Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera.

Co to jest cashout u bukmachera?

Coraz więcej legalnych bukmacherów oferuje nam ciekawą opcją jaką jest cashout. Zobaczmy na czym polega i czy warto z niego korzystać…

Cashout na zakładach bukmacherskich

Cashout to narzędzie, które pozwala graczom na wcześniejsze zamknięcie zakładu przed zakończeniem wydarzenia. Dzięki temu można zabezpieczyć zyski lub zminimalizować straty. W tym artykule przyjrzymy się bliżej cashoutowi u bukmachera, omówimy jego korzyści oraz odpowiemy na najważniejsze pytania związane z tą opcją.

Według tego co przekazuje nam sam bukmacher możemy odnieść wrażenie, że pojawiło się w końcu narzędzie dzięki któremu będziemy mogli mieć cały czas kontrole nad swoimi kuponami. Tym samym będziemy mogli liczyć na mniejsze straty.

Zanim dojdziemy do odpowiedzi tego pytania skupmy się w ogóle na tym czy jest owy cashout. To nic innego jak forma odsprzedaży naszego kuponu. Zatem dzięki tej opcji możemy szybciej rozliczyć swój zakład – nie musimy czekać do końca.

Za przykład dajmy pewny kupon, na który chcemy dać 50 złotych. Zaraz po jego obstawieniu często pojawia się opcja cashout. Czyli możemy wykupić swój zakład i nie czekać do końca spotkania. Jednak nie liczmy na to, że otrzymamy od razu całkowitą kwotę, którą zainwestowaliśmy w dany kupon u bukmachera.

Na samym początku możemy odebrać np. jedynie 45 złotych. Zatem niejako tracimy już na samym starcie 5 złotych. Możemy również poczekać do rozpoczęcia danego spotkania i zobaczyć jak potoczą się losy naszej drużyny lub zawodnika. Jeśli będzie on wygrywał to możemy być pewni, że ta kwota stopniowo będzie rosła. Jeśli jednak będzie on przegrywał to kwota będzie coraz to niższa.

 

Jak działa cashout?

cashoutOczywistym jest, że bukmacher nie dałby nam narzędzia dzięki któremu moglibyśmy zarabiać. Zatem cashout ma za zadanie dawać kolejne profity bukmacherowi.

Jak to się dzieje? I tu znów wracamy to naszym emocji podczas obstawiania meczu. Większości graczy nie chce czekać do zakończenia i korzysta z tej możliwości. Owszem, niekiedy wypłacają więcej niżeli zainwestowali, ale…

Ale mając stalowe nerwy i czekając do końca spotkania mogliśmy zarobić jeszcze więcej. Chociażby na tym bukmacher zarabia jeszcze więcej niżeli bez opcji cashout. W ogólnym rozrachunku to narzędzie nie służy graczom. Z resztą wielu z nich już przejrzało tę opcje i doskonale wiedzą, aby zupełnie z niej nie korzystać. Warto dodać jeszcze kilka innych spostrzeżeń. U każdego bukmachera cashout działa inaczej.

U niektórych mamy cały czas możliwość wypłaty pieniędzy. U innych bywa tak, że ta opcja jest zupełnie niedostępna dla niektórych kuponów.

Przykład cashout u bukmachera

Przykładowo u bukmachera STS stawiając kupon AKO cash-out jest dostępny dopiero, gdy jedno spotkanie będzie rozliczone pozytywnie.

Podsumowując, na opcję cashout należy uważać. Tym bardziej jeśli jesteśmy początkującymi graczami. Owszem, legalni bukmacherzy będą ją zachwalać z najlepszych stron. Ale nie ma się co dziwić – w końcu przynosi im to spore profity. Nie sugerujemy, że działa ona tylko i wyłącznie na naszą niekorzyść. Są bowiem i takie sytuacje, w których warto z niej skorzystać. Chociażby wtedy kiedy nie mamy dalszych środków na grę.

Z pewnością nie należy korzystać z tej opcji długofalowo, ponieważ będziemy na minusie. Należy ją stosować tylko w wyjątkowych sytuacjach.

