Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera.

Milenium

Opinia
  • Bonus dla graczy
  • Oferta zakładów
  • Zakłady na telefon
  • Wsparcie online dla graczy
  • Nasza ocena
3.8

Darmowy zakład bez ryzyka przegranej

w kwocie 20 złotych to jedna z ciekawszych promocji legalnego bukmachera online który działa pod adresem www.milenium.pl. Bonus na start oferowany jest jak u większości bukmacherów tylko dla nowych graczy.

Do tego u tego bukmachera znajdziemy też inne bonusy bukmacherskie na start jak choćby bonus 100% za pierwszą wpłatę do kwoty 1500 zł oraz bonus 5-10-15 który jest jednym z ciekawszych na rynku bukmacherskim w Polsce.

Oczywiście to nie koniec bonusów i promocji u tego legalnego bukmachera online. Więcej informacji o tych oraz innych promocjach na start znajdziecie pod adresem www.milenium.pl/bonusy.

Kilkanaście lat temu sportowe zakłady bukmacherskie kojarzyły się z niewielkimi punktami jak w Fortunie czy Milenium, w których typowaliśmy kupon i posyłaliśmy nasze typy w niewielkim okienku, niczym na poczcie.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

W dzisiejszych czasach gigantyczna część rynku przeniosła się na zakłady internetowe. Modne są także zakłady bukmacherskie przez telefon. Nowoczesne telefony (tzw. smartphone’y) z dostępem do Internetu pozwolą nawet w podróży zrealizowanie kuponu i obstawienie wyników meczów na zakładach bukmacherskich.

Legalny Bukmacher Milenium

Firmy bukmacherskie jak na przykład Milenium.pl ścigają się w coraz to nowszych aplikacjach i banalnych w obsłudze stronach internetowych. Wszystko po to, tak aby zapewnić szybkie i komfortowe obstawianie meczów, walk bokserów oraz pozostałych dziedzin sportowych. Wystarczy zaledwie zalogować się na stronie, wyłonić interesujące nas wydarzenie sportowe i uzupełnić internetowy kupon.

Jeżeli uda nam się właściwie wytypować wynik, system sam zasila nasze konto pieniędzmi i nie trzeba maszerować do punktu by odebrać gotówkę. Możliwości wejścia w świat „bukmacherki” jest sporo, jednak nie jest to pozbawione stresu i lekkie hobby, jakie może przynieść jedynie olbrzymie pieniądze.

Freebet, cashback + bonus 1500 zł za wpłatę na milenium.pl

Niemałym problemem jest opanowanie umiejętności umiejętnego zestawiania rozgrywek, na które myślimy postawić pieniądze. Na kwestie jak typować mecze i na tym zyskiwać multum osób stara się odnaleźć odpowiedź.
Nie istnieje 100%-owa odpowiedź, jednak niewątpliwie, by odpowiednio selekcjonować kluby, na które stawiamy pieniądze, wypada znać realia danego spotkania.

W przypadku piłki nożnej powinno się posiadać wiedzę w jakiej formie są piłkarze, jakie mieli rezultaty w ostatnich meczach, czy konkurent jest groźny, czy podstawowi piłkarze nie są kontuzjowani.

Jak można zauważyć – pytań jest sporo, a zakłady ryzykowne, ale jeśli byłoby inaczej, nie miałoby to sensu.
Pod warunkiem jednak zdołamy z namysłem dobierać spotkania, poprawnie prorokować zwycięstwa i mądrze zarządzać zdobytymi pieniędzmi, po pewnym okresie będziemy zdołali zlecić wypłaty np. u bukmachera Milenium.pl.

Jakiej wielkości mogą to być kwoty?

To zależy od postawionych funduszy i kursów, da się zdobyć od kilku aż do nawet kilkuset bądź kilku tysięcy złotych. Im więcej obstawiasz – tym pokaźniejsze kwoty jesteś w stanie zdobyć. Niektórzy decydują się na obstawianie wielu zdarzeń sportowych tylko na jednym blankiecie, co zwiększa ich kurs.

Freebet, cashback + bonus 1500 zł za wpłatę na milenium.pl

Dzięki temu stawiając parę złociszy, idzie zwyciężyć kilkaset. Jest to natomiast bardzo ryzykowne, dlatego że oszacowanie, że uda nam się wyselekcjonować zwycięzców wszystkich kilkunastu meczów trzeba uznać za niewielkie. Ci, którzy tak obstawiają, z reguły stawiają na tzw. pewniaków, to znaczy zespoły, na które kurs jest niewielki.

BONUSY MILENIUM

To kapitalna promocja dla nowo zakładających konta graczy online Milenium. Załóż konto na www.milenium.pl i sięgnij po ekwiwalent początkowej wpłaty aż do 1500 złotych!

Freebet, cashback + bonus 1500 zł za wpłatę na milenium.pl

Jak użyć BONUS NA START?

Załóż wirtualne konto gracza a także zaznacz pole „Pragnę uzyskać BONUS PO REJESTRACJI”. W terminie 10 dni od rewizji konta zrób pierwszą wpłatę. Potem zagraj 4 razy kwotę początkowego depozytu – w ciągu 60 dni.

