Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera a następnie obstawiaj i testuj, gdzie Ci się gra najlepiej ...

Co obstawiać na zakładach bukmacherskich?

Czy może być coś trudnego w obstawianiu meczów przez internet? Co obstawiać na zakładach bukmacherskich i czy na tym się zarabia?

Tak myśli większości fanów sportu, którzy chętnie spędzają wolne chwile na oglądaniu meczów. Skoro mamy już jakąś podstawę to warto ją wykorzystać u bukmachera i obstawiać mecze w ich trakcie (to najlepszy sposób na sukces i tym samym zarobek).

Dodatkowo zakładamy sobie, że będziemy grać niższe kursy. Bo przecież oznaczają one większe prawdopodobieństwo wygrania kuponu.

REJESTRACJA W FORTUNIE + KOD
20 zł za rejestrację + 125 zł darmowy zakład

 

Co więcej, istnieją nawet systemy gry na niskie kursy dzięki którym od kilku złotych możemy wzbogacić się do kilkudziesięciu tysięcy złotych. Mało komu się to jednak udaje, ponieważ ciężko jest trafić kilkanaście meczy z rzędu, nawet po bardzo niskim kursie.

 

Wysoki czy niskie kursy – co obstawiać?

Właściwie niektórzy gracze nie grają wyższych kursów, ponieważ boją się niemal pewnej porażki. Ale zauważmy jakie jest prawdopodobieństwo wygranej kuponu z niskim kursem i z wyższym. Bardzo często okazuje się, że pewniejsze są te wyższe kursy na zakładach bukmacherskich. I nie chodzi tutaj o ryzyko i granie bez żadnej analizy.

Weźmy pod uwagę chociażby tzw. łamaki. Są to zakłady, w których typujemy kto wygra pierwszą połowę meczy i następnie cały mecz. Największe kursy bukmacherskie są właśnie na łamaki, czyli pierwszą połowę wygrywa zespół A, by w drugiej połowie zespół B doprowadził do wyrównaniu i w końcu zdobył zwycięską bramkę.

O jakich kursach mowa? Średnio od 20-30 grając przed meczem. Jeśli potrafimy poradzić sobie z własnymi emocjami możemy oglądać mecz na żywo i wtedy kursy sięgają nawet do 150-250. Czy trudno trafić takie kursy? Nie!

Z pewnością niekiedy łatwiej trafić takie kursy niżeli te na poziomie 1,15-1,20. Są bowiem zespoły, które potrafią co roku oddawać sobie mecze. Jeśli zatem poświęcimy analizie odpowiednio dużo czasu jesteśmy w prosty i szybki sposób dojść do takich podejrzanych meczy.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 4 dni temu


Najlepszy bonus za wpłatę - Betfannawet do 3000 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 125 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje


To pokazuje, że nie warto grać niskich kursów. W każdym kuponie podejmujemy pewnego rodzaju ryzyko. Dlaczego więc nie dać sobie szansy na większą wygraną? Wielu graczy musi się jednak przekonać o tym na własnej skórze.

Kursy bukmacherskie są ważne podczas obstawiania, ponieważ poniekąd sugerują nam pewne rzeczy. Nie warto się jednak obawiać wyższych kursów.

To co obstawiać?

Pływanie nie jest bardzo popularną dyscypliną sportową wśród typerów a szkoda bo gdy pojawia się pytanie co obstawiać na zakładach bukmacherskich – pływanie nie pojawia się nawet w TOP 10 zakładów bukmacherskich do obstawiania online u bukmachera. Z pewnością duże znaczenie ma tutaj dość słaba oferta zakładów bukmacherskich. Właściwie jedyne imprezy, które są obstawiane to oczywiście Igrzyska Olimpijskie, Mistrzostwa Świata i Mistrzostwa Europy.

W szczególności ta pierwsza imprezy cieszy się dużą popularnością. Z resztą nie ma się co tutaj dziwić. Każdy sportowiec marzy o złotym medalu z Igrzysk. Jeśli chodzi o pływanie pod kątem obstawiania to nie mamy tu zbyt dużego pola do popisu.

betfan-bonus-na-start Pływanie a bukmacherzy Obstawianie pływania

Pływanie na zakłady bukmacherskich?

Dostępne są głównie zakłady bukmacherskie na zwycięstwo danego zawodnika. Niekiedy możemy spotkać się również z takimi rodzajami zakładów jak H2H czy TOP3, czyli czy dany zawodnik będzie w pierwszej trójce. Co do kursów to te na zwycięstwo faworytów są zazwyczaj niskie i nie opłaca się ich grać. Należy zatem bardziej ryzykować i szukać sensacji.

Czym powinniśmy się kierować podczas obstawiania pływania?

Przede wszystkim musimy zauważyć, że każda impreza rządzi się własnymi prawami. Mimo tego to co jest dostępne do typowania to zazwyczaj wysokie rangą imprezy, gdzie nikt nie ma zamiaru odpuszczać. Mimo to warto zważyć uwagę na zawodników pod wieloma kątami.

