Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera.

Wyzwanie Fortuny – odbierz bonus za 5 kuponów

Postaw 5 kuponów tenisowych i odbierz bonus 30 zł

Zasady promocji

No dobra, zaczynamy! W ciągu pięciu dowolnych dni między 27.05 a 09.06.2024, musisz postawić aż 5 kuponów. Każdy z nich powinien być o wartości minimum 20 zł i musi zawierać przynajmniej jedno zdarzenie związane z tenisem. Jeśli spełnisz te warunki, otrzymasz bonus o wartości 30 zł! Co za okazja, prawda? A co więcej, z tej promocji możesz skorzystać dwukrotnie. Zatem nie będziesz rozczarowany ani na krok!

Jak to zrobić?

Zaczynamy od kliknięcia w TEN LINK i wybrania bonusu, który cię interesuje. Możesz wybrać BONUS 30 ZŁ lub BONUS 100 ZŁ (zdecydowanie ciekawe opcje!). Następnie wystarczy, że postawisz pięć kuponów o wartości 20 lub 50 zł, z przynajmniej jednym zdarzeniem tenisowym.

Proste, prawda? Warto sprawdzić pasek postępu po zalogowaniu, ponieważ otrzymasz szczegółowy raport na temat tego, ile kuponów już postawiłeś. Może nie musisz grać codziennie, ale postawienie pięciu kuponów z rzędu pozwoli ci skorzystać z promocji drugi raz. Czy można chcieć czegoś więcej?

https://www.efortuna.pl/promocje
30 zł za rejestrację i 300 zł zakład bez ryzyka

 

Specjalna oferta dla nowych graczy

O, i jeszcze jedno! Jeśli nie masz konta na stronie zakładów bukmacherskich efortuna.pl, to mam dla ciebie świetną wiadomość. Możesz założyć konto z kodem rejestracyjnym VIPKOD i otrzymać darmowe 20.00 PLN w postaci freebeta! Ale to jeszcze nie wszystko. Za pierwszą wpłatę zyskasz też 3 x zakład bez ryzyka, każdy po 100 zł, plus dodatkowe 10 PLN. Brzmi kusząco, prawda?

Bukmacher nr 1 Wybór naszych gości
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
300zł Cashback
+ bonus za wpłatę
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 600 zł do 200 zł do 2000 zł