Zakłady bukmacherskie na boks – czy warto obstawiać walki UFC/KSW?

Zakłady bukmacherskie to nie tylko piłka nożna. Ciężko jednak wyjść z takiego myślenia, kiedy każdy bukmacher na dobrą ofertę, a i same mecze występują niemal cały rok. Warto jednak zwrócić uwagę na inne, mniej popularne sporty jak chociażby obstawianie walk UFC i inne.

Dlaczego? Sami możemy tu zyskać naprawdę dużo. Jak wiadomo bukmacherzy mają ludzi od ustawiania kursów. Jako, że najpopularniejsza jest piłka nożna to ciężko tu mówić o naprawdę ciekawych value. Kursy są tu zazwyczaj bardzo dobrze ustawione, niemal na styk.

Legalny bukmacher Fortuna i jego zakłady dostępne są na  www.fortuna.pl

Co innego w sportach mniej popularnych. Tutaj już częściej możemy napotkać na wysokie kursy. Często są one po prostu zawyżone, dzięki czemu nasze zarobki mogą być jeszcze większe.

 

Obstawianie walk bokserskich

Obstawianie walk UFC czy typowanie walk KSW to zatem wielkie możliwości, by pomnożyć swoją gotówkę. Bukmacherzy wystawiając na samym początku kursy często popełniają błędy, które należy od razu wykorzystać. Dochodzi do tego, że kursy są tak zawyżone, że po godzinie możemy już mówić o zarobku choć walka będzie odbywała się dopiero na drugi dzień.

Wadą obstawiania owych walk jest to, że nie ma ich tak często jak chociażby koszykówki, nie wspominając już o piłce nożnej.

Mimo to warto się tym zainteresować, ponieważ w Internecie znajdziemy dużo ciekawych informacji na temat danych zawodników czy ich ostatnich walk. Posiadając odpowiednią wiedzę warto zarobić duże pieniądze nawet raz na dłuższy czas.

LVBET posiada licencję MF na przyjmowanie zakładów online, więcej na  www.lvbet.pl

Większą popularnością cieszą się zakłady bukmacherskie na boks. Tutaj kursy wystawiane są już bardziej starannie, mimo to możemy również polować na błędy bukmachera. Walki bokserskie cieszą się dużą popularnością nie tylko u nas w Polsce. A dzięki temu więcej bukmacherów oferuje możliwość obstawiania boksu.

 

W przypadku tej dyscypliny w Internecie znajdziemy typy na boks. Kursy nawet jeśli nie są pomylone przez bukmacherów to i tak są godne grania. Szukając typów na boks zauważymy jak wielu ludzi interesuje się tym sportem. Nigdy nie zaszkodzi samemu obserwować zmagania kilku zawodników, a potem przełożyć to na wysokie wygrane. To na co warto jeszcze zwrócić uwagę to na prostotę zakładów.

Tu mamy tylko dwie możliwości – wygrana jednego albo drugiego zawodnika. Chociaż należy zauważyć, że niektórzy bukmacherzy dbają o to, byśmy mieli jeszcze więcej opcji i dzięki temu możemy obstawiać w jaki sposób wygra dany zawodnik czy ile będzie rund.

Promocja miesiąca w Totolotku! Bonus bez depozytu - 20zł za rejestrację !

Podsumowując, walki UFC, KSW czy boks to nie jest codzienna oferta. Mimo to jest to tak widowiskowy sport, że warto go obserwować i zacząć typować, tym bardziej, że w sieci znajdziemy wiele cennych informacji.