Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera.

Ranking aplikacji bukmacherów – czy warto instalować?

Smartfony na stałe weszły do użytku codziennego. Klienci zakładów bukmacherskich otrzymali możliwość obstawiania meczów przy pomocy aplikacji. Z której skorzystać i wszystko, co powinieneś o nich wiedzieć, znajdziesz w niniejszym tekście.

Ranking aplikacji mobilnych bukmacherów

Na czym polega przewaga aplikacji bukmacherskiej nad stroną mobilną? 

Strona mobilna dostosowana jest do urządzeń mobilnych, stanowi wszystko to, co znajduje się na stronie internetowej bukmachera, czasem w formie okrojonej. Niejednokrotnie potrafi się ona zaciąć, urwać, gdyż nie zawsze jest responsywna. Apka się nie zacina, jest łatwa w obsłudze, posiada specjalne funkcje dedykowane jedynie jej. Większość zakładów bukmacherskich posiada aplikacje na Android i iOS, najlepszą ofertę mają STS i Fortuna. Star- Typ Sport posiada najlepszą apkę do obstawiania meczów. Bukmacher ten przygotował bonus polegający na przyznaniu środków za pobranie aplikacji. Fortuna ma prawdopodobnie najszerszą, najbardziej rozbudowaną aplikację.  Klient otrzymuje możliwość oglądania meczów na żywo w ramach Fortuna TV, znajdzie opcję 3D Touch, zaloguje się za pomocą Face ID, apka działa w systemach: Android i iOS.

Ranking aplikacji bukmacherów - czy warto instalować? 1

Fortuna wyszła do klienta z usługą Bet On Games, na stronie www.eFrtuna.pl można grać w pełni legalnie w karty online za realne pieniądze. Bukmacher oferuje bonus powitalny 2021, na który składają się:

1) 20 PLN bez depozytu;
2) 100 procent do 2000 PLN przy pierwszej wpłacie;
3) zakład bez ryzyka 200 PLN;

W rankingu aplikacji mobilnych trochę niżej musimy umieścić oferty kierowane przez Totolotka, forBET i LV BET. Duże nadzieje wiązane są z apką TotalBetu. Betclic wyszedł do klientów z apką na iOS i Android, cechuje się funkcjonalnością, niezawodnością, rejestracja jest natychmiastowa. Superbet posiada w swojej ofercie liczne transmisje meczowe online, problem tkwi w opcji dokonywania wpłat, zapłacimy tutaj jedynie  kartami MasterCard i Visa lub za pomocą portfeli elektronicznych Skrill i NetellerSuperbet. Zakład ten musi poszerzyć możliwość płatności, gdyż w takiej formie jak teraz jest to niedopuszczalne, natomiast atutem jest ogromny potencjał w nim drzemiący. Zaletą tej aplikacji jest możliwość skorzystania z mediów społecznościowych SuperSocial, gdzie eksperci z dużą skutecznością trafień zamieszczają swoje prognozy przedmeczowe, otrzymujemy dostęp do ciekawych artykułów sportowych i bukmacherskich. Do atutów zakładu zaliczyć należy również możliwość skorzystania ze skanera kuponów i wielość transmisji meczowe online.

Aplikacje do obstawiania

W jaki sposób pobrać aplikację na telefon? 

Aplikacja działa na telefonach komórkowych, smartfonach, palmtopach i tabletach. Kroki, jakie powinniśmy wykonać, by pobrać apkę to:

1) sprawdzić, czy bukmacher posiada ją zgodną z oprogramowaniem na nasze urządzenie;

2) wejść na stronę internetową bukmachera i zainstalować ją, możemy też skorzystać z platformy, warto zaznaczyć, że w Google Play ich nie znajdziemy, podyktowane jest to polityką firmy, chodzi o to, że nie chcą być utożsamiani z hazardem;

Celem odblokowania apki spoza sklepu Play, należy zaznaczyć w ustawieniach, że zgadzamy się odblokować dostęp dla 'nieznanych źródeł’. W przypadku urządzeń z iOS aplikacje bukmacherskie dostępne są w App Store.

Ranking aplikacji bukmacherów - czy warto instalować? 2

Jakie korzyści odniesiemy instalując aplikację mobilną? 

Aplikacja mobilna cechuje się funkcjonalnością, powszechną dostępnością, łatwością obsługi. Klienci mogą skorzystać z opcji szybkich płatności, dzięki funkcji w aplikacji. Obstawianie spotkań jest proste i szybkie, co jest szczególnie korzystne dla graczy zawierających zakłady na żywo, które możemy obejrzeć poprzez apkę. W ramach konta otrzymujemy możliwość sprawdzania kuponów i statystyk. Błyskawiczne powiadomienia push sprawiają, że obstawianie meczów stało się jeszcze prostsze. Klient otrzymuje powiadomienia o: bonusach, wygranych, rozliczonych kuponach. Gracz nie musi wyszukiwać promocji, gdyż o wszystkim powiadomi go smartfon. Kolejnym udogodnieniem jest Match Tracker, pozwalający śledzić wizualizację rozgrywek sportowych na żywo, przeglądać statystyki, ważne wydarzenia meczowe.

 

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET SUPERBET STS
600zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
1300zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
100zł CASHBACK
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 8/10 8/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe czasowe -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 200 zł do 3000 zł do 200 zł do 1500 zł