Do oferty zaliczane są kuponiki z minimum 3 meczami (najmniejszy kurs pojedynczego pojedynku: 1,20) i minimalnym kursem generalnym 2,00. Dzienny pułap obrotu kwalifikowanego do obrotu to 10%. Po uskutecznieniu reguł oferty dostaniesz od nas premię w kwocie Twojej początkowej wpłaty – do 1500 złotych.

BONUS 5-10-15

Obstawiasz zakłady wielokrotne z pokaźną liczbą meczy na kuponie? Z DODATKIEM 5-10-15 powiększysz nagrodę o dodatkowe 5, 10 czy też 15 procent! Rachunek jest prosty: im więcej wydarzeń, tym większy profit.

5-9 wydarzeń na kuponie – nagroda wyższa o 5%,
10-14 meczów – nagroda wyższa o 10%,
15 i więcej wydarzeń – nagroda wyższa o 15%.

Dla kogo jest przeznaczony BONUS 5-10-15?

Z PROMOCJI 5-10-15 zdołają zrobić użytek wszelcy gracze programu lojalnościowego Liga Mistrzów Milenium.
Jeśli obstawiasz w punkcie stacjonarnym, potrzebujesz posiadać kartę członkowską dowolnego koloru. O ile masz wirtualne konto obstawiającego, do projektu Liga Mistrzów Milenium dołączyłeś automatycznie w momencie otwierania konta.

Milenium 1

HAPPY HOUR na zakłady przed spotkaniem

Jak zwiększyć wygraną na kuponie o 14%? Korzystaj z oferty Happy Hour na zakłady przed spotkaniem. Innymi słowy to typowanie bez podatku!

W ciągu godziny promocji powiększasz nagrodę o 14% – kurs całkowity zakładu pomnażamy przez 1,00, a nie przez typowe 0,88.

Jakie są zasady oferty Happy Hour Prematch?
– minimum 3 spotkania (dla uczestników Ligi Mistrzów Milenium ze złocistą lub platynową kartą),
– minimum 4 spotkania (dla członków Ligi Mistrzów Milenium z karmazynową ewentualnie srebrzystą kartą).
Jak czytamy w statucie za zakłady bukmacherskie złożone podczas oferty Happy Hour nie są przyznawane punkty premiowe – o tym należy zachowywać pamięć.

DARMOWY ZAKŁAD

Darmowy bonus czyli darmowy zakład Milenium to kapitalna promocja bukmacherska dla nowo zakladających konta graczy, w której pierwszy zakład nie jest związany z żadnym niebezpieczeństwem. Jeśli przegrasz, zwrócimy Ci jego stawkę – do 10 złotych. Oferta jest przystępna dla każdych nowo zakladających konta klientów programu lojalnościowego Liga Mistrzów.

Freebet, cashback + bonus 1500 zł za wpłatę na milenium.pl

Jak wykorzystać DARMOWY ZAKŁAD w internecie?

Rejestrując online konto gracza na www.milenium.pl, bezwarunkowo zostajesz uczestnikiem Ligi Mistrzów legalnego bukmachera online Milenium. Ażeby zrobić użytek z promocji, oznacz pole „Pragnę zdobyć DARMOWY ZAKŁAD U BUKMACHERA” w dokumencie przy rejestracji.

Jak spożytkować DARMOWY ZAKŁAD w punkcie przyjmowania zakładów?

Wystarczy, iż zrobisz całą rejestrację nowego konta, po której dostaniesz kartę uczestnika programu Liga Mistrzów Milenium. Aby wykorzystać Darmowy Zakład, powiadom pracownika punktu o akcesie do tej promocji.

Czy Darmowy Zakład to freebet i mogę skorzystać go bez wpłaty?

Nie. Ażeby zrobić użytek z oferty, powinieneś na początku dokonać wpłaty na swoje konto obstawiającego a także skonfigurować tradycyjny zakład. Jeżeli będzie nie trafiony, dostaniesz zwrot stawki owego zakładu o maksymalnej wartości 10 złotych.
Jeśli pierwszy zakład zawarłeś za kwotę ponad 10 złotych, refundacja co więcej też wyniesie 10 złotych.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

BONUS GRAND

U buka wirtualnego Milenium ryzyko się opłaca. Typuj nie mniej niż 5 zdarzeń na kuponie z kursem 2,0, a nagrodzimy Twoją odwagę – podniesiemy nagrodę o 20%!

HAPPY HOUR zakłady wzajemne na żywo

Cenisz zakłady wzajemne na żywo plus emocje złączone ze monitorowaniem meczów, jakie przed chwilą skreśliłeś?
Wykorzystaj po promocję Happy Hour Na żywo i do sportowych ekscytacji dołącz lepsze nagrody – zwykle w godzinach 0:05 – 8:00 rosną o 14%!

Happy Hour W trakcie tyczy się zakładu wielokrotnego, który zawiera:

– zakłady wzajemne na żywo,
– minimum 2 spotkania,
– minimalny kurs 1 zdarzenia: 1,20,
– kuponik rozpisowy, jeśli całe kombinacje wypełniają warunki promocji.

