Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera.

Superbet i 50 000 zł w Supergame

Legalnie działający bukmacher on line Superbet odpalił nowiuteńką odsłonę darmowej gry SuperGame.
Odsłona pod nazwą SuperGame Jackpot jest dedykowana kibicom Ekstraklasy piłki nożnej. Do wygrania co siedem dni minimum 50 000 złotych, a wielkość ta może z każdą serią rosnąć o kolejne 25 000 złotych. Wystarczy akuratnie rozszyfrować faktyczne wyniki spotkań Ekstraklasy.

Superbet to numer 1 polskiego rynku zakładów sportowych w kategorii rozgrywek „free to play”. Są to gry, jakie nie wymagają wpłaty, czy zaryzykowania stawki. Typer nie ponosi wskutek tego ani grama ryzyka związanego z utworzeniem konta u bukmachera, ma za to ewentualność zdobycia sporej gotówki oraz umożliwioną pierwszorzędną rozrywkę.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i bonus za wpłatę

 

Superbet i SuperGame

Nowiutka konwencja to gra kumulacyjna, gdzie brak nadrzędnej nagrody w jakiejś kolejce będzie potęgował emocje w nowej! W poprzedniej partii Super Game padła największa do tego czasu nagroda – jeden typer wygrał 40 000 zł w gotówce.
Tak wielka suma była właśnie wynikiem kumulacji związanej z brakiem dobrych rezultatów w minionej rundzie. Zwycięzców nie było, dlatego że spotkanie Brazylia kontra Argentyna został wstrzymany tudzież nierozstrzygnięty.
W nowiuteńkim Super Game Jackpot kumulacja innymi słowy naprawdę duże nagrody pieniężne w tejże absolutnie darmowej grze, będą o wiele częstszym zjawiskiem.

Tylko w tym roku Superbet w grach free to play wręczył graczom zapisanym w swoim serwisie gratyfikacje na całkowitą kwotę blisko 8 milionów złotych! Między innymi te akcje powodują stałe zdobywanie przez firmę kolejnych, zadowolonych typujących i pościg za konkurencją ze ścisłej czołówki.

Superbet i 50 000 zł w Supergame 1

Z jakiego powodu wobec tego metamorfoza głównego formatu?

„W Superbet nie akceptujemy stagnacji oraz stale polepszamy swoje rozwiązania. Kumulowanie nagród w zestawieniu z typowaniem zdarzeń dla rozrywki „najfajniejszej ligi świata” winno dalej mocniej elektryzować klientów, jacy jeszcze systematyczniej preferują naszą propozycję. Zdradzę także, iż nieregularnie do puli nagród trafiać będą bardzo atrakcyjne wygrane rzeczowe. W tej chwili jest to jednak niespodzianka.” – powiada Adam Lamentowicz, Country Manager Superbet w Polsce.

SuperGame Jackpot oraz Ekstraklasa to prawdopodobnie solidne powiązanie też zważywszy na interesującą propozycję tradycyjnych zakładów wzajemnych na www.superbet.pl.

Wypróbuj SuperKursy plus SuperBets

Bukmacher w ofercie „SuperKursy” oferuje zakłady na najwyższą klasę meczy piłkarskich z marżą 0%! Na którykolwiek mecz Ekstraklasy dostępna jest również obszerna propozycja SuperBets, innymi słowy parę zakładów w obszarze jakiegoś wydarzenia. Fanów zakładów na żywo zaciekawi zapewne oferta 50% cashback na mecze Ekstraklasy.

Następna odsłona gry dostępna jest już na www.superbet.pl i w najfajniejszej w Kraju apki na telefon Superbet.

Odbierz kod promocyjny SUPERBET
Dla każdego 3754 zł na start w bonusach! Cashback i bonus za wpłatę

 

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET SUPERBET STS
600zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
1300zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
100zł CASHBACK
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 8/10 8/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe czasowe -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 200 zł do 3000 zł do 200 zł do 1500 zł