Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera a następnie obstawiaj i testuj, gdzie Ci się gra najlepiej i który legalny bukmacher ma najwyższe kursy w interesującej Cię lidze czy na konkretne dyscypliny sportowe. My obok polecamy na początek założyć konto do obstawiania w renomowanej firmie bukmacherskiej Fortuna, oferującej darmowy zakład na start.
Odbierz bonus 120 zł darmowy zakład na www.efortuna.pl

Powitalny bonus bez wpłaty do bukmachera

W Polsce funkcjonuje blisko dziesięć legalnych firm bukmacherskich, które posiadają zezwolenie Ministra Finansów na prowadzenie zakładów wzajemnych. Konkurencja jest więc spora. Z tego też powodu bukmacherzy oferują nowym graczom co raz to bardziej atrakcyjne promocje.

Takimi promocjami są na przykład bonusy bukmacherskie bez wpłaty, ale niestety tylko garstka bukmacherów zdecydowała się na taki ruch. Większość firm kusi jednak nowych potencjalnych klientów bonusami od depozytu.

sts-aktualne-promocje

Zatem jeżeli chcemy skorzystać z takiej promocji, najpierw musimy wpłacić pieniądze.

Bonus bez wpłaty = graj za darmo

Plusem bonusów bukmacherskich bez depozytu jest to, że nie musimy ryzykować swojej gotówki, bowiem pieniądze na „jazdę próbną” daje nam bukmacher. Oczywiście, aby pieniądze stały się wypłacalne musimy najpierw spełnić określone warunki, które są opisane w regulaminie.

Zazwyczaj, aby kupon liczył się do obrotu, powinien składać się z minimum trzech wydarzeń, a kurs musi wynosić 2,00. Naturalnie każdy bukmacher ma inne warunki.

Na tą chwilę bonus bez wpłaty do bukmachera znajdziemy na: www.sts.pl, www.lvbet.pl oraz na stronie www.totolotek.pl

TOP 3 bukmacherów w Polsce:Obstawianie bez podatku i bez ryzyka na www.efortuna.pl
29 zł bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę na www.sts.pl
20 zł bonus bez depozytu + 1500 zł na www.lvbet.pl