Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera.

O co chodzi z darmowym zakładem Foruny

Co to jest darmowy zakład u buka on line wie prawdopodobnie każdy obstawiający mecze.
W Fortunie na przykład… Nowi klienci dostaną możliwość gry bez ryzyka jednakże w lekko odmiennej postaci aniżeli to było w minionym roku.
Aktualnie będą to 3 zakłady bez ryzyka straty: główny do 100 zł, drugi do 200 zł plus 300 zł. Sumarycznie tym samym wciąż będzie to 600 zł na start przy zakładaniu konta gracza.

www.efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

600 zł darmowy zakład – za rejestrację

Poniżej odszukacie charakterystykę jak funkcjonuje propozycja przy zakładaniu konta Fortuny:

W momencie zakładania konta, obstawiający odbiera pierwszy zakład bez ryzyka, do 100 zł. W czasie 3 dni od założenia konta, Gracz powinien sklecić początkowy zakład, ażeby rzeczony zaliczał się jako „Bez ryzyka”. Obstawiony zakład, powinien się rozstrzygnąć podczas 7 dni. Zwycięstwo bądź zwrot (stawka + danina) w postaci kasy.

Po 3 dniach od zarejestrowania konta, typer otrzymuje pozostały włączony już zakład Bez ryzyka, tym razem do 200 pln. Ażeby z tego skorzystać, musi gracz w czasie 3 dni od zainkasowania zaryzykować zakład.
Pierwszy obstawiony zakład po 3 dniach od założenia konta będzie przedstawianym bez ryzyka. Jednakowo i tutaj mamy 7 dni na wynik. Wygrana albo zwrot (zaryzykowana kwota + danina) w formie gotówki.

www.efortuna.pl/promocje
20 zł za rejestrację i 600 zł na zakłady bez ryzyka

 

Po 6 dniach od założenia konta na www.efortuna.pl, typer zdobywa trzeci aktywny już zakład Bez ryzyka, tym razem do 300 pln. Ażeby go wykorzystać, dowolny klient w trakcie 3 dni (od uzyskania ustawić zakład. Pierwotny zaryzykowany zakład po 6 dniach od rejestracji będzie tym Bez ryzyka – ostatnim z puli za rejestrację. Też i tu mamy 7 dni na realizację. Wygrana albo zwrot (stawka zaryzykowana + danina).

Dodatkowo stosując kod bonusowy ’VIPKOD’ na www.efortuna.pl otrzymasz przy otwieraniu konta gracza 20 PLN za kompletną rejestrację.

O co chodzi z darmowym zakładem Foruny 1
Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET SUPERBET STS
600zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
1300zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
100zł CASHBACK
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 8/10 8/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe czasowe -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 200 zł do 3000 zł do 200 zł do 1500 zł