Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera a następnie obstawiaj i testuj, gdzie Ci się gra najlepiej i który legalny bukmacher ma najwyższe kursy w interesującej Cię lidze czy na konkretne dyscypliny sportowe. My obok polecamy na początek założyć konto do obstawiania w renomowanej firmie bukmacherskiej Fortuna, oferującej darmowy zakład na start.
Odbierz bonus 120 zł darmowy zakład na www.efortuna.pl

20 zł bez depozytu u bukmachera LV BET

Nic tak dobrze nie zapowiada naszej współpracy z bukmacherem jak ciekawy bonus powitalny (20 zł bez depozytu). To właśnie on sprawia, że nasze pierwsze kupony możemy puszczać zupełnie bez żadnych nerwów. Jest to również szansa na bardzo dobry początek, ponieważ mając do inwestowania więcej pieniędzy automatycznie nasze wygrane są wyższe.

Najczęściej mamy do czynienia z pierwszym zakładem bez ryzyka lub też podwojeniem pierwszej wykonanej wpłaty – choć tutaj musimy się spodziewać górnej granicy. Oczywiście większości bonusów jest dostępna tylko wtedy, kiedy zrobimy pierwszy depozyt.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

Bonusy u bukmacherów

Może to być nawet 20 złotych, ale musimy na początku wpłacić własne pieniądze. Jest to bardzo popularne. Właściwie występuje u większości bukmacherów, z tym że każdy z nich oferuje nam różną stawkę. Bonusy na start są przyznawane niezależnie od tego czy zamierzamy grać u legalnego bukmachera czy też nie. Nie zawsze ma to również wpływ na wysokość bonusu. Oferty te są zmienne, dlatego też najlepiej jest odwiedzić stronę internetową danego bukmachera i sprawdzić co nam aktualnie proponuje.

TOP 3 promocji bukmacherskich:Obstawianie bez podatku i bez ryzyka - więcej na www.efortuna.pl
25zł bonus bez depozytu + 1200zł za wpłatę - więcej na www.sts.pl
500zł Cashback + mecze na żywo - więcej na www.betclic.pl

Warto jednak zwrócić uwagę na nowych bukmacherów, którzy doskonale zdają sobie sprawę, że sam bonus nie zawsze jest wystarczający. I w taki oto sposób możemy ubiegać się o bonusy bukmacherskie bez depozytu. W dodatku u legalnych, polskich bukmacherów. Oferta z pewnością warta naszej uwagi, tym bardziej, że nie musimy wpłacać żadnych pieniędzy – wystarczy sama rejestracja konta, by otrzymać bonus na konto.

20 zł bez depozytu u legalnego bukmachera

Skoro mowa o legalnych bukmachera równie ciekawie wygląda to w przypadku kolejnego bukmachera. Promocja w LV BET to aż 20 zł bez depozytu. A nie jest to byle jaki bukmacher, ponieważ na rynku jest on jednym z najpopularniejszych legalnych bukmacherów, który oferuje obstawianie zakładów bukmacherskich w Internecie i w punktach stacjonarnych.

Bukmacherzy, którzy nie posiadają odpowiedniej licencji również oferują bonusy powitalne inp w Totolotku też dostaniesz 20zł bez depozytu. Co prawda mało który z nich oferuje bonusy bez depozytu. Jest to z pewnością w dużej mierze spowodowane faktem, że nie pobierają oni podatku, więc gra na dłuższą i tak opłaca się tu graczom.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

Co do samych bonusów bukmacherskich to oczywiście są one ważne, ale starajmy nie kierować się tylko i wyłącznie nimi. Oferta, wysokość kursów – to właśnie to jest najważniejsze, kiedy zamierzamy obstawiać mecze na dłuższa metę.

lvbet-bonus-bez-depozytu Bukmacher bez depozytu Bonusy bukmacherskie

Poza tym znając już zasady bonusów starajmy się wpłacać jak największe kwoty, by dzięki temu zyskać jak najwięcej pieniędzy na koncie u bukmachera. I co najważniejsze – powyższe bonusy tyczą się tylko gry przez Internet.