Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera.

Zakłady bukmacherskie na telefon

Smartfon w dzisiejszych czasach to nieodzowne wyposażenia praktycznie każdego z Nas. Obecnie większość spraw możemy załatwić przy użyciu telefonu. Robimy zakupy, płacimy rachunki, umawiamy wizyty u lekarzy itp. W tym obszarze gruszek w popiele nie zasypały firmy bukmacherskie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, przygotowały dla klientów zakłady bukmacherskie na telefon. Czym są zakłady bukmacherskie na telefon i czy są jakieś różnice od gry na stronie mobilnej bukmachera? Oczywiście.

Zakłady bukmacherskie na telefon wymagają od nas pobrania opracowanej i udostępnionej przez buka aplikacji. Dzięki temu otrzymujemy dostęp do wyższego poziomu technicznego. Aplikacje a telefon posiadają funkcje, których brak na komputerowych czy mobilnych wersjach strony.

Podstawową zaletą aplikacji bukmacherskich, jest ich o wiele wyższa niezawodność, co ma niebagatelne znaczenie zwłaszcza przy obstawianiu meczów na żywo. Zakłady bukmacherskie na telefon oferuje obecnie większość bukmacherów. Niektóre aplikacji są lepsze inne gorsze. Niezależnie od tego, jeżeli często gramy używając telefonu, zawsze warto zainstalować apkę.

Bukmacher w telefonie to przede wszystkim wygoda i możliwość typowania niezależnie od miejsca i czasu.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
FREEBET 20zł - lvbet.pl + 3333 zł na start
Tydzień bez RYZYKA - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Zalety aplikacji bukmacherskich

Wygoda, brak konieczności ciągłego logowania się na stronę sprawdzania wyników czy rozstrzygnięcia kuponów. Najlepsze apki posiadają system powiadomień push, dzięki któremu otrzymujemy interesujące nas informacje bezpośrednio na telefon.
• Liderzy rynku w tym zakresie, oferują możliwość oglądania relacji live bez żadnych opłat.
Nieograniczona dostępność do zakładów.

Przegląd zakładów bukmacherskich na telefon

Niewątpliwie najlepsze aplikacje bukmacherskie posiadają trzy firmy. Fortuna, STS oraz Betclic. Fortuna i STS pozostawiają konkurencje w tyle dzięki możliwości oglądania transmisji live w ich aplikacjach. Ta opcja niedostępna jest u innych bukmacherów, którzy mogą zaoferować jedynie relacje live.

Betclic również poszedł śladem liderów i od niedawna również udostępnia przekaz na żywo w Betclic TV, dostępnym także w aplikacji.

Fortuna

Oczywiście Fortuna w każdym obszarze bukmacherskiego rzemiosła pozostanie niezmiennie od lat na najwyższym poziomie. Dotyczy to również aplikacji na smartfona. Zakłady bukmacherskie na telefon w Fortunie to czysta przyjemność. Aplikacja posiada wszelkie potrzebne funkcje do obstawiania spotkań bez konieczności wstawania z krzesła.

Szybki system wpłat z poziomu telefonu, pozwala na natychmiastowe doładowanie konta oraz zarządzanie środkami bez konieczności logowani się do wersji mobilnej czy na komputer
Zakład jednym kliknięciem.
Powiadomienia Push o wszystkich interesujących nas wydarzeniach.
• Kompletna oferta zakładów, zwłaszcza live. Fortuna nie zmniejsza liczby zakładów jak ma to miejsce w niektórych innych aplikacjach, gdzie często oferta zakładów jest okrojona.
Transmisja online, dzięki której możemy oglądać i obstawiać wybrane wydarzenia.
Dostęp do statystyk i wyników znacznie ułatwia grę. Zakłady bukmacherskie na telefon Fortuny nie wymagają od nas szukania w necie interesujących nas statystyk.

Wejdź na efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł za przegrany zakład

 

STS

Aplikacja STS – u jest niewątpliwie jedną z najlepiej dopracowanych pod kątem technicznym. Dział szybko bez zacinania się czy niekontrolowanego zamykania. Zakłady bukmacherskie na telefon STS to przede wszystkim szereg ułatwień dla graczy.