Po pierwsze należy zobaczyć na jakim etapie swojej kariery są pływacy. Czy są to młodzi rządni wygranych, a może już doświadczeni sportowcy, którzy mają za sobą wiele wygranych i dziś pływają wyłącznie dla zabawy.

Poza tym należy śledzić aktualności co w dzisiejszych czasach nie należy do trudnych zadań. Obecnie oprócz wiadomości sportowych, które dostępne są w głównej mierze w sieci nie możemy zapominać o mediach społecznościowych. Sportowcy to dziś wielkie gwiazdy social media.

Analizuj, analizuj …

Każda informacja będzie dla nas z pewnością przydatna. Typerzy niestety wciągają się zbytnio w ten sport. Takich imprez w ciągu roku jest naprawdę mało i nijak nie ma porównania do piłki nożnej czy tenisa ziemnego.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 4 dni temu


Najlepszy bonus za wpłatę - Betfannawet do 3000 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 125 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje


To sprawia, że nie śledzimy wnikliwie karier wielu pływaków. Głównie opieramy się na wielkich gwiazdach tego sportu, które cały czas pokazują, że pływanie dla zabawy nie wchodzi w grę pomimo wielu zdobytych medalach.

A może obstawić golfa?

Golf to nie tylko miłe spędzenie czasu ze znajomymi i pewna forma relaksu, ale również dyscyplina sportowa, która jest uprawiana przez wielu ludzi na całym świecie. Sami zawodnicy podpisują kontrakty na miliony dolarów.

Co ciekawe popularne są nie tylko rozgrywki panów, ale również płci pięknej. Zatem w grę wchodzą miliony dolarów i nie inaczej jest to dziś w przypadku zakładów bukmacherskich. Warto obstawiać golfa, ponieważ rozgrywki trwają dość długo. Jedynie podczas zimy nie odbywają się żadne prestiżowe zmagania, a poza tym mamy ciekawą ofertę na tę dyscyplinę olimpijską.

Zakłady bukmacherskie na golfa

Jako pierwsze zakłady na golfa możemy obstawić zwycięzcę całego turnieju golfowego. Zadanie niezwykle trudne, gdyż niekiedy przystępuje do niego nawet ok. 100 golfistów. Z kolei bardzo ciekawie wyglądają tu kursy na faworytów. W przeciwieństwie do innych sportów tutaj sięgają one średnio 5-20.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 4 dni temu


Najlepszy bonus za wpłatę - Betfannawet do 3000 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 125 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje


To pokazuje, że nie tak łatwo przewidzieć kto wygra. Lepiej jest się zatem przestawić na bukmacherskie zakłady na golfa typu TOP 10 czy nawet TOP 20. Tu kursy na golfa nadal są wysokie, a my mamy większe szanse, by je trafić. Znajdziemy tu także H2H, na które są także ciekawe kursy.

 

Na golfie można sporo zarobić …

Po tych zakładach możemy dojść jedynie do wniosku, że warto zainteresować się golfem, ponieważ są tu wysokie kursy.

Dodajmy również, że coraz więcej bukmacherów oferuje nam obstawianie golfa na żywo co jeszcze bardziej zwiększa nasze szanse na wygrane. Na co zważać uwagę? Coś co w tym sporcie jest niezwykle ważnym czynnikiem to pogoda. To być może ona sprawia, że te kursy są wysokie.

Tą informacje nie powinno nam się ciężko znaleźć, gdyż w sieci zaledwie w kilka sekund możemy to sprawdzić. Jak wykorzystać tę wiedzę by zakłady na golfa przynosiły nam stały zysk z zakładów bukmacherskich?

W przypadku pogody mamy na myśli wiatr lub deszcz. To właśnie te warunki atmosferyczne potrafią odmienić układ tabeli. Są zawodnicy, którym sprzyja wiatr, a drugim deszcz. Ważna jest oczywiście charakterystyka samych zawodników, ich historia, statystyki, itd.

Zważajmy uwagę także na rangę turniejów, a w szczególności na pulę nagród gdy wybieramy u bukmachera zakłady na golfa. Na golfie można sporo zarobić, a biorą pod uwagę, że zawody są często rozgrywane to z pewnością warto się nim zainteresować na poważnie gdy obstawiamy online zdarzenia na zakładach bukmacherskich.

REJESTRACJA W FORTUNIE + KOD
20 zł za rejestrację + 125 zł darmowy zakład

 

Źródło: https://www.betan.pl/co-mozna-i-co-najlepiej-obstawiac-w-zakladach-bukmacherskich/

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET BETFAN STS
120zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
100zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
 Aplikacja
Aplikacja9/107/108/108/10
 Gra bez podatku
Gra bez podatkuHappy HoursczasoweNON STOP-
 Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatędo 1000 złdo 1500 złdo 3000 złdo 1200 zł