Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera.

Co to jest cashout u bukmachera?

Coraz więcej legalnych bukmacherów oferuje nam ciekawą opcją jaką jest cashout. Co to w ogóle znaczy cashout?

Według tego co przekazuje nam sam bukmacher możemy odnieść wrażenie, że pojawiło się w końcu narzędzie dzięki któremu będziemy mogli mieć cały czas kontrole nad swoimi kuponami. Tym samym będziemy mogli liczyć na mniejsze straty.

Czy faktycznie cashout powstał po to, by polepszyć obstawianie dla graczy?

Zanim dojdziemy do odpowiedzi tego pytania skupmy się w ogóle na tym czy jest owy cash-out. To nic innego jak forma odsprzedaży naszego kuponu. Zatem dzięki tej opcji możemy szybciej rozliczyć swój zakład – nie musimy czekać do końca.

REJESTRACJA W FORTUNIE + KOD
20 zł za rejestrację + 125 zł darmowy zakład

 

Za przykład dajmy pewny kupon, na który chcemy dać 50 złotych. Zaraz po jego obstawieniu często pojawia się opcja cashout. Czyli możemy wykupić swój zakład i nie czekać do końca spotkania. Jednak nie liczmy na to, że otrzymamy od razu całkowitą kwotę, którą zainwestowaliśmy w dany kupon u bukmachera.

Na samym początku możemy odebrać np. jedynie 45 złotych. Zatem niejako tracimy już na samym starcie 5 złotych. Możemy również poczekać do rozpoczęcia danego spotkania i zobaczyć jak potoczą się losy naszej drużyny lub zawodnika. Jeśli będzie on wygrywał to możemy być pewni, że ta kwota stopniowo będzie rosła. Jeśli jednak będzie on przegrywał to kwota będzie coraz to niższa.

 

Bukmacher z cashout

gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== Obstawianie meczów Legalni bukmacherzyOczywistym jest, że bukmacher nie dałby nam narzędzia dzięki któremu moglibyśmy zarabiać. Zatem cash-out ma za zadanie dawać kolejne profity bukmacherowi.

Jak to się dzieje? I tu znów wracamy to naszym emocji podczas obstawiania meczu. Większości graczy nie chce czekać do zakończenia i korzysta z tej możliwości. Owszem, niekiedy wypłacają więcej niżeli zainwestowali, ale…

Ale mając stalowe nerwy i czekając do końca spotkania mogliśmy zarobić jeszcze więcej. Chociażby na tym bukmacher zarabia jeszcze więcej niżeli bez opcji cash-out. W ogólnym rozrachunku to narzędzie nie służy graczom. Z resztą wielu z nich już przejrzało tę opcje i doskonale wiedzą, aby zupełnie z niej nie korzystać. Warto dodać jeszcze kilka innych spostrzeżeń. U każdego bukmachera cash-out działa inaczej.

U niektórych mamy cały czas możliwość wypłaty pieniędzy. U innych bywa tak, że ta opcja jest zupełnie niedostępna dla niektórych kuponów.

Przykład cashout

Przykładowo u bukmachera STS stawiając kupon AKO cash-out jest dostępny dopiero, gdy jedno spotkanie będzie rozliczone pozytywnie. Kiedy to mogliśmy korzystać z nielegalnych bukmacherów najlepiej działało to w przypadku bukmachera Bet365.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 4 dni temu


Najlepszy bonus za wpłatę - Betfannawet do 3000 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 125 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje


Podsumowując, na opcję cashout należy uważać. Tym bardziej jeśli jesteśmy początkującymi graczami. Owszem, legalni bukmacherzy będą ją zachwalać z najlepszych stron. Ale nie ma się co dziwić – w końcu przynosi im to spore profity. Nie sugerujemy, że działa ona tylko i wyłącznie na naszą niekorzyść. Są bowiem i takie sytuacje, w których warto z niej skorzystać. Chociażby wtedy kiedy nie mamy dalszych środków na grę.

Z pewnością nie należy korzystać z tej opcji długofalowo, ponieważ będziemy na minusie. Należy ją stosować tylko w wyjątkowych sytuacjach.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET BETFAN STS
120zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
100zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 8/10 8/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe NON STOP -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 1000 zł do 1500 zł do 3000 zł do 1200 zł