Legalne obstawianie meczy CS:GO – jak to ugryźć

Od kilku dobrych lat w zakładach bukmacherskich dużą furorę robią eSporty. To bez wątpienia ich przyszłość. Dla niektórych może wydawać się to nieco śmieszne, że sportem nazywamy gry komputerowe. Jednak świat się zmienia, a popularność eSportów sprawia, że zaczynamy o nich mówić poważnie. Także w kwestii zarabiania pieniędzy poprzez zakłady bukmacherskie.

Na czym polega obstawianie CSGO?

Zanim zaczniemy obstawiać jeden z najpopularniejszych eSportów jakim jest CS:GO warto poznać jego kilka ciekawostek. Pule nagród występują tutaj w milionach, a zawody odbywają się niemal cały rok. To bardzo dobra wiadomość dla nas typerów – mamy możliwość zaznajomienia się ze sportem, na którym możemy cały czas zarabiać. Historia Counter Strike: Global Offensive sięga 2012 roku.

Najwięcej meczy do obstawiania znajdziesz na www.fortuna.pl

Możemy zatem zauważyć jak szybko rozwija się ten sport. Oczywiście przed typowanie CS:GO należy poznać zasady tej gry. Naprzeciw siebie stoją dwie drużyny, które liczą 5 zawodników. Pierwsza z tych grup to antyterroryści, natomiast druga grupa to terroryści. Ci drudzy mają za zadanie podłożenie bomby. Druga grupa musi zrobić wszystko, by owa bomba nie wybuchła.

Jeśli jednak dany zespół wcześniej wyeliminuje swoich wrogów to również zaliczamy to jako wygranie rundy. Aby wygrać mapę należy wygrać 16 rund. W międzyczasie dzieje się naprawdę wiele istotnych rzeczy jak chociażby zakup broni. Tych istotnych elementów w grze jest wiele. Dlatego tez poleca się każdemu kto zamierza typować ten sport, by najpierw zaznajomić się z jego podstawami.

obstawianie-meczow Mecze CS GO Legalne obstawianie Jak obstawiać Co obstawiać

Czy ciężko jest obstawiać CS:GO?

Tak naprawdę dzisiaj mamy więcej możliwości, by szybciej przyswoić sobie te zasady. Chociażby poprzez transmisje nadawane nawet przez samych bukmacherów. Istnieją także platformy, dzięki którym możemy za darmo obserwować potyczki drużyn.

TOP 3 promocji bukmacherskich: Załóż konto w Fortunie, odbierz darmowe 30 zł i 400 zł - więcej na www.fortuna.pl
Załóż konto w LVBET, odbierz darmowe 20 zł i 1000 zł - więcej na www.lvbet.pl
Załóż konto w Totolotku, odbierz darmowe 20 zł i 500 zł - więcej na www.totolotek.pl

To z pewnością sprawi, że oprócz samej suchej teorii szybko załapiemy te zasady poprzez oglądanie. Nie trudno zgadnąć, że najlepsza ofertę na CS:GO mieli nielegalni bukmacherzy. To właśnie u nich polecano obstawiać eSporty.

Dziś jest to nieco bardziej utrudnione, ponieważ do wyboru mamy tylko legalnych bukmacherów. Tu mamy niestety mało konkurencyjne kursy. Wygrane są jednak mniejsze, ponieważ dochodzi nam podatek. Jakby jednak nie było i legalni bukmacherzy oferują nam nawet na żywo możliwość obstawiania CS:GO.

Na co sami powinniśmy zwrócić uwagę obstawiając ten sport?

Jak w wielu innych dyscyplinach sportowych i tutaj ważne są składy. W końcu każda drużyna liczy sobie 5 zawodników. Niekiedy dochodzi do rotacji, a przecież każdy zawodnik różni się od siebie. Kolejną ważną kwestią jest rozgrywana mapa. Tutaj są do nich przygotowywane taktyki przez same zespoły. Jest to niekiedy bardzo zauważalne na tablicy wyników.

Poza tym poleca się obserwować aktywnie profile w mediach społecznościowych samych zawodników, którzy bardzo chętnie chwalą się tam swoimi przygotowaniami do turniejów. Mając już pewne pojęcie na ten temat możemy szybko dojść do wniosku czy dany zawodnik jest w formie czy też nie. To jedynie pokazuje, że mając do czynienia z gra komputerową nie jesteśmy pozbawienie dogłębnej analizy przez typowaniem.

LVBET posiada licencję MF na przyjmowanie zakładów online, więcej na  www.lvbet.pl

Warto na początku z pewnością poobserwować kilka, a nawet kilkanaście rozegranych turniejów, by zdobyć doświadczenie i nie stracić tym samym pieniędzy od razu na obstawianiu meczy CSGO.