Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera.

Sposoby na bukmacherów

Typerzy od lat zaprzątają sobie głowę znalezieniem sposobu czy systemu gry, który pozwoli regularnie ogrywać bukmacheraów. Ci, którzy wierzą w stuprocentowo skuteczny system gry powinni jak najszybciej pozbyć się złudzeń. Nie istnieje system gry, który pozwala na ogrywanie buka.

Czy oznacza to jednak, że jesteśmy z góry skazani na porażkę? Nie. Od kilku do kilkunastu procent typerów ogrywa buków i w grze na zakładach sportowych jest na finansowym plusie. Nie jest to działem przypadku gdyż istnieją sprawdzone sposoby na bukmacherów, których regularne stosowanie może ułatwić nam osiągnięcie przewagi w zakładach a tym samym określony zysk.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Co to jest valuebet?

Jednym ze spsoobów obstawiania u bukmacherów jest granie valuebetów. Valuebet to nic innego jak wartościowy zakład. Często jest tak, że kurs bukmachera jest wyższy niż wynikałoby to z realnej szansy wygrania zakładu. Taki typ nazywamy wtedy valuebetem. Jak taki znaleźć valuebet i jak go policzyć warto zobaczyć na przykładzie:

Bukmacher w meczu Austria – Macedonia Północna w zakładzie na ilość goli zaproponował 2,5 na więcej niż 2,5 gola w meczu. Z naszych analiz, intuicji i statystyk, wynika ,że szanse na takie rozstrzygnięcie rozkładają się po równo 50 na 50 procent. Obliczamy valuebet według wzoru:

value = p * k = 1/2 * 2,5 = 1,25 > 1

gdzie p- prawdopodobieństwo ( w przykładzie ½)

k- kurs

Wynik jest wyższy niż 1 więc mamy do czynienia z valuebetem. Zagranie tego meczu na over 2,5 okazało się trafionym valuebetem, wynik końcowy 3-1.

Szukanie valuebetów, szacowanie szans oraz obliczanie valuebet, to proces, który wymaga nabrania doświadczenia i mozolnej pracy typera. Dopiero po dłuższym okresie typowania możemy przekonać się jak skuteczna jest nasza technika gry valuebetami. Zrozumienie valuebetów zajmuje sporo czasu dlatego warto przede wszystkim prowadzić historie zagranych zakładów, a w początkowej fazie wspierać szukanie wartościowych typów odwiedzając strony poświęcone temu tematowi.

Sposoby na bukmacherów 1

Co to jest middle bet?

Middle bet to jedna z trudniejszych technik obstawiania zakładów bukmacherskich dla bardziej zaawansowanych graczy. Middle bet to z języka angielskiego „zakład środkowy”. Stosuje się go głównie w grze na ilość goli czy punktów (zakłady under over).

Chodzi o specyficzne zestawienie przeciwstawnych zakładów na konkretne wydarzenie sportowe. Wybieramy taki zakład aby w wybranym zakresie wyników oba kupony przyniosły wygraną. Jeśli z typowanych kuponów tylko jeden okaże się wygrany notujemy niewielką stratę (około 5 procent), minimalizując przegranie wszystkich postawionych pieniędzy.

Przykład:

Mecz piłki ręcznej. U jednego bukmachera na to spotkanie gramy over 55,5 goli w spotkaniu a u drugiego under 60,5 bramek na mecz. Łatwo zauważyć, że każdy wynik z przedziału 55-60 goli w meczu daje na m wygrana obu kuponów. W innym przypadku, zawsze wygrany pozostaje jeden zakład, na którym tracimy, jednak nie cała stawkę ale jej nieznaczny procent, w zależności od kursów.

techniki bukmacherskie

Co to jest freebet?

Frebeet czyli darmowy zakład to jedno z pojęć funkcjonujących w słowniku bukmacherskim. Oznacza darmowy zakład. Przyznawany jest on graczowi przez bukmachera. Zwykle, dotyczy to darmowego zakładu dla graczy otwierających konto u bukmachera lub w czasie innych akcji promocyjnych buków. Przykładem takiego freebetu jest:

Zagraj na Euro trzy kupony, złożone z trzech spotkań za co najmniej 20 złotych. Jeśli przegrasz otrzymasz darmowy zakład w wysokości 10 złotych.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i za wpłatę

 

Co to jest surebet?

Surebet to nic innego jak pewny zakład, czyli taki gdzie niezależnie od wyniku postawionego spotkania wygrywamy. Co prawda we wstępie wspomnieliśmy, że nie istnieje 100 procentowo skuteczny system gry i nadal to zdanie jest prawdziwe, mimo że grając surebety nie da się przegrać.

Dzieje się tak dlatego, że ewentualne wygrane z surebetów pochłania obowiązujący podatek od gier, którego wartość przekracza procentowo zysk z postawiania surebeta. Granie surebetów wymaga założenia konta u kilku lub kilkunastu bukmacherów.

Zyski nie są wysokie i znalezienia surebeta jest aktualnie ekstremalnie trudne. Łatwiej znaleźć surebety w zakładach na żywo ale ich granie ze względów technicznych jest mocno kłopotliwe.

Surebet w zakładach najlepiej wyjaśnić na przykładzie:

znaleźliśmy mecz hokeja NHL (sytuacja 2-drogowa zakład moneyline), na który dwóch różnych bukmacherów wystawiło następujące kursy:

bukmacher A: 1.80 – 2.60,
bukmacher B: 1.60 – 3.00.

Jeśli chcemy zagrać surebet, wybieramy dwa najwyższe kursy. U bukmachera A powinniśmy obstawić wygraną gospodarzy po kursie 1.80, a u bukmachera B wygraną gości po kursie 3.00. Wybraliśmy w tym wypadku, wszystkie możliwe rozstrzygnięcia (zakład moneyline uwzględnia ewentualna rozgrywkę i karne). Ważne jest obliczenie stawki na każdy zakład tak, aby zysk był pewny.

Grając za 100 złotych u bukmachera A po kursie 1,8, możemy wygrać brutto 180 złotych. Aby policzyć stawkę na zakład u drugiego buka dzielimy ewentualną wygraną przez kurs który oferuje. W tym przykładzie, 180 złotych należy podzielić przez 3 (kurs u bukmachera B) co daje stawkę 60 złotych. Niezależnie od tego jaki będzie wynik teoretycznie wygrywamy. Odejmując wyłożone pieniądze (160 złotych) od wygranej (180 złotych) mamy 20 złotych zysku. I tu pojawia się ALE.

Ze względu na obowiązujące podatki (12 procent odliczane od włożonej stawki), okazuje się, że tak naprawdę, stracimy na naszym surebecie 16 złotych. Przykład tego surebeta, obrazuje aktualne możliwości gry tym sposobem na bukmacherów.

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 2000 zł za wpłatę

 

Podsumowując

Zakłady bukmacherskie online mogą być emocjonującą formą rozrywki, ale wymagają również odpowiedniej strategii. Korzystając z przedstawionych sposobów na bukmacherów, możesz zwiększyć swoje szanse na wygraną i cieszyć się jeszcze bardziej tym ekscytującym hobby. Pamiętaj jednak, że żadna strategia nie jest gwarancją sukcesu, dlatego ważne jest rozsądne i odpowiedzialne podejście do zakładów online.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych gości
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
300zł Cashback
+ bonus za wpłatę
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 1500 zł do 200 zł do 2000 zł