Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera a następnie obstawiaj i testuj, gdzie Ci się gra najlepiej i który legalny bukmacher ma najwyższe kursy w interesującej Cię lidze czy na konkretne dyscypliny sportowe. My obok polecamy na początek założyć konto do obstawiania w renomowanej firmie bukmacherskiej Fortuna, oferującej darmowy zakład na start.
Odbierz bonus 120 zł darmowy zakład na www.efortuna.pl

Co to jest cashout u bukmachera? Na czym polega?

Coraz więcej legalnych bukmacherów oferuje nam ciekawą opcją jaką jest cashout. Co to w ogóle znaczy cashout?

Według tego co przekazuje nam sam bukmacher możemy odnieść wrażenie, że pojawiło się w końcu narzędzie dzięki któremu będziemy mogli mieć cały czas kontrole nad swoimi kuponami. Tym samym będziemy mogli liczyć na mniejsze straty.

Czy faktycznie cashout powstał po to, by polepszyć obstawianie dla graczy?

Zanim dojdziemy do odpowiedzi tego pytania skupmy się w ogóle na tym czy jest owy cash-out. To nic innego jak forma odsprzedaży naszego kuponu. Zatem dzięki tej opcji możemy szybciej rozliczyć swój zakład – nie musimy czekać do końca.

Darmowy zakład + mecze na żywo, graj na www.efortuna.pl

Za przykład dajmy pewny kupon, na który chcemy dać 50 złotych. Zaraz po jego obstawieniu często pojawia się opcja cashout. Czyli możemy wykupić swój zakład i nie czekać do końca spotkania. Jednak nie liczmy na to, że otrzymamy od razu całkowitą kwotę, którą zainwestowaliśmy w dany kupon u bukmachera.

Na samym początku możemy odebrać np. jedynie 45 złotych. Zatem niejako tracimy już na samym starcie 5 złotych. Możemy również poczekać do rozpoczęcia danego spotkania i zobaczyć jak potoczą się losy naszej drużyny lub zawodnika. Jeśli będzie on wygrywał to możemy być pewni, że ta kwota stopniowo będzie rosła. Jeśli jednak będzie on przegrywał to kwota będzie coraz to niższa.

 

Pytanie brzmi czy warto z cashout korzystać?

gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== Obstawianie meczów Legalni bukmacherzy   Oczywistym jest, że bukmacher nie dałby nam narzędzia dzięki któremu moglibyśmy zarabiać. Zatem cash-out ma za zadanie dawać kolejne profity bukmacherowi.

Jak to się dzieje? I tu znów wracamy to naszym emocji podczas obstawiania meczu. Większości graczy nie chce czekać do zakończenia i korzysta z tej możliwości. Owszem, niekiedy wypłacają więcej niżeli zainwestowali, ale…

Ale mając stalowe nerwy i czekając do końca spotkania mogliśmy zarobić jeszcze więcej. Chociażby na tym bukmacher zarabia jeszcze więcej niżeli bez opcji cash-out. W ogólnym rozrachunku to narzędzie nie służy graczom. Z resztą wielu z nich już przejrzało tę opcje i doskonale wiedzą, aby zupełnie z niej nie korzystać. Warto dodać jeszcze kilka innych spostrzeżeń. U każdego bukmachera cash-out działa inaczej.

U niektórych mamy cały czas możliwość wypłaty pieniędzy. U innych bywa tak, że ta opcja jest zupełnie niedostępna dla niektórych kuponów.

Przykład cashout

Przykładowo u bukmachera STS stawiając kupon AKO cash-out jest dostępny dopiero, gdy jedno spotkanie będzie rozliczone pozytywnie. Kiedy to mogliśmy korzystać z nielegalnych bukmacherów najlepiej działało to w przypadku bukmachera Bet365.

TOP 3 promocji bukmacherskich:Obstawianie bez podatku i bez ryzyka - więcej na www.efortuna.pl
25zł bonus bez depozytu + 1200zł za wpłatę - więcej na www.sts.pl
500zł Cashback + mecze na żywo - więcej na www.betclic.pl

Podsumowując, na opcję cashout należy uważać. Tym bardziej jeśli jesteśmy początkującymi graczami. Owszem, legalni bukmacherzy będą ją zachwalać z najlepszych stron. Ale nie ma się co dziwić – w końcu przynosi im to spore profity. Nie sugerujemy, że działa ona tylko i wyłącznie na naszą niekorzyść. Są bowiem i takie sytuacje, w których warto z niej skorzystać. Chociażby wtedy kiedy nie mamy dalszych środków na grę.

Z pewnością nie należy korzystać z tej opcji długofalowo, ponieważ będziemy na minusie. Należy ją stosować tylko w wyjątkowych sytuacjach.