Z jakiej przyczyny podczas Happy Hour Na żywo wygrywasz więcej? Dlatego że w czasie obowiązywania oferty kurs całkowity zakładu pomnażamy przez 1,00, a nie przez sztampowe 0,88.

NA LUZIE I BEZ RYZYKA

Super pojedynki w propozycji ze zwrotem stawki. Obstawiasz rozważnie i bezpiecznie bo w przypadku przegranej zwrócimy Ci pieniądze na dalszą rozgrywkę.

Freebet, cashback + bonus 1500 zł za wpłatę na milenium.pl

BESTSELLER

Brak Ci czasu na cierpliwe analizy a także badanie statystyk? Chcesz obstawić kupon, jednakże nie wiesz, jakie wybrać spotkania? Bestseller to sprawdzona metoda na zakład wielokrotny, w jakim odnajdziesz najchętniej wybierane spotkania obstawiane przez pozostałych klientów.

Bestseller aktualizujemy na bieżąco – generalnie co 20 minut. Kontroluj regularnie w zakładce zakłady wzajemne, jakie typy królują w Milenium oraz podążaj szlakiem najlepszych klientów.

TYPY DNIA

Najciekawsze pojedynki ze o wiele większym kursem, jakie możesz połączyć z dowolnymi meczami z tradycyjnej propozycji!

SUPEROFERTA

Powiększamy kursy na kilkanaście popularnych wydarzeń każdego dnia!

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
600 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

ŁĄCZENIE TYPÓW

Jesteś piłkarskim ekspertem i posiadasz ulubioną drużynę, o której wiesz dużo? Uważnie analizujesz pojedynki przed ich wytypowaniem, a analiza statystyczna to Twe wtóre imię? Złóż kupon z łączeniem typów i obstaw i 5 wydarzeń z tego samego zdarzenia na jednym kuponie.

Na czym polega ŁĄCZENIE TYPÓW?
Łączenie typów u bukmachera pozwala umieścić na 1 kuponie kilka typów z jednego meczu piłkarskiego. Propozycję na spotkania w najpopularniejszych rozgrywkach rozdzielamy wtedy na kilka grup typów. Wszelka grupa oznakowana jest innym znakiem, zauważalnym przy nazwie gatunku spotkania.

ZAKŁADY TURBO

Jeżeli typujesz zakłady wielokrotne i wyszukujesz wyższych wygranych na najbardziej popularnych wydarzeniach sportowych, uruchom zakłady TURBO. Spożytkuj tą promocję i uzyskaj i 30% lepszy kurs niźli w zakładzie wielokrotnym wykonanym z jednakich wydarzeń.

WYGRAJ LIGĘ

Typuj a także wygrywaj! Do wygrania nawet do 5% cashbacku za postawione zakłady! Co 30 dni zapewniamy kasę dla najskuteczniej typujących pojedynki w necie!

Freebet, cashback + bonus 1500 zł za wpłatę na milenium.pl

 

Opinie o Milenium

Trzeba przyznać, że jak na tak mało znaną firmę bukmacherską to Milenium.pl całkiem dobrze radzi sobie na rynku. Być może na pierwszy rzut oka oferta nas nie skusi do rejestracji, ale znajdziemy tu wiele spotkań, które są niedostępne u konkurencji. A mówiąc o niej mamy na myśli tak popularne firmy bukmacherskie jak nawet Fortuna.pl czy STS.PL .

Jeśli mamy tam konta to z pewnością warto pomyśleć o tym, by założyć je również w Milenium.pl.

Freebet, cashback + bonus 1500 zł za wpłatę na milenium.pl

Będzie to stanowiło idealne dopełnienie naszej gry. Dzięki temu będziemy w stanie obstawiać niemal wszystko. A co z kursami? Często zdarzy nam się tutaj zauważyć wyższe kursy niżeli u innych bukmacherów. Jednak pamiętajmy, że zakłady bukmacherskie w Milenium są w pełni legalne. A to oznacza 12% podatek, który znacząco będzie obniżał naszą każdą wygraną.

Na szczęście ów legalny bukmacher prowadzi akcje promocyjne, które mogą sprawić, że ominiemy ten podatek!

To co jest jeszcze warte naszej uwagi to oczywiście aplikacja na urządzenia mobilne u tego legalnego bukmachera internetowego. Dzięki niej możemy obstawiać zakłady bukmacherskie również przez telefon komórkowy.

Czy warto …

Dzisiaj tak naprawdę coraz mniej osób interesuje strona internetowa. Korzystamy ze swoich smartfonów i innych gadżetów, do których to zawsze mamy dostęp. Na szczęście Milenium również oferuje nam możliwość skorzystania ze swojej aplikacji a kod promocyjny Milenium przyda się by po obstawiać przez telefon za darmową kasę od bukmachera.

Tak w wielkim skrócie wygląda oferta bukmacherska w Milenium. Aby przekonać się do tego bukmachera najlepiej będzie zarejestrować tam swoje konto i zacząć po prostu obstawiać mecze. Do swojej dyspozycji mamy także ofertę LIVE, dzięki czemu mamy większe szanse na wygrane.