Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera a następnie obstawiaj i testuj, gdzie Ci się gra najlepiej i który legalny bukmacher ma najwyższe kursy w interesującej Cię lidze czy na konkretne dyscypliny sportowe. My obok polecamy na początek założyć konto do obstawiania w renomowanej firmie bukmacherskiej Fortuna, oferującej darmowy zakład na start.
Odbierz bonus 120 zł darmowy zakład na www.efortuna.pl

Freebet czyli bonus bez depozytu

Każdy początkujący gracz szuka jakiejś promocji powitalnej u bukmachera, a dzięki temu że konkurencja cały czas rośnie legalnym bukmacherom w Polsce na brak promocji i bonusów nie możemy narzekać!

Dzięki bonusowi bez depozytu wystarczająca okazuje się rejestracja konta u określonego bukmachera. Oznacza on bowiem, że zakładający otrzymuje pewną sumę pieniężną nie musząc dokonywać pierwszej wpłaty na konto. W Polsce oferuje go między innymi LVBET.PL.

lvbet-bonus-bez-depozytu

Freebet to możliwość darmowego zakładu na określoną kwotę. Jest często spotykany wśród bukmacherów na licencji internetowej. Podobnie jak w przypadku bonusu bez depozytu, zwykle uzyskuje się go za pomocą specjalnego kodu promocyjnego.

Freebet u bukmacherów

Freebet oferują także takie zakłady bukmacherskie jak STS czy Totolotek. Odpowiednio u każdego z tych bukmacherów dostaniesz na start 25 zł i 20 zł (plus do tego bonusy za wpłatę do 1000 złotych).

TOP 3 bukmacherów w Polsce:Obstawianie bez podatku i bez ryzyka na www.efortuna.pl
29 zł bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę na www.sts.pl
20 zł bonus bez depozytu + 1500 zł na www.lvbet.pl