Zakłady bukmacherskie online bonus na start bez depozytu

W ostatnich latach, na całym świecie, zakłady bukmacherskie stały się wyjątkowo popularne. Istnieje niezliczona ilość firm bukmacherskich, a w dodatku ciągle powstają nowe. To prawda, że na tego typu formę hazardu jest ogromny popyt i korzystają z tego setki milionów ludzi na całym globie, jednak firmy bukmacherskie muszą się sporo natrudzić, żeby nakłonić klienta do skorzystania właśnie z ich usług, a nie usług innych, konkurencyjnych firm. W jaki sposób to robią?

Zakłady bukmacherskie online

Oczywiście ciągłym ulepszaniem swojej oferty, nowinkami technologicznymi, które ułatwiają życie klientów, ale przede wszystkim… bonusami. Nic tak nie przyciąga klienta jak promocje. Firmy bukmacherskie doskonale o tym wiedzą i prześcigają się w tworzeniu coraz to nowszych form promocji. Nie inaczej jest w przypadku legalnych bukmacherów w Polsce, którzy oferują zakłady bukmacherskie online. W Polsce obecnie istnieje 10 legalnych firm bukmacherskich, są to: Fortuna, STS, eToto, totalbet, LVBet, Totolotek, Forbet, Milenium, Superbet oraz Pzbuk.

Najczęściej spotykanym wśród polskich firm bukmacherskich bonusem, cieszącym się sporą popularnością jest bonus od pierwszych wpłat. Firmy bukmacherskie podwajają lub nawet potrajają pierwsze wpłaty nowych użytkowników. Początkowo przyznawana była równowartość wyłącznie pierwszej wpłaty, ale obecnie w wybranych punktach podwajana jest nawet druga, jak i trzecia wpłata. Zdecydowanie atrakcyjniejszym bonusem – z punktu widzenia klienta – jest tzw. „cashback”.

TOP 3 promocji bukmacherskich: Załóż konto w Fortunie, odbierz darmowe 30 zł i 400 zł - więcej na www.fortuna.pl
Załóż konto w LVBET, odbierz darmowe 20 zł i 1000 zł - więcej na www.lvbet.pl
Załóż konto w Totolotku, odbierz darmowe 20 zł i 500 zł - więcej na www.totolotek.pl

Zakłady bukmacherskie online bonus na start bez depozytu

„Cashback” to forma promocji która polega na umożliwienie klientowi wniesienia „bezpiecznego zakładu”. Kwota zainwestowana w pierwszy zagrany kupon – spełniający wymogi promocji – w przypadku porażki zostaje zwrócona na konto gracza. Ten rodzaj promocji oferowany jest przez większość polskich, jak i zagranicznych bukmacherów. Zezwala on na zminimalizowanie ryzyka, z czego klienci bardzo chętnie korzystają. Jednak zdecydowanie najbardziej pożądanym przez klientów bonusem są te formy promocji, które nie wymagają od nich wpłacania własnych środków. Te promocje są określane przez firmy bukmacherskie jako „bonusy bez depozytu”.

Przyznawane są między innymi za pomyślne przejście procedury weryfikacji konta czy skorzystania z aplikacji mobilnej. Jest to zdecydowanie najnowsza forma promocji, którą oferują bukmacherzy, ale cieszy się największa popularnością. Ten bonus przyznawany jest przez wybranych legalnych bukmacherów na terenie naszego kraju. Firma bukmacherska eToto przyznaje darmowe 25 złotych bez depozytu za pobranie aplikacji mobilnej i zalogowanie się za pomocą urządzenia na swoje konto. Totalbet z kolei gwarantuje taką samą kwotę, ale po spełnieniu innych warunków, wymagane jest pomyślne przejście procedury rejestracyjnej, włącznie z weryfikacją dokumentów.