Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera.

Obstawianie meczów live czyli na żywo

Wraz z pojawieniem się  możliwości typowania zakładów przez interet, otworzyło się mnóstwo  ciekawych i przydatnych opcji. Już nie trzeba biegać za każdym razem o kolektury aby puścić kupon, możemy wygodnie obstawiać nie wychodząc z własnego pokoju.

Dodatkowo, dedykowane aplikacje i wersje mobilne stron bukmacherów, umożliwiają również grę  wszędzie tam, gdzie tylko mamy dostęp do sieci. Kolejnym ułatwieniem dostarczającym sporo emocji graczom jest obstawianie meczów live, czyli na żywo, w trakcie trwającego spotkanie. Większość buków, dodatkowo dla wybranych spotkań oferuje transmisje online, co jeszcze bardziej uatrakcyjnia i ułatwia grę w trybie live.

Oczywiście obstawianie meczów live nie jest pozbawione wad ( o czym przeczytacie w dalszej części artykułu), nie da się jednak zaprzeczyć, że jest to również możliwość  trafienia naprawdę wysokich kursów a w niektórych przypadkach szansa na zminimalizowanie ryzyka utraty  części bądź całości stawki postawionej w zakładzie pre- match.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Obstawianie zakładów live

Typowanie zakładów live nie jest sprawą skomplikowaną. Musimy posiadać konto gracza zarejestrowane u wybranego bukmachera i oczywiście środki na grę. Po zalogowaniu się, odszukujemy zakładkę „LIVE” i sprawdzamy ofertę dostępnych spotkań.

Możemy grać zarówno jedno wybrane spotkanie, jak i kilka na raz, obstawiając zakłady live w trybie widoku konferencyjnego. Obstawianie zakładów live najlepiej jednak zacząć od obstawianie jednego konkretnego spotkania, aby sprawdzić jak bukmacherzy zmieniają kursy w  zależności od przebiegu spotkania i kluczowych wydarzeń boiskowych, oraz aby nabrać trochę wprawy w wyborze wartościowych typów live.

Dużym ułatwieniem i pomocą w obstawianiu zakładów na żywo, może być też czat, gdzie  możemy wymienić poglądy czy przemyślenia i typy z innymi graczami. Czasem nawet  możemy skorzystać z wrzuconego na czat darmowego typu czy kuponu.

Obstawianie meczy na żywo

Czy warto obstawiać mecze na żywo?

Obstawianie na żywo jak i pre-match zawsze wiąże się z ryzykiem. W grze live jest ono nieco wyższe, gdyż do głosu dochodzą bezpośrednio emocje co może powodować nieprzemyślane ruchy grającego.

Zakłady bukmacherskie na żywo warto jednak grać w kilku przypadkach. Jednym z nich jest możliwość skontrowania kuponu zagranego wcześniej (pre-match). Przykładowo obstawiamy mecz Legii z Lechem. Stawiamy na Legię po kursie 2,1, 100 złotych. Jednak oglądając spotkanie na żywo, widzimy że zespół ten jest bez formy i ewidentnie nie ma swojego dnia i ryzyko, że Legia nie wygra jest wyższe niż wydawałoby się to z przedmeczowych analiz. Wtedy z pomocą przychodzą nam zakłady live, gdzie możemy nasz typ skorygować, ratując w wypadku remisu lub Lecha część stawki postawionej na Legię.

Warto również typować  zakłady również ze względu na możliwość zagrania wybranego typu po znacznie niekiedy wyższym kursie niż ten, który oferowany był przed rozpoczęciem spotkania.

Obstawianie meczów live czyli na żywo 1

Wady i zalety obstawiania live

 Do zalet którymi charakteryzuje się obstawianie typowanie zakładów live z pewnością zaliczyć możemy :

  • Możliwość zagrania wyższego kursu. Dzieje się tak często, gdy w meczu faworyta dość długo utrzymuje się niekorzystny wynik. Na przykład szanse Barcelony w starciu z San Sebastian, przed meczem wyceniane były przez bukmachera na 1,25. Jeśli po pierwszej połowie wynik jest nadal remisowy, ten kurs  pewnością podskoczy do góry. 
  • Natychmiastowe rozliczenie zakładu a tym samym zasilenie środkami konta gracza.
  • Możliwość jednoczesnego śledzenia przebiegu meczu i jego typowania.

Wady obstawianie na żywo to przede wszystkim:

  • Zamykane kursy. Bukmacherzy zamykają zakłady jeżeli na boisku, korcie czy parkiecie dzieje się coś  co w każdej chwili może wpłynąć na wynik spotkania, uniemożliwiają przyjmowanie zakładów.
  • Emocje, które przyciągają ludzi do zakładów na żywo, często są złym doradcą i mogą powodować, chęć natychmiastowego odegrania się czy granie naprawdę nieprzemyślanych zakładów co zwiększa ryzyko bankructwa.

www.betfan.pl/bonusy-na-start
200% za wpłatę do tego pakiet bonusów powitalnych

 

Gdzie obstawiać mecze live?

Zakłady na żywo, najlepiej obstawiać u tego bukmachera, gdzie znajdziemy konieczne udogodnienia, do których należą:

  • Bogata oferta zakładów – większość buków skupia się głównie na piłce nożnej i tenisie. Jeżeli zatem planujemy obstawianie na żywo innych sportów, musimy znaleźć takiego buka, gdzie oferta live obejmuje w dużym stopniu również inne dyscypliny.
  • Chat do wymiany poglądów i spostrzeżeń z innymi graczami
  • Transmisje spotkań na żywo, a wypadku mniej popularnych dyscyplin przynajmniej live trackery tych wydarzeń.
Bukmacher nr 1 Wybór naszych gości
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
300zł Cashback
+ bonus za wpłatę
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 1500 zł do 200 zł do 2000 zł