Najlepsi legalni bukmacherzy internetowi

Zakłady bukmacherskie zawsze będą od nas wymagały wyboru odpowiedniego bukmachera. Dzisiaj mamy to szczęście, że mając ukończone 18 lat i dostęp do Internetu mamy naprawdę wielkie możliwości, głównie finansowe. Nie musimy wstydzić się wchodząc do pobliskiego punktu bukmacherskiego, ponieważ zakłady możemy obstawiać w domu.

To wielka zaleta, dzięki której korzystają miliony osób na całym świecie. Pytanie zatem brzmi „gdzie warto obstawiać?”. Z jednej strony możemy założyć je u pierwszego lepszego bukmachera. Ale z biegiem czasu zauważymy, że mógł to być zły wybór.

Gra bez podatku? Tak! Bonus bez depozytu? Tak! www.totolotek.pl 

Pamiętajmy, że nie różnią się oni tylko nazwami. Każdy bukmacher oferuje nam coś zupełnie innego. Mówiąc „innego” mamy na myśli promocje bukmacherskie, kursy, ofertę, itd.

 

Bonusy u legalnych bukmacherów

Laicy zazwyczaj kierują się wysokością bonusu powitalnego, dzięki któremu mają możliwość zdobycia dodatkowej gotówki. Faktycznie to jest ważne, ale miejmy na uwadze, że to zdarzy się tylko raz i to często po wykonaniu pierwszego depozytu. Przejdźmy jednak do konkretów i zastanówmy się jacy są najlepsi bukmacherzy Internetowi. Z pewnością na podium należy umiejscowić Fortunę, który jest niezwykle popularny wśród typerów.

bukmacherzy-internetowi Legalni bukmacherzy Gdzie obstawiać legalnie

Faktycznie ma on bardzo szeroką ofertę. Dodatkowo wiele opcji do obstawiania. Jeśli lubimy typować zagraniczne ligi, a właściwie te bardziej egzotyczne to możemy być niemal pewni, że znajdziemy je właśnie tutaj. Fortuna.pl działa na rynku już sporo lat, a to działa na korzyść bukmachera.

 

Również większości lig egzotycznych i dyscyplin znajdziemy na stronie polskiego legalnego bukmachera forBET.pl. Ten bukmacher cieszy się także dużym powodzeniem. Jeśli chodzi o bukmacherów, którzy nie reklamują się tak mocno jak ta dwójka powyżej należy wspomnieć o LV BET.pl.

To bukmacher dla typerów, którzy obsługują już większymi stawkami. Oferta być może nie powala, ale dość wysokie kursy i przede wszystkim nie łapanie tak szybko limitów sprawia, że bukmacher ten jest również w czołówce. Mówiąc o najlepszym bukmacherach internetowych nie możemy również zapomnieć o legalnych bukmacherach. Co prawda gra u nich wiąże się z 12% podatkiem, ale dzięki temu możemy być w pewnym stopniu spokojni o swoje obstawianie. Tutaj prym wiedzie Totolotek.pl czy STS.PL.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

Choć ofertę warto sprawdzać na bieżąco, ponieważ na polscy gracze mogą z roku na rok korzystać z usług nowych bukmacherów, którzy chcąc zwrócić na siebie uwagę oferują potencjalnym typerom mnóstwo ciekawych możliwości, w tym oczywiście ciekawe bonusy powitalne, a nawet możliwość gry u legalnego bukmachera bez prowizji! Bukmacherów jest mnóstwo – w tym obcojęzycznych, którzy również umożliwiają grę dla Polaków.

 

Wybór zatem jest naprawdę spory spośród legalnych bukmacherów w Polsce. A biorąc pod uwagę, że większości z nich mają spore staże to właściwie każdy z nich jest godny polecenia i tego by mieć u niego konto gracza2.