Zakłady bukmacherskie z bonusem na start – jakiego bukmachera wybrać?

Nie wiesz jak rozpocząć grę w zakładach bukmacherskich z bonusem na start? To nic trudnego! Każda osoba, która dopiero rozpoczyna typowanie wydarzeń sportowych przez Internet, może liczyć na doskonałe ofert bonusowe.

Bardzo często są to bonusy od pierwszego depozytu, freebety, cashbacki, zakłady bez ryzyka, ale również i całkowicie darmowe zakłady za rejestrację. Jeśli dopiero rozpoczynasz karierę typera z pewnością ciekawi cię to jakiego bukmachera wybrać?

Zakłady bukmacherskie z bonusem na start

Od razu musimy powiedzieć, że nie można wskazać jednej firmy którą można polecić, ponieważ wszyscy legalni bukmacherzy starają się wyróżniać na tle konkurencji wprowadzają do oferty różnorodne dyscypliny, zakłady, promocje i bonusy. Z pewnością jednak warto wyróżnić kilku bukmacherów, wyróżniających się na tle konkurencji i oferujących najbogatszą ofertę w tym również darmowe zakłady i bonusy na start.

TOP 3 bukmacherów online w Polsce: Obstawianie bez podatku i bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
25zł bonus bez depozytu + 1000zł za wpłatę - więcej na www.sts.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl

pytanie Legalni bukmacherzy

Jakiego bukmachera wybrać?

Fortuna to pierwszy bukmacher którego możemy polecić. Firma, która jest sponsorem Legii Warszawa. Wyróżnia się na tle konkurencji nie tylko tym, że współpracuje z największym Polskim klubem piłkarskim, ale też i w wielu innych aspektach.

Zaliczyć trzeba do nich ofertę zakładów sportowych dostępnych dla użytkowników, bardzo duża liczba spotkań w zakładach live, a także transmisje online. Ponadto Fortuna posiada także zakłady wirtualne i doskonałą ofertę powitalną – darmowy zakład i bonus na start.

Drugą z firm, którą warto polecić jest Totolotek. Z pewnością musiałeś przynajmniej raz usłyszeć o tym bukmacherze. Na polskim rynku istnieje już wielu lat, posiada bardzo dużo punktów stacjonarnych i doskonałą ofertę online. Totolotek to również marka, która bardzo często reklamowana jest przy wielu wydarzeniach sportowych.

TOP 3 bukmacherów online w Polsce: Obstawianie bez podatku i bez ryzyka - więcej na www.fortuna.pl
25zł bonus bez depozytu + 1000zł za wpłatę - więcej na www.sts.pl
20zł bonus bez depozytu + 1500zł za wpłatę - więcej na www.lvbet.pl

Totolotek to bardzo bogata oferta rynków i zakładów na polskie rozgrywki. Na każdy z meczów Polskiej Ekstraklasy, oferowanych jest ponad 100 różnych zakładów – nie tylko tych popularnych, ale również tych o których z pewnością usłyszysz pierwszy raz. Oprócz zakładów sportowych, na ofertę składają się także zakłady live, bonus na start i darmowy zakład. Jakiego jeszcze bukmachera wybrać spośród tych którzy oferują zakłady internetowe w Polsce?

Kolejnym bukmacherem, który oferuje zakłady bukmacherskie z bonusem na start, jest LV BET zakłady bukmacherskie. Firma ta dość niedawno pojawiła się na Polskim rynku – w 2016 roku, ale bardzo szybko zyskała popularność. Jakość oferty bukmachera jest porównywalna z dwiema innymi firmami które wymieniliśmy. Co więcej – w LV BET oprócz bonusu powitalnego, można również odebrać darmowy zakład.