Transmisja na żywo w STS TV. Bez konieczności wykupowania żadnych abonamentów i korzystania z zewnętrznych streamów.
Dostępność wszystkich rodzajów szybkich wpłat w tym za pomocą portfeli elektronicznych.
Opcja early cash out w aplikacji pozwala na natychmiastową wypłatę a przelew zostanie zlecony w ciągu 15 minut od jego zlecenia.
Bieżące powiadomienia o przebiegu i wynikach interesujących nas wydarzeń.
• Szeroka oferta zakładów.

Zakłady bukmacherskie na telefon to przede wszystkim wygoda. Choć wydawać by się mogło, że apki niczym nie różni się od wersji mobilnej strony, w istocie tak nie jest. Przewaga aplikacji to przede wszystkim system powiadomień.

Normalnie, aby sprawdzić szczegóły interesującego nas meczu musimy zalogować się, szukać, wertować stronę. W aplikacji załatwia to za nas właśnie system powiadomień. Dodatkowo zakłady bukmacherskie na telefon, w formie aplikacji są po prostu wygodniejsze. Jeżeli bukmacher dodatkowo oferuje w nich możliwość oglądania transmisji, a my preferujemy grę na żywo, nie powinniśmy się zastanawiać nad jej zainstalowaniem.

Rejestracja bez dowodu na STS.PL
29 zł bez depozytu + 1200 zł za wpłatę

 

Superbet

Zakłady bukmacherskie na telefon w Superbet to wygoda, prostota i szereg ułatwień do których należą przede wszystkich:

Usprawniony proces logowanie. Nie ma konieczności odwiedzania strony, wpisywania loginu i hasła dzięki Touch ID oraz Face ID.
Live streaming – przekaż na żywo, dzięki temu możemy typować zakłady równocześnie śledzą relację interesującego wydarzenia.
• Dostępny opcja szybkiego zakładu, gdzie dwoma kliknięciami można zagrać na żywo.
System powiadomień. Interesujące wydarzenia , wyniki czy rozstrzygnięcia kuponów przychodzą bezpośrednio na smartfona.
• Aplikację można pobrać ze strony bukmachera. Nie jest dostępna na platformie Google Play.

Oferta promocyjna SUPERBET.PL
Cashback 500 zł + 50 zł na start (proste warunki)

 

LV BET

Jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie na telefon to jedną z najfajniejszych apk na telefon do typowania zakładów bukmacherskich aktualnie dostępna jest na stronie www.lvbet.pl. Dzięki niej na przykład obstawiasz pojedynki legalnie gdzie chcesz w pełni z legalnym bukmacherem www.lvbet.pl

Sięgnij po darmową kasę na zakłady bukmacherskie na telefon (na start za rejestrację u buka przez Internet dostaniesz albo bonus bez depozytu.

REJESTRACJA na BETFAN.PL
600 zł darmowy zakład + 1000 zł za wpłatę

 

LVBET to polski bukmacher który podobnie jak Betfan mocno angażuje się w rozwój swojej oferty w tym i aplikacji bukmacherskiej do obstawiania meczów.

Każdy z wymienionych bukmacherów zaprasza do pozyskania oraz skorzystania z możliwości jakie daje apk na Twojego mobile. Obydwie aplikacje bukmacherskie działają na platformie Android, jednakże także użytkownicy apk na iOS mogą cieszyć się możliwością zawierania zakładów bukmacherskich przez telefon.

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę

Jak działa aplikacja bukmacherska w praktyce?

Zakłady przed pojedynkiem oraz w trakcie

Sięgnij do szerokiej propozycji zakładów przed pojedynkami i live. Obstawiaj pojedynki online skąd tylko masz chętkę.

Obserwuj zdarzenia przez internet
Z wykorzystaniem wizualizacji live wszelkich wydarzeń sportowych zdołasz być bliżej meczu.

Natychmiastowe wpłaty i co więcej wypłaty
Za asystą szybkich płatności Twoje pieniądze dobrną na konto bankowe w 10 minut.

Prostota i ergonomiczność
Obstawianie w necie przenigdy nie było aż tak trywialne jak dziś. Skorzystaj z aplikacji na telefon LV BET lub apk Betfan w dowolnym miejscu i czasie.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET SUPERBET STS
210zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
500zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 8/10 8/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe czasowe -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 2000 zł do 3000 zł do 50 zł do 1200 zł