Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera.

Freebet czyli bonus bez depozytu

Każdy początkujący gracz szuka jakiejś promocji powitalnej u bukmachera, a dzięki temu że konkurencja cały czas rośnie legalnym bukmacherom w Polsce na brak promocji i bonusów nie możemy narzekać!

Dzięki bonusowi bez depozytu wystarczająca okazuje się rejestracja konta u określonego bukmachera. Oznacza on bowiem, że zakładający otrzymuje pewną sumę pieniężną nie musząc dokonywać pierwszej wpłaty na konto. W Polsce oferuje go między innymi LVBET.PL.

Freebet to możliwość darmowego zakładu na określoną kwotę. Jest często spotykany wśród bukmacherów na licencji internetowej. Podobnie jak w przypadku bonusu bez depozytu, zwykle uzyskuje się go za pomocą specjalnego kodu promocyjnego.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


600 zł darmowy zakład - fortuna.pl + 20zł za rejestrację
FREEBET 20zł - lvbet.pl + 3333 zł na start
Tydzień bez RYZYKA - superbet.pl + bonus za wpłatę

Porównaj promocje

 

Freebet u bukmacherów

Freebet oferują także takie zakłady bukmacherskie jak STS czy Fortuna. Odpowiednio u każdego z tych bukmacherów dostaniesz na start 29 zł i 20 zł (plus do tego bonusy za wpłatę odpowiedni do 1200 i 2000 złotych).

 

Najlepszy freebet ma LVBET

Bardzo ciekawa informacja pojawiła się jakiś czas temu na portalach sportowych i nie tylko – bo również bukmacherskich. Otóż bardzo ostro na polski rynek bukmacherski wszedł polski legalny bukmacher LVBET z freebet bez depozytu za rejestrację!

Jak widać dla chcącego nic trudnego i ta firma bukmacherska to udowodniła bo za to że została głównym sponsorem Wisły Kraków musiała wyłożyć dobre kilka milionów złotych!

Freebet czyli bonus bez depozytu 1

Słów kilka o LvBet …

Większości typerów uwielbia, gdy na rynku pojawiają się nowi bukmacherzy. To kolejna szansa na możliwość powitalnych bonusów, dzięki którym często jesteśmy w stanie budować większe bankrolle i zaczynamy zarabiać naprawdę prawdziwe pieniądze. W tym przypadku konkurencja nie wyszła jeszcze nikomu na złe. A na polskim rynku pojawia się kolejna ciekawa nazwa – LVBET.

To kolejny polski legalny bukmacher. Czemu kolejny? Ponieważ niemal w tym samym czasie wielu graczy informowało o kolejnym konkurencie w postaci Betfan. To może nas tylko i wyłącznie oczywiście cieszyć, ponieważ dzięki temu możemy liczyć na coraz to lepsze oferty bukmacherów, w tym także promocje. Ale nie samymi promocjami typer żyje.

Dla niego równie ważna, jak nie najważniejsza jest oferta. Bo jeśli nie ma dyscyplin sportowych, w których to obstawiamy mecze to nie mamy zamiaru zarejestrować się u danego bukmachera.

Jak to wygląda w przypadku LVBet?

Nie będziemy tu mówili z pewnością o super ofercie (choć bonus powitalny 100% to super informacja), gdyż mamy do czynienia z nowym bukmacherem, który jak większość swoją ofertę opiera na piłce nożnej. Do tego dochodzą inne równie popularne dyscypliny sportowe.

Sami typerzy mający możliwość grania już na ich stronie internetowej mówią, że warto zwrócić także uwagę na ilość rodzajów zakładów, które są dość rozwinięte. Możemy zatem liczyć na coś więcej niżeli najprostsze zakłady bukmacherskie typu „kto wygra mecz?”.

Z drugiej strony musimy mieć cały czas na uwadze, że jest to legalny bukmacher, a do tego nowy na rynku i musi czymś skusić nowych graczy do tego by zakładali u niego konta i obstawiali mecze.

Rejestracja bez dowodu z LVBET
20 zł bez depozytu + 3000 zł za wpłatę