Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera a następnie obstawiaj i testuj, gdzie Ci się gra najlepiej i który legalny bukmacher ma najwyższe kursy w interesującej Cię lidze czy na konkretne dyscypliny sportowe. My obok polecamy na początek założyć konto do obstawiania w renomowanej firmie bukmacherskiej Fortuna, oferującej darmowy zakład na start.
Odbierz bonus 120 zł darmowy zakład na www.efortuna.pl

Co obstawiać na zakładach bukmacherskich?

Pływanie nie jest bardzo popularną dyscypliną sportową wśród typerów a szkoda bo gdy pojawia się pytanie co obstawiać na zakładach bukmacherskich – pływanie nie pojawia się nawet w TOP 10 zakładów bukmacherskich do obstawiania online u bukmachera. Z pewnością duże znaczenie ma tutaj dość słaba oferta zakładów bukmacherskich. Właściwie jedyne imprezy, które są obstawiane to oczywiście Igrzyska Olimpijskie, Mistrzostwa Świata i Mistrzostwa Europy.

W szczególności ta pierwsza imprezy cieszy się dużą popularnością. Z resztą nie ma się co tutaj dziwić. Każdy sportowiec marzy o złotym medalu z Igrzysk. Jeśli chodzi o pływanie pod kątem obstawiania to nie mamy tu zbyt dużego pola do popisu.

 

Pływanie na zakłady bukmacherskich?

Dostępne są głównie zakłady bukmacherskie na zwycięstwo danego zawodnika. Niekiedy możemy spotkać się również z takimi rodzajami zakładów jak H2H czy TOP3, czyli czy dany zawodnik będzie w pierwszej trójce. Co do kursów to te na zwycięstwo faworytów są zazwyczaj niskie i nie opłaca się ich grać. Należy zatem bardziej ryzykować i szukać sensacji.

Darmowy zakład + mecze na żywo, graj na www.efortuna.pl

Czym powinniśmy się kierować podczas obstawiania pływania?

Przede wszystkim musimy zauważyć, że każda impreza rządzi się własnymi prawami. Mimo tego to co jest dostępne do typowania to zazwyczaj wysokie rangą imprezy, gdzie nikt nie ma zamiaru odpuszczać. Mimo to warto zważyć uwagę na zawodników pod wieloma kątami.

Po pierwsze należy zobaczyć na jakim etapie swojej kariery są pływacy. Czy są to młodzi rządni wygranych, a może już doświadczeni sportowcy, którzy mają za sobą wiele wygranych i dziś pływają wyłącznie dla zabawy.

Poza tym należy śledzić aktualności co w dzisiejszych czasach nie należy do trudnych zadań. Obecnie oprócz wiadomości sportowych, które dostępne są w głównej mierze w sieci nie możemy zapominać o mediach społecznościowych. Sportowcy to dziś wielkie gwiazdy social media.

Analizuj, analizuj …

Każda informacja będzie dla nas z pewnością przydatna. Typerzy niestety wciągają się zbytnio w ten sport. Takich imprez w ciągu roku jest naprawdę mało i nijak nie ma porównania do piłki nożnej czy tenisa ziemnego.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

To sprawia, że nie śledzimy wnikliwie karier wielu pływaków. Głównie opieramy się na wielkich gwiazdach tego sportu, które cały czas pokazują, że pływanie dla zabawy nie wchodzi w grę pomimo wielu zdobytych medalach.