Bukmacherzy z cashout

Mimo że w Polsce licencję na zakłady bukmacherskie online ma już ponad 15 bukmacherów. My prezentujemy krótki ranking obejmujący tylko TOP 3 bukmacherów z opcją cashout. Dlaczego? Ano dlatego że oferta tych trzech legalnie działających bukmacherów po prostu jest naszym zdaniem najlepsza i bardzo bliska kompletnej oferty bukmacherskiej.

Każdy wymieniony legalny bukmacher ma w swojej ofercie to co jest podstawą dla nowych graczy czyli – wysoki bonus powitalny, wysokie kursy bukmacherskie, opcję cashotu oraz szeroką ofertę zakładów. A do tego jeszcze… dla stałych graczy organizuje różnego rodzaju promocje bukmacherskie czy konkursy.

 

1. SUPERBET

Na pierwszym miejscu zostały umieszczone zakłady bukmacherskie SUPERBET. W środowisku bukmacherskim SUPERBET ma opinie bardzo dobrą ze względu na jego niezmienną od kilku lat ofertę naziemną, a przede wszystkim internetową, która należy do jednej z najlepszych w Polsce. Główną zaletą SUPERBETu jest tzw. cashback – kilkaset złotych możemy przegrać i … oddadzą nam te pieniądze!

Wysokość kwoty jaką użytkownik może dostać robi wrażenie, maksymalny bonus jest wyższy niż u konkurencyjnych bukmacherów i wynosi 1200 PLN. Ponadto SUPERBET wychodzi z inicjatywą dla nowych graczy oferując im ekstra kasę za wpłatę.

Jest to najciekawsza obecnie oferta na polskim rynku. Zatem chyba nikogo nie dziwi, że SUPERBET zajmuję najwyższą lokatę wśród swoich konkurentów i zasługuje na miano najlepszego bukmachera z cashback.

 

2. LVBET

Zakłady bukmacherskie LVBET zajmują drugą lokatę w tym zestawieniu. Bukmacher zdecydował się na otwarcie niewielu punktów stacjonarnych, lecz w zamian za to skupił się na propozycji dla graczy internetowych.

Wielkim plusem serwisu LVBET jest na pewno wygląd strony internetowej, która jest przejrzysta i nie powinna sprawić problemu żadnej nowej osobie. Niestety nie obejdzie się bez minusów, a takim na pewno jest weryfikacja konta – zdarzają się opinie, że trzeba zbyt długo czekać na weryfikacje po dokonaniu rejestracji – co niekoniecznie odpowiada wielu nowym użytkownikom.

Do niedawna był problem z aplikacją mobilną, która była dedykowana wyłącznie na urządzenia z systemem Android, na szczęście LVBET uporał się z tym drobnym problemem i teraz użytkownicy, którzy używają urządzeń z systemem iOS również mogą korzystać z aplikacji mobilnej.

 

3. FORTUNA

Zakłady bukmacherskie FORTUNA zdaniem wielu osób, tuż obok LVBET zasługują na miano jednego z lepszych legalnych bukmacherów w Polsce. Na korzyść FORTUNY na pewno składa się kilka czynników, przede wszystkim kursy – jedne z wyższych na rynku – tu akurat FORTUNA ma sporą przewagę nad niektórymi swoimi konkurentami.

Kolejną zaletą na pewno jest aplikacja mobilna dedykowana na urządzenia z system Android i iOS. Aplikacja sama w sobie jest bardzo prosta do obsługi i wiele osób w samych superlatywach wypowiada się na jej temat.

Niestety teraz trzeba powiedzieć trochę o negatywach tego bukmachera, do których niestety można zaliczyć opóźnienie przy wypłatach, które jest pierwszym wyznacznikiem przy wyborze swojego zakładu bukmacherskiego.

Dlatego właśnie FORTUNA zajmuje zaszczytne trzecie miejsce w tym rankingu, co nie oznacza, że jest złym wyborem dla początkujących bukmacherów, lecz do najlepszego bukmachera w tym zestawieniu, czyli SUPERBET jeszcze trochę mu brakuje.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych gości
FORTUNA STS SUPERBET LV BET
300zł Cashback
+ bonus za wpłatę
100zł Cashback
+ bonus za wpłatę
3500zł cashback
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 8/10 8/10 7/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours - czasowe czasowe
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę - do 1500 zł do 200 zł do 2000 zł