Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera.

Obstawianie meczy CS GO

Od kilku dobrych lat w zakładach bukmacherskich dużą furorę robią eSporty w tym i obstawianie meczy CS GO. To bez wątpienia ich przyszłość. Dla niektórych może wydawać się to nieco śmieszne, że sportem nazywamy gry komputerowe. Jednak świat się zmienia, a popularność eSportów sprawia, że zaczynamy o nich mówić poważnie. Także w kwestii zarabiania pieniędzy poprzez zakłady bukmacherskie.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

Na czym polega obstawianie meczy CS GO?

Zanim zaczniemy obstawiać jeden z najpopularniejszych eSportów jakim jest CS GO warto poznać jego kilka ciekawostek. Pule nagród występują tutaj w milionach, a zawody odbywają się niemal cały rok. To bardzo dobra wiadomość dla nas typerów – mamy możliwość zaznajomienia się ze sportem, na którym możemy cały czas zarabiać. Historia Counter Strike: Global Offensive sięga 2012 roku.

Najwięcej meczy CS GO do obstawiania masz na www.fortuna.pl

Możemy zatem zauważyć jak szybko rozwija się ten sport. Oczywiście przed typowaniem CS GO należy poznać zasady tej gry. Naprzeciw siebie stoją dwie drużyny, które liczą 5 zawodników. Pierwsza z tych grup to antyterroryści, natomiast druga grupa to terroryści. Ci drudzy mają za zadanie podłożenie bomby. Druga grupa musi zrobić wszystko, by owa bomba nie wybuchła.

Jeśli jednak dany zespół wcześniej wyeliminuje swoich wrogów to również zaliczamy to jako wygranie rundy. Aby wygrać mapę należy wygrać 16 rund. W międzyczasie dzieje się naprawdę wiele istotnych rzeczy jak chociażby zakup broni. Tych istotnych elementów w grze jest wiele. Dlatego tez poleca się każdemu kto zamierza typować ten sport, by najpierw zaznajomić się z jego podstawami.

obstawianie meczy CS GO

Czy ciężko jest obstawiać CS:GO?

Tak naprawdę dzisiaj mamy więcej możliwości, by szybciej przyswoić sobie te zasady. Chociażby poprzez transmisje nadawane nawet przez samych bukmacherów. Istnieją także platformy, dzięki którym możemy za darmo obserwować potyczki drużyn.

3 najciekawsze promocje na start
aktualizacja: 4 dni temu


30 zł FREEBET - FORTUNA.PL + 300 zł darmowy zakład
1500 zł za WPŁATĘ - STS.PL + 100 zł darmowy zakład
3500 zł CASHBACK - SUPERBET.PL + 234 zł za wpłatę

ZESTAWIENIE promocjI

 

To z pewnością sprawi, że oprócz samej suchej teorii szybko załapiemy te zasady poprzez oglądanie. Nie trudno zgadnąć, że najlepsza ofertę na CS:GO mieli nielegalni bukmacherzy. To właśnie u nich polecano obstawiać eSporty.

Dziś jest to nieco bardziej utrudnione, ponieważ do wyboru mamy tylko legalnych bukmacherów. Tu mamy niestety mało konkurencyjne kursy. Wygrane są jednak mniejsze, ponieważ dochodzi nam podatek. Jakby jednak nie było i legalni bukmacherzy oferują nam nawet na żywo możliwość obstawiania CS GO.

Na co sami powinniśmy zwrócić uwagę obstawiając ten sport?

Jak w wielu innych dyscyplinach sportowych i tutaj ważne są składy. W końcu każda drużyna liczy sobie 5 zawodników.

Niekiedy dochodzi do rotacji, a przecież każdy zawodnik różni się od siebie. Kolejną ważną kwestią w trakcie obstawianie meczy CS GO jest rozgrywana mapa. Tutaj są do nich przygotowywane taktyki przez same zespoły. Jest to niekiedy bardzo zauważalne na tablicy wyników.

Poza tym poleca się obserwować aktywnie profile w mediach społecznościowych samych zawodników, którzy bardzo chętnie chwalą się tam swoimi przygotowaniami do turniejów. Mając już pewne pojęcie na ten temat możemy szybko dojść do wniosku czy dany zawodnik jest w formie czy też nie. To jedynie pokazuje, że mając do czynienia z gra komputerową nie jesteśmy pozbawienie dogłębnej analizy przez typowaniem.

Warto na początku z pewnością poobserwować kilka, a nawet kilkanaście rozegranych turniejów, by zdobyć doświadczenie i nie stracić tym samym pieniędzy od razu na obstawianiu meczy CS GO.

LVBET rozdaje FREEBET za rejestrację
20 zł bez depozytu i dowodu + 2000 zł za wpłatę

 

Bukmacher nr 1 Wybór naszych gości
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
300zł Cashback
+ bonus za wpłatę
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 1500 zł do 200 zł do 2000 zł