Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera a następnie obstawiaj i testuj, gdzie Ci się gra najlepiej i który legalny bukmacher ma najwyższe kursy w interesującej Cię lidze czy na konkretne dyscypliny sportowe. My obok polecamy na początek założyć konto do obstawiania w renomowanej firmie bukmacherskiej Fortuna, oferującej darmowy zakład na start.
Odbierz bonus 120 zł darmowy zakład na www.efortuna.pl

Bukmacherskie typy dnia w Mielnium

Promocje bukmacherskie Milenium 2019! Darmowy zakład przy zakładaniu konta, bonus w trakcie rejestracji za wpłatę a także Bonus Grand to najfajniejsza propozycja bukmacherska.
Multum z owych akcji promocyjnych jest dla każdego typującego (nie tylko dla tego jaki przed momentem założył konto u buka) jaki ma konto na www.milenium.pl.

BONUS NA START

To doskonała promocja dla nowo otwierających konta klientów online Milenium. Załóż konto na www.milenium.pl i weź równowartość pierwszej wpłaty do 1000 zł!

Freebet, cashback i bonus 1500 zł za wpłatę na milenium.pl

Jak zastosować BONUS NA START?

Załóż internetowe konto typującego oraz zaznacz pole „Pragnę pozyskać BONUS NA START”. W terminie 10 dni od weryfikacji rachunku spraw pierwszą wpłatę. Później zagraj cztery razy sumę pierwszego depozytu – na przestrzeni 60 dni.

Do oferty zaliczane są kupony z minimum 3 pojedynkami (minimalny kurs pojedynczego meczu: 1,20) i minimalnym kursem całościowym 2,00. Dzienny zakres obrotu zaliczanego do obrotu to 10%. Po zrealizowaniu zasad oferty pozyskasz od nas dodatek w kwocie Twojej pierwszej wpłaty – do 1000 zł.

BONUS 5-10-15

Obstawiasz zakłady wielokrotne z sporą ilością spotkań na kuponie? Z DODATKIEM 5-10-15 podwyższysz kasę o kolejne 5, 10 lub 15 procent! Rachunek jest banalny: im więcej meczów, tym większy przychód.

5-9 meczów na kuponie – zapłata wyższa o 5%,
10-14 zdarzeń – zapłata wyższa o 10%,
15 i więcej zdarzeń – zapłata wyższa o 15%.

Dla kogo jest przeznaczony BONUS 5-10-15?

Z PROMOCJI 5-10-15 są w stanie skorzystać wszelcy gracze programu lojalnościowego Liga Mistrzów Milenium.
Jeśli obstawiasz w punkcie w mieście, musisz zaopatrzyć się kartę członkowską każdego koloru. Jeśli posiadasz internetowe konto typującego, do programu Liga Mistrzów Milenium przystąpiłeś nieświadomie w momencie zakładania konta.

milenium-darmowy-zaklad

HAPPY HOUR na zakłady przedmeczowe

Jak powiększyć kasę na kuponie o 14%? Korzystaj z oferty Happy Hour na zakłady przedmeczowe. Inaczej to zakłady sportowe bez podatku!

W trakcie godziny promocji powiększasz gotówkę o 14% – kurs łączny zakładu powielamy przez 1,00, a nie przez schematyczne 0,88.

Jakie są szczegóły oferty Happy Hour Prematch?
– minimum 3 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium ze złocistą lub platynową kartą),
– minimum 4 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium z karmazynową bądź srebrzystą kartą).
Jak czytamy w regulaminie za zakłady wzajemne skonfigurowane podczas promocji Happy Hour nie są przyznawane punkty premiowe – o tym trzeba nie zapominać.

DARMOWY ZAKŁAD

Darmowy Zakład Milenium to wybitna promocja bukmacherska dla nowo otwierających konta klientów, w której pierwotny kupon nie jest związany z żadnym niebezpieczeństwem. Jeśli przegrasz, oddamy Ci jego stawkę – do 10 zł. Promocja jest osiągalna dla każdych nowo otwierających konta graczy programu lojalnościowego Liga Mistrzów.

Freebet, cashback i bonus 1500 zł za wpłatę na milenium.pl

Jak spożytkować DARMOWY ZAKŁAD online?

Rejestrując wirtualne konto typującego na www.milenium.pl, automatycznie zostajesz uczestnikiem Ligi Mistrzów legalnego bukmachera internetowego Milenium. Żeby skorzystać z akcji promocyjnej, zaznacz pole „Pragnę zdobyć DARMOWY ZAKŁAD BUKMACHERSKI” w dokumencie przy zakładaniu konta.

Jak wykorzystać DARMOWY ZAKŁAD w punkcie na mieście?

Starczy, że zrobisz pełną rejestrację nowego konta, po której dostaniesz kartę uczestnika programu Liga Mistrzów Milenium. Aby zużyć Darmowy Zakład, powiadom pracownika punktu o akcesie do tej promocji.

