Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera a następnie obstawiaj i testuj, gdzie Ci się gra najlepiej i który legalny bukmacher ma najwyższe kursy w interesującej Cię lidze czy na konkretne dyscypliny sportowe. My obok polecamy na początek założyć konto do obstawiania w renomowanej firmie bukmacherskiej Fortuna, oferującej darmowy zakład na start.
Odbierz bonus 120 zł darmowy zakład na www.efortuna.pl

Obstawianie dokładnych wyników na zakładach

Zakłady bukmacherskie na dokładny wynik to podstawa sukcesu u bukmachera. A piłka nożna to najlepszy ze sportów by taki dokładny wynik meczu wytypować! Trzeba wiedziać Wam że piłka nożna święci triumfy u każdego bukmachera. Nie ma się podziwić, że podpierając się analizami innych typerów najwięcej z nich znajdziemy właśnie z tej dyscypliny. Same zakłady bukmacherskie dają nam duże możliwości zarobku.

Dlatego też warto pamiętać, by nie wybierać tylko i wyłącznie piłki nożnej. Chcąc więcej zarobić warto stawiać wyższe kursy. Te na poziomie 2,0 czy 3,0 znajdziemy w ofercie zawsze. Nie zawsze dotyczą one jednak zwycięstwa danej drużyny czy zawodnika. Kiedy gra faworyt to kurs na niego jest śmiesznie niski, znowuż wiedząc, że jego rywal nie ma żadnych szans – nie warto wtedy stawiać na wyższy kurs będąc pewnym straty pieniędzy.

Gra bez podatku? Tak! Bonus bez depozytu? Tak! www.totolotek.pl 

Bywają jednak opcje, które są bardziej prawdopodobne. To chociażby obstawianie dokładnych wyników.

Obstawianie czas zacząć!

Najpopularniejsze są w piłce nożnej. Tutaj kursy potrafią niekiedy wynosić nawet 34,00, a łącząc dwa tak podobne do siebie kursy możemy jednorazowo zarobić właściwie fortunę! Tak wysokimi kursami kuszą nasz oszuści, którzy podają, że znają wynik przyszłych meczów.

Przed ich podaniem należy jednak zapłacić i to nie mało. Nie warto decydować się na tego typu zakupy, ponieważ będziemy tu tylko stratni. Po co komuś zarabiać nawet 100 Euro jeśli sam znając dokładny wynik może zarobić fortunę?

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET TOTOLOTEK STS
120zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
25zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
 Aplikacja
Aplikacja9/107/108/109/10
 Gra bez podatku
Gra bez podatkuHappy Hoursczasowew piątki-
 Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatędo 1000 złdo 1500 złdo 1000 złdo 1000 zł

Jednak obstawianie dokładnych wyników to nie tylko piłka nożna. Możemy je obstawiać chociażby w tenisie czy siatkówce. Kursy nie są już tu takie wysokie. Lecz czasami możemy natknąć się na tzw. perełkę. Niższy kurs to wyższe prawdopodobieństwo wygranej. A we wspomniane siatkówce czy tenisie łatwiej typować dokładne wyniki. To co może nam również ułatwić typowanie takich meczów to obstawianie na żywo.

Dzięki temu widzimy co dzieje się w danym spotkaniu i w którym kierunku idzie dane wydarzenie. To co jest tu najważniejsze to fakt, by nie czekać za długo. Im dłużej czekamy, tym kursy na dokładne wyniki spadają – tak bywa w wielu dyscyplinach sportowych. Jako system bukmacherski typowanie dokładnych wyników jest z pewnością ciekawym rozwiązaniem. Mamy tu do czynienia z wysokimi kursami, a dzięki temu straty z dwóch, trzech, a często nawet sześciu meczów możemy szybko nadrobić.

totolotek-bukmacher-bez-depozytu Obstawianie wyników meczów Obstawianie na żywo

Wymaga to od typerów więcej poświęconego czasu jeśli zamierzamy typować na żywo i obstawiać – zakłady bukmacherskie dokładny wynik.

Mecze na żywo

Do tego dochodzi wcześniejsza analiza spotkania. Mając dość wysoką skuteczność warto pomyśleć o czymś jeszcze, a mianowicie – mecze na żywo u legalnych bukmacherów. Głównie z powodu zarobków.

Darmowy zakład + mecze na żywo, graj na www.efortuna.pl

Tak wysokie i często systematycznie zarobki na zakładach bukmacherskich lepiej grać u legalnych bukmacherów. Zyski są tu tak duże, że nawet 12% podatek nam nie zaszkodzi – patrząc choćby na ofertę bukmachera LVBET.

 

Więcej na ten temat na http://www.stickynotes.pl/obstawianie-meczy-poczatki.html