Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera a następnie obstawiaj i testuj, gdzie Ci się gra najlepiej i który legalny bukmacher ma najwyższe kursy w interesującej Cię lidze czy na konkretne dyscypliny sportowe. My obok polecamy na początek założyć konto do obstawiania w renomowanej firmie bukmacherskiej Fortuna, oferującej darmowy zakład na start.
Odbierz bonus 120 zł darmowy zakład na www.efortuna.pl

Totolotek

Bardzo atrakcyjny bonus bukmacherski bez depozytu przygotował dla nas Totolotek.pl. Wystarczy zarejestrować się, wypełnić formularz online oraz przesłać skan dowodu osobistego, a po pozytywnej weryfikacji otrzymujemy 20 PLN.

Aby skorzystać z promocji, wystarczy stworzyć dowolny kupon SOLO lub AKO z kursem minimalnym 2,00. To co zasługuje na pochwałę to, że wygrana nie podlega obrotowi, tak jak to często bywa u innych bukmacherów. Totolotek jest bardzo znaną firmą bukmacherską, ale widać, że dobrze wiedzą jak przyciągać do siebie nowych klientów.

Ponad 1000 zł w bonusach na start! Na www.totolotek.pl 

 

Bonusem bukmacherskim bez depozytu obdaruje nas również STS, tu jednak nie jak w przypadku Totolotka wynosi on 25 PLN. Różnica polega jednak na tym, że podlega on trzykrotnemu obrotowi. Po tej czynności możemy wypłacić pieniądze lub grać dalej. Wszystko zależy od nas.

FREEBET 29 zł + 1200 zł za wpłatę! Wejdź na sts.pl/bonusy

Do obrotu zaliczane są kupony z kursem minimalnym 1,91. Nie są to zbyt wygórowane wymagania, ale jednak pod tym względem zdecydowanie lepiej wypada TOTALbet. Tutaj nowy bukmacher góruje nad bardziej doświadczoną firmą bukmacherską, którą zdecydowanie jest STS.

Innym doświadczonym bukmacherem, który oferuje nowym graczom bonus bez depozytu, jest LVBET. Jednak w tej konkurencji również tak jak STS przegrywa rywalizację z Totolotkiem.

totolotek-bukmacher-bez-depozytu

LVBET.pl proponuje nowym graczom bonus bez depozytu 20 PLN. Należy zaznaczyć, że promocja ta nie jest ograniczona jakimś wymaganiem kursowym, ale nie dotyczy sportów wirtualnych. Obstawiać można zarówno wydarzenia przedmeczowe jak i live.