Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera.

Nasze typy: Król strzelców Euro 2024?

Rywalizacja o Koronę Strzelców Euro 2024

Dysponowanie zawodnikami, którzy potrafią praktycznie samodzielnie wygrywać kolejne spotkania, jest kluczowym elementem osiągania sukcesów na największych turniejach piłkarskich na świecie.

Kto może zostać królem strzelców Euro 2024?

Historia pokazała, że często zdobywca mistrzostwa Europy stawał się również najlepszym strzelcem turnieju, choć nie zawsze. Każdy turniej ma swoje zaskakujące momenty, więc Euro 2024 nie będzie wyjątkiem.

Typy i kursy na króla strzelców Euro 2024

Według analityków Fortuny, największe szanse na zdobycie tytułu króla strzelców mają Kylian Mbappe, Harry Kane oraz Cristiano Ronaldo.

Kylian Mbappe, zawodnik już związany z Realem Madryt, był niekwestionowanym liderem strzelców w lidze francuskiej. Harry Kane, będący w Bayernie Monachium, może być największym atutem reprezentacji Anglii na Euro 2024.

Cristiano Ronaldo, legenda piłki nożnej, może po raz trzeci sięgnąć po tytuł najlepszego strzelca ME. Nie można zapomnieć również o Jude Bellinghamu, który zadziwił świat swoimi umiejętnościami.

Na liście faworytów nie zabrakło również Oliviera Giroud, który ogłosił, że Euro 2024 będzie jego ostatnim turniejem. To idealna okazja, by zapisać się w historii futbolu.

Najlepsi strzelcy w historii mistrzostw Europy

Przez lata odbyło się wiele edycji mistrzostw Europy, podczas których pojawiali się znakomici strzelcy. Michael Platini z Francji zachwycił wszystkich, zdobywając aż 9 goli podczas turnieju w 1984 roku.

Obecnie największym strzelcem w historii ME jest Cristiano Ronaldo, który ma na swoim koncie imponujące 14 goli. Czy Portugalczyk zdoła powiększyć swoją przewagę na Euro 2024? To pozostaje do zobaczenia.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych gości
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
300zł Cashback
+ bonus za wpłatę
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 600 zł do 200 zł do 2000 zł