eTOTO

Ocena bukmachera
  • Bonus dla nowych i stałych graczy
  • Oferta zakładów
  • Zakłady bukmacherskie na telefon
  • Wsparcie online dla graczy
  • Nasza ocena
3.8

Nasza opinia o eTOTO

Na tą chwilę to bardzo słaby bukmacher, którego oferta (delikatnie mówiąc) jest lata świetlne za ofertami takich firm jak Fortuna czy forBET. Ale bonus 100% za pierwszą wpłatę mają i jeśli interesują Cię tylko promocje bukmacherskie to warto tam założyć konto gracza.
Tym bardziej że eTOTO planuje mocno się rozwijać w najbliższych miesiącach.

Sending
Ocena graczy 2 (1 - liczba głosów)

O opłacalności gry u legalnych bukmacherów jest sporo tematów na bukmacherskich forach internetowych. W każdym przypadku mówi się sporo o podatku, który jest niezwykle zauważalny niezależnie od tego jakimi kwotami obracamy. Dodatkowo dochodzą zbyt niskie kursy. Czy opłaca się zatem grać u takich bukmacherów jak chociażby eTOTO?

To marka dość dobrze znana graczom z Polski. Co więcej, nawet nie mając żadnego powiązania z zakładami bukmacherskimi mogliśmy mieć styczność z eTOTO, a z pewnością kojarzymy tę nazwę. Skąd? Z punktów naziemnych, które znajdują się w wielu polskich miastach. Faktycznie jako legalny bukmacher bez przeszkód może otwierać swoje punkty stacjonarne.

Gra bez podatku? Tak! Bonus bez depozytu? Tak! www.totolotek.pl 

Obecnie większości graczy woli jednak dostęp do strony internetowej bukmachera. W przypadku Fortuny nie mogło być inaczej – jest ona oczywiście dostępna. Jak niemal każdy bukmacher oferuje nam on bonus powitalny. Potem tych zalet jest coraz mniej.

 

Zakłady bukmacherskie eTOTO

Cały czas się rozwijają. Mamy możliwość obstawiania również na żywo. Niestety sama oferta nie jest zbyt szeroka. Gracze właściwie od zawsze narzekali na dość skąpą ofertę. To poniekąd również świadczy o opłacalności, ponieważ brak danego wydarzenia powoduje dla nas brak zarobku. Kolejna kwestia to oczywiście kursy, które w przypadku opisywanego legalnego bukmachera zaliczane są do wad tego bukmachera.

Nie dziwi fakt, że nie konkuruje on tutaj z takimi bukmacherami jak Bet365, a nie wspominając już o Pinnacle.

 

Oczywistym jest, że gracze wybierali konkurencję. Sytuacja się niestety zmienia i gracze muszą przestawić się na legalnych bukmacherów. To nie jest zbyt pocieszające, ponieważ oprócz podatku musimy godzić się na niskie kursy. To wszystko powoduje, że obstawianie zaczyna się niektórym osobom nie opłacać. Z pewnością tyczy się to osób, które grają za naprawdę niskie stawki i do tego chcą grać niskie kursy.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

Sprowadza się to do tego, że niestety eTOTO nie jest polecana przez innych graczy. Jest ona raczej ostatecznością. Możemy jednocześnie powiedzieć, że widzimy niewielkie światełko w tunelu. A to dlatego, że legalni bukmacherzy w Polsce zaczynają się bić o nowych graczy.

Są to średniacy, którzy działają na podobnych zasadach. Jednak nikt nie chce stać w miejscu. Nawet niewielkie akcje sprawiają, że gracze zaczynają rejestrować się u danego bukmachera. Jest więc nadzieja, że i eTOTO nie spocznie i będzie rozwijała swoją działalność.

Podatku niestety nie unikniemy. Ale z pewnością szersza oferta i choć nieco wyższe kursy sprawią, że damy temu bukmacherowi szansę.