Najlepsi legalni bukmacherzy internetowi

Zakłady bukmacherskie zawsze będą od nas wymagały wyboru odpowiedniego bukmachera. Dzisiaj mamy to szczęście, że mając ukończone 18 lat i dostęp do Internetu mamy naprawdę wielkie możliwości, głównie finansowe. Nie musimy wstydzić się wchodząc do pobliskiego punktu bukmacherskiego, ponieważ zakłady możemy obstawiać w domu.

To wielka zaleta, dzięki której korzystają miliony osób na całym świecie. Pytanie zatem brzmi „gdzie warto obstawiać?”. Z jednej strony możemy założyć je u pierwszego lepszego bukmachera. Ale z biegiem czasu zauważymy, że mógł to być zły wybór.

Promocja miesiąca w Totolotku! Bonus bez depozytu - 20zł za rejestrację !

Pamiętajmy, że nie różnią się oni tylko nazwami. Każdy bukmacher oferuje nam coś zupełnie innego. Mówiąc „innego” mamy na myśli promocje bukmacherskie, kursy, ofertę, itd.

 

Bonusy u legalnych bukmacherów

Laicy zazwyczaj kierują się wysokością bonusu powitalnego, dzięki któremu mają możliwość zdobycia dodatkowej gotówki. Faktycznie to jest ważne, ale miejmy na uwadze, że to zdarzy się tylko raz i to często po wykonaniu pierwszego depozytu. Przejdźmy jednak do konkretów i zastanówmy się jacy są najlepsi bukmacherzy Internetowi. Z pewnością na podium należy umiejscowić Fortunę, który jest niezwykle popularny wśród typerów.

bukmacherzy-internetowi Legalni bukmacherzy Gdzie obstawiać legalnie

Faktycznie ma on bardzo szeroką ofertę. Dodatkowo wiele opcji do obstawiania. Jeśli lubimy typować zagraniczne ligi, a właściwie te bardziej egzotyczne to możemy być niemal pewni, że znajdziemy je właśnie tutaj. Fortuna.pl działa na rynku już sporo lat, a to działa na korzyść bukmachera.

 

Również większości lig egzotycznych i dyscyplin znajdziemy na stronie polskiego legalnego bukmachera forBET.pl. Ten bukmacher cieszy się także dużym powodzeniem. Jeśli chodzi o bukmacherów, którzy nie reklamują się tak mocno jak ta dwójka powyżej należy wspomnieć o LV BET.pl.

To bukmacher dla typerów, którzy obsługują już większymi stawkami. Oferta być może nie powala, ale dość wysokie kursy i przede wszystkim nie łapanie tak szybko limitów sprawia, że bukmacher ten jest również w czołówce. Mówiąc o najlepszym bukmacherach internetowych nie możemy również zapomnieć o legalnych bukmacherach. Co prawda gra u nich wiąże się z 12% podatkiem, ale dzięki temu możemy być w pewnym stopniu spokojni o swoje obstawianie. Tutaj prym wiedzie Totolotek.pl czy STS.PL.

LVBET posiada licencję MF na przyjmowanie zakładów online, więcej na  www.lvbet.pl

Choć ofertę warto sprawdzać na bieżąco, ponieważ na polscy gracze mogą z roku na rok korzystać z usług nowych bukmacherów, którzy chcąc zwrócić na siebie uwagę oferują potencjalnym typerom mnóstwo ciekawych możliwości, w tym oczywiście ciekawe bonusy powitalne, a nawet możliwość gry u legalnego bukmachera bez prowizji! Bukmacherów jest mnóstwo – w tym obcojęzycznych, którzy również umożliwiają grę dla Polaków.

 

Wybór zatem jest naprawdę spory spośród legalnych bukmacherów w Polsce. A biorąc pod uwagę, że większości z nich mają spore staże to właściwie każdy z nich jest godny polecenia i tego by mieć u niego konto gracza2.