Obstawianie boksu, KSW (MMA) czas zacząć!

Sporty walki w Polsce są coraz bardziej popularne na zakładach bukmacherskich. Z resztą na całym świecie możemy zaobserwować wzrost zainteresowania walkami czy to w ringu czy w oktagonie / klatce. BoksMMA  czy KSW to dla wielu głównie sporty siły i krwi. Nieco inaczej to wygląda w przypadku judo. Tutaj główny nacisk kładzie się na technikę, a krew jest tu rzadko widziana.

Co ciekawe od dosyć niedawna ta dyscyplina sportowa gości na Igrzyskach Olimpijskich, bo dopiero od 1964 roku. Nie powinien dziwić fakt, że w Japonii jest to niemal sport narodowy, a wielkie gwiazdy tego sportu po zajęciu nawet wysokiego drugiego miejsca na wielkich imprezach są niemal zdruzgotane wynikiem.

Legalny bukmacher Fortuna i jego zakłady dostępne są na  www.fortuna.pl

Patrząc na judo od strony zakładów bukmacherskich to niewiele jest typerów, którzy mogą powiedzieć, że znają i śledzą na bieżąco poczynania choć kilku zawodników. Mimo tego bukmacherzy chętne wystawiają ofertę głównie podczas Igrzysk Olimpijskich.

 

Obstawianie MMA, KSW czy boks

Co możemy obstawiać podczas walk np MMA czy KSW lub boksie? Podczas walki możemy typować zwycięzcę pojedynku. Możemy również zakładać się o to kto zwycięży przez nokaut a kto na punkty – decyzją sędziów. Niekiedy mamy do dyspozycji także zakłady TOP 3, czyli wskazanie zawodnika, który zajmie jedno z czołowych trzech miejsc w turnieju (w przypadku judo lub boksu).

Nie będziemy zatem odkrywcami jeśli powiemy, że kluczowymi informacjami jest tu znanie poszczególnych zawodników. Wiedza na ich temat to klucz do naszego sukcesu. Owe informacje znajdziemy na stronach związanych ze sportem, ale także na mediach społecznościowych – na kontach sportowców. Z pewnością będzie tam udokumentowanie jak przygotowują się oni do imprezy.

Niekiedy możemy znaleźć wiadomości zupełnie nie związane ze sportem, ale również rzutujące na ostateczny wynik.

LVBET posiada licencję MF na przyjmowanie zakładów online, więcej na  www.lvbet.pl

Mamy tu na myśli to, że judo to nie tylko sport siły. Dużą rolę odgrywa tutaj psychika. Zatem jeśli nasz faworyt ma problemy w życiu osobistym to mimo najlepszego przygotowania i zwyżki formy ostatecznie może on przegrać tą walkę już samym z sobą. Nie zapomnijmy przejrzeć także ostatnich bezpośrednich pojedynków danych zawodników podczas ostatnich gali bokserskich czy KSW.

Na początku obstawiania boksu czy MMA/KSW starajmy się zminimalizować liczbę typowanych walk. Ważna jest tu dogłębna analiza, a przy tylu spotkaniach będzie to niemożliwe.