Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera a następnie obstawiaj i testuj, gdzie Ci się gra najlepiej i który legalny bukmacher ma najwyższe kursy w interesującej Cię lidze czy na konkretne dyscypliny sportowe. My obok polecamy na początek założyć konto do obstawiania w renomowanej firmie bukmacherskiej Fortuna, oferującej darmowy zakład na start.
Odbierz bonus 120 zł darmowy zakład na www.efortuna.pl

Bukmacherskie typy dnia w Mielnium

Promocje bukmacherskie Milenium 2019! Darmowy zakład przy zakładaniu konta, bonus w trakcie rejestracji za wpłatę a także Bonus Grand to najfajniejsza propozycja bukmacherska.
Multum z owych akcji promocyjnych jest dla każdego typującego (nie tylko dla tego jaki przed momentem założył konto u buka) jaki ma konto na www.milenium.pl.

BONUS NA START

To doskonała promocja dla nowo otwierających konta klientów online Milenium. Załóż konto na www.milenium.pl i weź równowartość pierwszej wpłaty do 1000 zł!

Darmowy zakład i 1000zł za wpłatę! Więcej na milenium.pl/bonusy

Jak zastosować BONUS NA START?

Załóż internetowe konto typującego oraz zaznacz pole „Pragnę pozyskać BONUS NA START”. W terminie 10 dni od weryfikacji rachunku spraw pierwszą wpłatę. Później zagraj cztery razy sumę pierwszego depozytu – na przestrzeni 60 dni.

Do oferty zaliczane są kupony z minimum 3 pojedynkami (minimalny kurs pojedynczego meczu: 1,20) i minimalnym kursem całościowym 2,00. Dzienny zakres obrotu zaliczanego do obrotu to 10%. Po zrealizowaniu zasad oferty pozyskasz od nas dodatek w kwocie Twojej pierwszej wpłaty – do 1000 zł.

BONUS 5-10-15

Obstawiasz zakłady wielokrotne z sporą ilością spotkań na kuponie? Z DODATKIEM 5-10-15 podwyższysz kasę o kolejne 5, 10 lub 15 procent! Rachunek jest banalny: im więcej meczów, tym większy przychód.

5-9 meczów na kuponie – zapłata wyższa o 5%,
10-14 zdarzeń – zapłata wyższa o 10%,
15 i więcej zdarzeń – zapłata wyższa o 15%.

Dla kogo jest przeznaczony BONUS 5-10-15?

Z PROMOCJI 5-10-15 są w stanie skorzystać wszelcy gracze programu lojalnościowego Liga Mistrzów Milenium.
Jeśli obstawiasz w punkcie w mieście, musisz zaopatrzyć się kartę członkowską każdego koloru. Jeśli posiadasz internetowe konto typującego, do programu Liga Mistrzów Milenium przystąpiłeś nieświadomie w momencie zakładania konta.

milenium-darmowy-zaklad

HAPPY HOUR na zakłady przedmeczowe

Jak powiększyć kasę na kuponie o 14%? Korzystaj z oferty Happy Hour na zakłady przedmeczowe. Inaczej to zakłady sportowe bez podatku!

W trakcie godziny promocji powiększasz gotówkę o 14% – kurs łączny zakładu powielamy przez 1,00, a nie przez schematyczne 0,88.

Jakie są szczegóły oferty Happy Hour Prematch?
– minimum 3 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium ze złocistą lub platynową kartą),
– minimum 4 zdarzenia (dla członków Ligi Mistrzów Milenium z karmazynową bądź srebrzystą kartą).
Jak czytamy w regulaminie za zakłady wzajemne skonfigurowane podczas promocji Happy Hour nie są przyznawane punkty premiowe – o tym trzeba nie zapominać.

DARMOWY ZAKŁAD

Darmowy Zakład Milenium to wybitna promocja bukmacherska dla nowo otwierających konta klientów, w której pierwotny kupon nie jest związany z żadnym niebezpieczeństwem. Jeśli przegrasz, oddamy Ci jego stawkę – do 10 zł. Promocja jest osiągalna dla każdych nowo otwierających konta graczy programu lojalnościowego Liga Mistrzów.

Darmowy zakład i 1000zł za wpłatę! Więcej na milenium.pl/bonusy

Jak spożytkować DARMOWY ZAKŁAD online?

Rejestrując wirtualne konto typującego na www.milenium.pl, automatycznie zostajesz uczestnikiem Ligi Mistrzów legalnego bukmachera internetowego Milenium. Żeby skorzystać z akcji promocyjnej, zaznacz pole „Pragnę zdobyć DARMOWY ZAKŁAD BUKMACHERSKI” w dokumencie przy zakładaniu konta.

Jak wykorzystać DARMOWY ZAKŁAD w punkcie na mieście?

Starczy, że zrobisz pełną rejestrację nowego konta, po której dostaniesz kartę uczestnika programu Liga Mistrzów Milenium. Aby zużyć Darmowy Zakład, powiadom pracownika punktu o akcesie do tej promocji.

