Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera.

Darmowe czy płatne typy?

W internecie, zarówno na stronach poświęconych tematyce bukmacherskiej, jak i profilach profesjonalnych typerów na portalach społecznościowych, znajdziemy mnóstwo propozycji skorzystania z darmowych lub płatnych typów. Darmowe typy bukmacherskie niekiedy są formą zachęty do skorzystania z oferty płatnych typów i nawiązaniu z firmą dłuższej współpracy w zakresie doradztwa bukmacherskiego, czasem też dobrzy typerzy rzeczywiście dzielą się z szerszym gronem swoimi typami. Wielu graczy rozpoczynających (ale i nie tylko) swą przygodę z obstawianiem decyduje się na korzystanie z darmowych typów znalezionych w necie. Nie jest to zły pomysł, jednak problemem w tym wypadku, może być znalezienie dobrego typera, który za darmo dzieli się swoją wiedzą.

Powstaje pytanie co wybrać, darmowe czy płatne typy? W tym przypadku warto wiedzieć, że często, darmowe typy od sprawdzonych ekspertów, są lepszej wartości niż te płatne z niesprawdzonego źródła.

Wejdź na noblebet.pl/bonus
I zgarnij ponad 2500 zł w pakiecie za rejestrację

 

Darmowe typy – czy warto?

Jak wspomnieliśmy, podstawowym problemem jest znalezienie odpowiedniego źródła darmowych typów. Korzystanie z nich ma jednak swoje dobre strony. Jeśli znajdziemy stronę ,gdzie obok proponowanych zakładów będzie umieszczony ich opis, uzasadnienie i analiza możemy tylko skorzystać. Dzięki zamieszczonym informacjom, możemy bowiem prześledzić i zapoznać się z tokiem myślenia a także sposobami analizy spotkań proponowanych przez bardziej doświadczonych typerów.

Jeśli do darmowych typów, dołożymy własne przemyślenia i przewidywania, korzystanie z tej formy wsparcia w obstawianiu zakładów bukmacherskich, jest jak najbardziej uzasadnione.

W sieci mamy do dyspozycji sporo stron gdzie znajdziemy darmowe typy. Zwróćmy jednak uwagę, że niektóre z nich, oferują typy oparte jedynie na przewidywaniach ogółu graczy, a nie są poparte rzeczywistą analizą ekspertów. Do takich propozycji, należy podchodzić z dystansem. Funkcjonuje również sporo serwisów, gdzie sami możemy prezentować swoje własne darmowe typy, i dzielić się nimi z innymi graczami.

Darmowe czy płatne typy

Czy płatne typy są sposobem na zarabianie ?

Decyzja o tym że będziemy korzystać z płatnych typów powinna być dobrze przemyślana. W internecie mnóstwo nierzetelnych firm, naciągaczy i zwykłych oszustów. Aby nie paść ich ofiarą, należy dokładnie prześwietlić dotychczasową działalność firmy czy typera. Sprawdzenie yieldu (współczynnik, mówiący o długoterminowym zwrocie inwestycji), opinii na forach, to podstawowe działania przed zakupem typów. Z drugiej strony płatne typy to dla wielu znawców i ekspertów sposób na zarabianie. W związku z tym, z pewnością sprawdzony doradca, będzie dokładał wszelkich starań, aby jego usługi przynosiły zysk klientom. W przeciwnym razie szybko ich straci. Zwykle płaci się za typy za miesiąc z góry. Zrozumiałym jest że brak profitu po stronie gracza, oznacza dla niego w tym wypadku stratę nie tylko opłaty za dostarczone płatne typy, ale też postawionych pieniędzy. Znany jest przypadek zespołu ekspertów, którzy dostarczając płatne typy, na 30 kuponów miesięcznie, złożonych z 2-4 spotkań trafili zaledwie jeden. Rynek szybko zweryfikował tych fachowców, pozostawiając bez klientów.

Darmowe czy płatne typy? 1

Podsumowując rozważania, czy warto korzystać z płatnych typów czy też wspierać swoją grę u buków wyłącznie tymi znalezionymi na darmowych stronach należy stwierdzić:

  1. Darmowe typy bukmacherskie u sprawdzonych ekspertów często w niczym nie odbiegają wartością od płatnych wersji.

  2. Wartość współczynnika yield to niezwykle istotna informacja o skuteczności typera udostępniającego płatne czy darmowe typy bukmacherskie.

  3. W przypadku korzystania z płatnych typów, konieczne jest dokładne prześwietlenie osób proponujących tego typu usługi. Internet jest bezlitosny i bez problemu powinniśmy znaleźć informacje (głównie na forach bukmacherskich) o dostawcy oferującego płatne typy i kupony.

  4. Darmowe typy mogą być doskonałym uzupełnieniem dla naszych własnych przewidywań. Czasem mogą pomóc w wyborze meczu do obstawienia, a czasem ustrzec nas przed postawieniem pieniędzy na nierzetelnie przeanalizowany przez nas zakład.

Darmowe czy płatne typy? 2

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET SUPERBET STS
600zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
1300zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
100zł CASHBACK
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 8/10 8/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe czasowe -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 200 zł do 3000 zł do 200 zł do 1500 zł