Czy Darmowy Zakład to freebet i zdołam użyć go bez wpłaty?

Nie. Żeby skorzystać z oferty, powinieneś w pierwszej kolejności dokonać wpłaty na swoje konto typującego plus ustawić pierwotny zakład. Jeśli będzie przegrany, dostaniesz refundację stawki rzeczonego zakładu o maksymalnej wartości 10 zł.
Jeśli pierwotny zakład zawarłeś za sumę więcej niż 10 zł, zwrot też wyniesie 10 zł.

TOP 3 bukmacherów w Polsce:120 zł cashback + 1200 zł za wpłatę - www.efortuna.pl
29 zł bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę - www.sts.pl
20 zł bonus bez depozytu + 1500 zł - www.lvbet.pl

BONUS GRAND

U buka internetowego Milenium ryzykowne obstawianie się kalkuluje. Obstawiaj nie mniej niż 5 wydarzeń na kuponie z kursem 2,0, a wyróżnimy Twoją odwagę – powiększymy nagrodę o 20%!

HAPPY HOUR zakłady wzajemne na żywo

Cenisz zakłady wzajemne na żywo plus emocje zespolone ze śledzeniem zdarzeń, jakie przed chwilą wytypowałeś?
Zastosuj po ofertę Happy Hour Na żywo i do sportowych ekscytacji dołącz większe nagrody – zwykle w godzinach 0:05 – 8:00 rosną o 14%!

Happy Hour Na żywo tyczy się zakładu wielokrotnego, jaki obejmuje:

– zakłady sportowe live,
– minimum 2 zdarzenia,
– minimalny kurs 1 zdarzenia: 1,20,
– kupon rozpisowy, o ile wszelkie kombinacje realizują zasady promocji.

Z jakiej przyczyny w toku Happy Hour Na żywo zwyciężasz więcej? Albowiem w okresie obowiązywania oferty kurs łączny zakładu mnożymy przez 1,00, a nie przez standardowe 0,88.

NA LUZIE I BEZ RYZYKA

Najciekawsze mecze w ofercie ze zwrotem stawki. Grasz z wolna i pewnie bo w przypadku klęski ofiarujemy Ci pieniądze na dalszą rozgrywkę.

Freebet, cashback i bonus 1500 zł za wpłatę na milenium.pl

BESTSELLER

Masz niedobór chęci na żmudne analizy oraz kontrolowanie statystyk? Chcesz skreślić kuponik, jednakże nie wiesz, jakie wyselekcjonować zdarzenia? Bestseller to pewna metoda na zakład wielokrotny, w jakim wyszperasz najpopularniejsze zdarzenia typowane przez innych typerów.

Bestseller aktualizujemy nieustająco – zasadniczo co 20 minut. Testuj regularnie w dziale zakłady sportowe, jakie przewidywania królują w Milenium i podążaj szlakiem najlepszych grających.

TYPY DNIA

Super spotkania ze znacznie wyższym kursem, jakie zdołasz powiązać z każdymi wydarzeniami z szablonowej oferty!

SUPEROFERTA

Powiększamy kursy na kilkanaście popularnych meczów każdego dnia!

TOP 3 bukmacherów w Polsce:120 zł cashback + 1200 zł za wpłatę - www.efortuna.pl
29 zł bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę - www.sts.pl
20 zł bonus bez depozytu + 1500 zł - www.lvbet.pl

ŁĄCZENIE TYPÓW

Jesteś sportowym fachowcem i posiadasz ukochaną drużynę, o której wiesz wiele? Rzetelnie badasz mecze przed ich obstawieniem, a analiza statystyczna to Twe drugie imię? Wyselekcjonuj zakład z łączeniem zakładów i obstaw i 5 meczów z tego samego spotkania na jednym kuponie.

Na czym polega ŁĄCZENIE TYPÓW?
Łączenie typów bukmacherskich dopuszcza pomieścić na 1 kuponie parę typów z pewnego spotkania piłkarskiego. Ofertę na spotkania w najpopularniejszych rozgrywkach rozbieramy wtedy na parę grup zakładów. Każda grupa zaznaczona jest innym znakiem, dostrzegalnym przy nazwie wariantu zdarzenia.

ZAKŁADY TURBO

Jeśli typujesz zakłady wielokrotne i poszukujesz lepszych wygranych na najbardziej lubianych wydarzeniach sportowych, włącz zakłady TURBO. Spożytkuj tą promocję i uzyskaj i 30% wyższy kurs niźli w zakładzie wielokrotnym wykonanym z bliźniaczych zdarzeń.

WYGRAJ LIGĘ

Obstawiaj oraz zarabiaj! Do zgarnięcia nawet do 5% cashbacku za zaryzykowane zakłady! Co 30 dni gwarantujemy kasę dla najlepiej obstawiających spotkania on-line!

Freebet, cashback i bonus 1500 zł za wpłatę na milenium.pl