Lista legalnych bukmacherów w Polsce 2018

W kwietniu 2017 roku weszła w życie nowa ustawa hazardowa która sprawiła, że z Polskiego rynku zniknęło wiele firm bukmacherskich. Na rynku bukmacherskim zostało niewiele firm i wiele osób zadaje sobie pytanie – jaka jest aktualna lista legalnych bukmacherów w Polsce 2018.

W niniejszym artykule postaramy się po krótce przedstawić najlepsze firmy bukmacherskie, w których gracze z Polski mogą zawierać zakłady bukmacherskie przez Internet. Wśród legalnych bukmacherów, którzy działają obecnie na Polskim rynku wymienić należy Fortunę, Totolotka, LVBET, STS, ForBET, Milenium, ETOTO a także od niedawna Superbet i Totalbet.

pytanie-3 Legalni bukmacherzy

Zakłady bukmacherskie Fortuna

Fortuna to bardzo popularna firma bukmacherska, głównie dzięki współpracy z Legią Warszawa. Bukmacher ten jest sponsorem klubu ze stolicy Polski i prezentuje naprawdę bardzo bogatą ofertę zakładów. Dla tego też na liście legalnych bukmacherów w Polsce 2018, najlepszą firmą według nas jest Fortuna. Bukmacher ten oprócz tradycyjnych zakładów bukmacherskich posiada w swojej ofercie także zakłady na żywo połączone z transmisjami live z wielu rozgrywek i lig piłkarskich w tym m.in. transmisje z Ligi Hiszpańskiej.

Co więcej – Fortuna jako jedna z pierwszych uruchomiła tzw. zakłady wirtualne, które cieszą się coraz większą popularnością. Są to zakłady na wirtualne rozgrywki z takich dyscyplin sportowych jak piłka nożna, wyścigi konne, wyścigi psów, samochody, żużel i tenis. Oferta Fortuny to także doskonały bonus powitalny, dzięki któremu nowy gracze mogą postawić swój pierwszy zakład bez żadnego ryzyka, a także odebrać dodatkowe pieniądze na grę dzięki bonusowy od pierwszej wpłaty.

Obstawiaj ligę mistrzów i europy bez podatku na www.efortuna.pl

Totolotek zakłady bukmacherskie

Totolotek to również bardzo popularna firma, które na Polskim rynku działa od wielu lat i posiada bardzo dobre opinie. Zakłady bukmacherskie Totolotek dzięki bogatej ofercie znajdują się wysoko na Lista legalnych bukmacherów w Polsce 2018. Totolotek oferuje bardzo interesujący zakres zakładów na polskie rozgrywki, wysokie kursy a także podobnie jak Fortuna – wirtualne zakłady sportowe (virtual sports).

Gra bez podatku? Tak! Bonus bez depozytu? Tak! www.totolotek.pl 

LV BET zakłady bukmacherskie

LV BET to kolejny bukmacher legalnie działający w Polsce. Bukmacher pojawił się na rynku w 2016 roku i bardzo szybko zyskał popularność. Kursy bukmachera oferowane na najpopularniejsze zakłady prezentują się bardzo dobrze, oferta live jest bogata w wiele dyscyplin i rynków. Z pewnością LV BET zakłady bukmacherskie to kolejna firma, którą warto polecić dla Polskich graczy.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl