Fortuna

Ocena bukmachera
  • Bonus dla nowych i stałych graczy
  • Oferta zakładów
  • Zakłady bukmacherskie na telefon
  • Wsparcie online dla graczy
  • Nasza ocena
4.3

Nasza opinia o Fortunie

Z tych największych i najbardziej znanych bukmacherów działających w Polsce legalnie to chyba najlepszy wybór - patrząc nie tylko na bonusy czy ofertę kursową ale i obsługę klienta czy dynamiczny rozwój. Bonus powitalny w Fortunie zadowoli każdego kto chce spróbować swych sił na zakładach (bez depozytu) a liczne zdarzenia do obstawiania zaspokoją chyba każde potrzeby przy poszukiwaniach meczy do obstawiania z naszej ulubionej dyscypliny.

Sending
Ocena graczy 4 (3 votes)

Lista legalnych bukmacherów w Polsce nie jest długa, aczkolwiek jest na niej kilku bukmacherów legalnych u których warto mieć konto tym bardziej że po 1 kwietnia 2017 roku czyli po dniu w którym weszła w życie ustawa hazardowa wielu zagranicznych bukmacherów zostało po blokowanych przez polski rząd i dostawców usług internetowych.

O czym warto pamiętać obstawiając mecze czy to w Fortunie czy u innego bukmachera – o tym dziś kilka słów …

 

Obstawianie meczów w Fortunie

Obstawiając rozgrywki można się kierować przeczuciem lub metodą na „chybił – trafił”, niemniej jednak osoby, które obstawiają mecze systematycznie pragną opracować strategię, jaka zapewni im prawidłowo typować mecze.

Każdy entuzjasta piłki nożnej, który stara się zyskać pieniądze na obstawianiu meczów ma własną strategię. Taktyka typowania meczy może być różnoraka i zależy w zasadzie od typującego.

fortuna-bonus-na-start Legalny bukmacher Firmy bukmacherskie Bukmacher Fortuna

Niektórzy wybierają sobie pewną pewną ligę piłkarską np. włoską lub niemiecką i typują pewniaków.
Pozostali wolą większe ryzyko – obstawiają zwycięstwa klubów prawdopodobnie słabszych, zajmujących słabsze pozycje w lidze.

Obstawiaj ligę mistrzów i europy bez podatku na www.efortuna.pl

W przypadku obstawiania pewniaków szanse klęski są mniejsze, jednakże kurs jest mizerny, dlatego ewentualna wygrana w stosunku do postawionej kwoty jest o wiele niższa niż obstawianie „beniaminków”.
O wiele więcej idzie zarobić typując na drużyny z góry skazywane na klęskę.
Wielokrotnie będzie to wielokrotność kwoty, co zaryzykowaliśmy. Jeśli wyłonimy już własną taktykę obstawiania meczy, warto wybrać dobry serwis internetowy oferujący zakłady.

 

Najlepiej jest zdecydować się na popularny i wyróżniający się portal jak choćby bukmachera FORTUNA, jaki zezwala na bezpieczne obstawianie. Oczywiście plusem mogą być dodatkowo rozmaitego rodzaju promocje takie jak na przykład bonus na start Fortuny.

Niemało firm zwiększa sumę którą mamy na obstawianie, jaką przelewamy na rachunek rozliczeniowy firmy bukmacherskiej. Zdarza się tak najczęściej w czasie pierwszego przelewu – czasem odbieramy kilkadziesiąt procent przelanej kwoty, a niekiedy nawet firma duplikuje nam sumkę, jaką przesyłamy na nasze konto.

Ekspert-plus-fortuna Legalny bukmacher Firmy bukmacherskie Bukmacher Fortuna

Następnie te pieniądze użytkujemy na zakłady. Gigantyczne serwisy bukmacherskie, jakie odnajdujemy w Internecie oferują zakłady na większa część atrakcyjnych dyscyplin sportowych.

 

Bukmacher Fortuna

Powiem więcej – nieraz w ofercie bukmachera Fortuna są rzeczywiście egzotyczne konkurencje czy ligi. Nie zważając na olbrzymią propozycję wydarzeń sportowych, które jesteśmy w stanie obstawić, internetowe strony bukmacherów pozwalają także oglądanie spotkań na żywo. Mogą to być rozgrywki piłkarskie, rajdy F1 na żywo, lub boks.

Obstawiaj ligę mistrzów i europy bez podatku na www.efortuna.pl

Na pierwszej stronie firmy bukmacherskiej odnajdziemy odsyłacze do konkretnych wydarzeń sportowych, jakie włączą odtwarzacz wideo przekazujący transmisję TV z intrygującej nas konkurencji. Możliwe jest również śledzenie samych wyników spotkań czy rozmaitego rodzaju statystyk i klasyfikacji.

Często, aby zdołać oglądać transmisje internetowe zorganizowane przez firmy bukmacherskie, musimy posiadać konto w serwisie, które jest zasilone jakąś kwotą pieniędzy. Dobrze o tym pamiętać planując sobie na koniec dnia mecz piłkarski oglądany na żywo przez Internet.