Jakiego bukmachera polecamy? Totolotek kod promocyjny dla nowych graczy

Jeżeli trafiłeś do tego artykułu to z pewnością poszukujesz informacji jakiego bukmachera polecamy i w której firmie warto typować mecze online.

Po wejściu w życie nowej Ustawy Hazardowej w 2017 roku na Polskim rynku bukmacherskim pozostało niewiele firm. Kilka z nich jednak wyróżnia się bogatą ofertą i na pewno warto przedstawić te firmy początkującym typerom.

Do grupy firm które należy polecić, z pewnością zaliczyć trzeba bukmacherów Fortuna, LV BET i Totolotek. Bardzo często firmy te oferują doskonałe bonusy powitalne, cashbacki, darmowe bonusy a także między innymi Totolotek kod promocyjny, dzięki któremu odbierzesz całkowicie darmowy pierwszy zakład.

Gra bez podatku? Tak! Bonus bez depozytu? Tak! www.totolotek.pl 

Często pytacie nas… „Jakiego bukmachera polecacie”

Na wstępie należy powiedzieć, że ciężko jest wskazać tylko jednego bukmachera, ponieważ każda z firm różni się od siebie i w niektórych aspektach przewagę ma jedna firma a w innych aspektach przewagę może mieć konkurent.

Na rynku w Polsce na ten moment istnieje dziesięć firm bukmacherskich. Część z nich działa na rynku od wielu lat np. Fortuna, Totolotek czy STS. Ale są też bukmacherzy, którzy dopiero niedawno weszli do gry między innymi są to bukmacherzy LV BET i ForBET.

Na przełomie 2017 i 2018 roku pojawiły się dwa nowe podmioty świadczące zakłady bukmacherskie. Są nimi firmy TOTALbet a także SuperBet. Bukmacherzy ci dopiero zaczynają swoją działalność, dlatego na razie ciężko jest wyrazić opinię i obszerną recenzję.

Warto jednak wspomnieć o tym jakich bukmacherów poleca nasz serwis. Według nas obecnie najlepszymi bukmacherami w Polsce są trzy firmy: Fortuna, Totolotek oraz LV BET.

Wszystkie trzy firmy posiadają naprawdę bardzo bogaty wybór zakładów na polskie rozgrywki, nie tylko Ekstraklasy, ale także najniższych lig piłkarskich. Będziesz mógł więc typować mecze lokalnych drużyn grających w niższych klasach rozgrywkowych.

Zakłady Live to kolejny mocny punkt tych trzech bukmacherów. Każdy z nich, codziennie posiada w ofercie mnóstwo spotkań i wydarzeń, które można typować w trakcie ich rozgrywania. Co więcej – bukmacher Fortuna oferuje też transmisje online. Można więc na jednym ekranie komputera za darmo oglądać mecze i jednocześnie typować je live.

Gra bez podatku? Tak! Bonus bez depozytu? Tak! www.totolotek.pl 

pieniądze Totolotek Bukmacherzy

Totolotek kod promocyjny

Jak już wspomnieliśmy bukmacher Totolotek posiada bogatą ofertę w tym także Totolotek kod promocyjny, który może odebrać każdy nowy gracz wpisując specjalny kod. Kod który uprawnia do odbioru darmowego depozytu znajdziesz na naszej stronie w sekcji Bonusy i promocje bukmacherskie.

Oprócz tego sprawdź również na naszej stronie kody promocyjne od innych bukmacherów – w Fortunie i LV BET też będziesz mógł odebrać freebety na rozpoczęcie gry.