Czy Darmowy Zakład to freebet i zdołam użyć go bez wpłaty?

Nie. Żeby skorzystać z oferty, powinieneś w pierwszej kolejności dokonać wpłaty na swoje konto typującego plus ustawić pierwotny zakład. Jeśli będzie przegrany, dostaniesz refundację stawki rzeczonego zakładu o maksymalnej wartości 10 zł.
Jeśli pierwotny zakład zawarłeś za sumę więcej niż 10 zł, zwrot też wyniesie 10 zł.

TOP 3 promocji bukmacherskich:Obstawianie bez podatku i bez ryzyka - więcej na www.efortuna.pl
25zł bonus bez depozytu + 1200zł za wpłatę - więcej na www.sts.pl
500zł Cashback + mecze na żywo - więcej na www.betclic.pl

BONUS GRAND

U buka internetowego Milenium ryzykowne obstawianie się kalkuluje. Obstawiaj nie mniej niż 5 wydarzeń na kuponie z kursem 2,0, a wyróżnimy Twoją odwagę – powiększymy nagrodę o 20%!

HAPPY HOUR zakłady wzajemne na żywo

Cenisz zakłady wzajemne na żywo plus emocje zespolone ze śledzeniem zdarzeń, jakie przed chwilą wytypowałeś?
Zastosuj po ofertę Happy Hour Na żywo i do sportowych ekscytacji dołącz większe nagrody – zwykle w godzinach 0:05 – 8:00 rosną o 14%!

Happy Hour Na żywo tyczy się zakładu wielokrotnego, jaki obejmuje:

– zakłady sportowe live,
– minimum 2 zdarzenia,
– minimalny kurs 1 zdarzenia: 1,20,
– kupon rozpisowy, o ile wszelkie kombinacje realizują zasady promocji.

Z jakiej przyczyny w toku Happy Hour Na żywo zwyciężasz więcej? Albowiem w okresie obowiązywania oferty kurs łączny zakładu mnożymy przez 1,00, a nie przez standardowe 0,88.

NA LUZIE I BEZ RYZYKA

Najciekawsze mecze w ofercie ze zwrotem stawki. Grasz z wolna i pewnie bo w przypadku klęski ofiarujemy Ci pieniądze na dalszą rozgrywkę.

Darmowy zakład i 1000zł za wpłatę! Więcej na milenium.pl/bonusy

BESTSELLER

Masz niedobór chęci na żmudne analizy oraz kontrolowanie statystyk? Chcesz skreślić kuponik, jednakże nie wiesz, jakie wyselekcjonować zdarzenia? Bestseller to pewna metoda na zakład wielokrotny, w jakim wyszperasz najpopularniejsze zdarzenia typowane przez innych typerów.

Bestseller aktualizujemy nieustająco – zasadniczo co 20 minut. Testuj regularnie w dziale zakłady sportowe, jakie przewidywania królują w Milenium i podążaj szlakiem najlepszych grających.

TYPY DNIA

Super spotkania ze znacznie wyższym kursem, jakie zdołasz powiązać z każdymi wydarzeniami z szablonowej oferty!

SUPEROFERTA

Powiększamy kursy na kilkanaście popularnych meczów każdego dnia!

TOP 3 promocji bukmacherskich:Obstawianie bez podatku i bez ryzyka - więcej na www.efortuna.pl
25zł bonus bez depozytu + 1200zł za wpłatę - więcej na www.sts.pl
500zł Cashback + mecze na żywo - więcej na www.betclic.pl

ŁĄCZENIE TYPÓW

Jesteś sportowym fachowcem i posiadasz ukochaną drużynę, o której wiesz wiele? Rzetelnie badasz mecze przed ich obstawieniem, a analiza statystyczna to Twe drugie imię? Wyselekcjonuj zakład z łączeniem zakładów i obstaw i 5 meczów z tego samego spotkania na jednym kuponie.

Na czym polega ŁĄCZENIE TYPÓW?
Łączenie typów bukmacherskich dopuszcza pomieścić na 1 kuponie parę typów z pewnego spotkania piłkarskiego. Ofertę na spotkania w najpopularniejszych rozgrywkach rozbieramy wtedy na parę grup zakładów. Każda grupa zaznaczona jest innym znakiem, dostrzegalnym przy nazwie wariantu zdarzenia.

ZAKŁADY TURBO

Jeśli typujesz zakłady wielokrotne i poszukujesz lepszych wygranych na najbardziej lubianych wydarzeniach sportowych, włącz zakłady TURBO. Spożytkuj tą promocję i uzyskaj i 30% wyższy kurs niźli w zakładzie wielokrotnym wykonanym z bliźniaczych zdarzeń.

WYGRAJ LIGĘ

Obstawiaj oraz zarabiaj! Do zgarnięcia nawet do 5% cashbacku za zaryzykowane zakłady! Co 30 dni gwarantujemy kasę dla najlepiej obstawiających spotkania on-line!

Darmowy zakład i 1000zł za wpłatę! Więcej na milenium.pl/bonusy