Magiery zdołają pokonać Medaliki? Oto moje przewidywania oraz Raków – Śląsk typy bukmacherskie.

Śląsk wraca do gry

Ostatnie dni były dla zawodników z Wrocławia spektakularne. Po trudnym okresie, drużyna szybko odzyskała formę i znowu zaczęła prezentować się w świetnym świetle.

Choć nie wielu fanów WKS-u spodziewało się sukcesu przed kilkoma tygodniami, teraz ta możliwość wydaje się realna. Drużyna ma szansę na zdobycie trzeciego mistrzostwa Polski, jednak najpierw musi pokonać silnego Rakowa. To nie będzie łatwe zadanie.

betfan-bonus-na-start

Dawid Szwarga, niedawno zwolniony trener Rakowa, na pewno chciałby się pożegnać z klubem w glorii zwycięzcy. Szansa jest na wyciągnięcie ręki, ale czy drużyna będzie potrafiła ją wykorzystać?

Częstochowianie pod wodzą Jacka Magiery stanowią poważne zagrożenie dla Śląska. Trener ten doskonale zdaje sobie sprawę z potencjału swoich zawodników, więc fani gości mogą spodziewać się czegoś wyjątkowego podczas tego meczu.

Jeśli chodzi o Raków – Śląsk typy, sugeruję postawić na obie drużyny strzelące. W siedmiu z ostatnich dziesięciu meczów oba zespoły zdobywały bramki, co może zapowiadać widowiskowe starcie.

NASZ TYP: obie drużyny strzelą – kurs 1.75 w Superbet.

Gdzie obejrzeć transmisję z meczu?

Mecz Raków – Śląsk będzie transmitowany na żywo na antenach stacji Canal+Sport 2, a w razie konieczności również na Canal+Sport 3. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:30 dnia 25 maja 2024 roku.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych gości
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
300zł Cashback
+ bonus za wpłatę
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 600 zł do 200 zł do 2000 zł