STS czy Fortuna? Którego bukmachera wybrać?

Na Polskim rynku działa dość dużo podmiotów świadczących usługi zakładów bukmacherskich online, jednak dwie z nich są najpopularniejsze i najbardziej promowane. Dlatego też początkujący gracze często zadają pytanie gdzie grać – STS czy Fortuna?

Kto posiada lepszą ofertę zakładów? Fortuna czy STS?

Oferta zakładów sportowych w danej firmie to najważniejszy element dla graczy którzy typują regularnie i szukają różnych dyscyplin i wydarzeń sportowych. Na ofertę składają się dyscypliny na które bukmacher posiada zakłady, oferowane rodzaje zakładów na poszczególne zdarzenia, ale też wysokość kursów od których zależy potencjalna wygrana klienta.

Która z firm posiada więc lepszą ofertę? Fortuna czy STS? Odpowiedź nie jest jednoznaczna, ponieważ zależy to od kilku czynników. Początkujący gracz, który na starcie będzie najprawdopodobniej typować tylko najpopularniejsze wydarzenia nie powinien odczuć różnicy pomiędzy dwiema firmami, ponieważ obydwie oferują zakłady na wszystkie najpopularniejsze wydarzenia sportowe, rozgrywki i ligi.

Różnica pojawia się dopiero w postaci mniej popularnych rozgrywek – tam różnice są widoczne. W zależności od tego które mniej popularne dyscypliny gracz chce typować – powinien sprawdzić czy są dostępne w dane firmie i jak obszerna ilość rodzajów zakładów jest dostępna.

Dość istotne różnice pojawiają się natomiast w marży bukmacherskiej i kursach bukmacherskich. Tutaj przewagę zyskuje Fortuna, która posiada minimalnie wyższe kursy niż STS. Na jednym zakładzie może zbyt wielkiej różnicy nie czuć, jednak dla osoby która typuje częściej istotne są nawet setne części kursów, które istotnie wpływają na wysokość wygranej. Pytając więc kto posiada lepsze kursy – Fortuna czy STS – odpowiadamy Fortuna, minimalnie wyższe, ale jednak…

Legalny bukmacher Fortuna i jego zakłady dostępne są na  www.fortuna.pl

obstawianie-meczow sts czy fortuna sts fortuna

STS czy Fortuna – która firma ma lepszy bonus powitalny?

W przypadku bonusów obie firmy wyglądają dość podobnie – STS posiada bonus od pierwszej wpłaty do 500 złotych. Fortuna natomiast daje pierwszy zakład bez ryzyka do 100 złotych a także bonus od depozytu do 400 złotych. Bonusy te są więc bardzo zbliżone do siebie. Należy jednak pamiętać, że są to standardowe promocje dostępne przy bezpośrednim wejściu na stronę wymienionych bukmacherów.

Niektórzy partnerzy wymienionych bukmacherów posiadają specjalne okazyjne promocje. Wchodząc na naszej stronie w dział z bonusami bukmacherskimi, możesz odebrać kody promocyjne dzięki którym otrzymasz np. w Fortunie dodatkowo darmowy zakład, który w standardowej ofercie nie jest dostępny.