Zakłady bukmacherskie single – najlepszy sposób na bukmachera!

Każdy gracz ma za sobą stawianie kuponów po kilkanaście wydarzeń u bukmachera. Jak nie trudno się domyśleć skuteczność nie była zbyt wysoka. Bowiem im jest ich więcej, tym spadają nasze szanse na powodzenie. Z czasem dojdziemy do tego, że takie kupony będziemy traktować jako zabawę.

 

Skuteczny sposób na bukmachera?

Prawdziwie profesjonalne obstawianie zakładów zaczyna się od singli. Według wielu graczy, którzy potrafią zarabiać na zakładach bukmacherskich single to najbezpieczniejsza forma typowania. Przejdźmy do przykładu. Na kuponie chcemy umieścić jedno zdarzenie dwudrogowe. A to oznacza, że nasze szanse wynoszą 50%. Zatem dosyć sporo. Dodając do tego kuponu kolejne zdarzenie, nawet tzw. pewniaka obniżamy już swoje szanse.

Legalny bukmacher Fortuna i jego zakłady dostępne są na  www.fortuna.pl

Początkującym graczom jednak ciężko jest to wytłumaczyć. I tak stosują metodę, w której na jednym kuponie zamieszczają kilka zdarzeń. Jednak to buduje nasze cenne doświadczenie. Już po kilku dniach zauważymy, że jest to właściwie nieopłacalne. Zakłady bukmacherskie mają nam dać zarobek, dlatego też szybko przekonamy się, że najbezpieczniejszą formą typowania są single.

Bo nawet jeśli nie wejdzie nam jeden kupon to drugi pozwoli nam wrócić do stanu poprzedniego.

 

Oczywiście dużo zależy tu także od kursów które gramy. Wiele osób pyta jak ograć bukmachera. Wydaje się, że granie singli to już pewna podpowiedź. Profesjonalni gracze właśnie w taki sposób regularnie zarabiają na zakładach bukmacherskich. Nie daje nam ona gwarancji wygranej, ale z pewnością znacząco zwiększa szanse.

A co z kuponami AKO? Są gracze, którzy najczęściej na weekend je puszczają i potrafią na tym zarobić. Oczywiście jest to możliwe, ale nie znajdziemy graczy profesjonalnych grających takim sposobem. Traktując zatem zakłady bukmacherskie na poważnie i chcąc na nich zarabiać najlepiej będzie skupić się głównie na singlach. W naszej historii zakładów z pewnością znajdą się też „tasiemki”, ale już raczej w formie zabawy.

 

Podsumowując, zakłady bukmacherskie single to bezsprzecznie najbezpieczniejsza forma obstawiania meczów u bukmacherów w internecie (i nie tylko). Myśląc o zarabianiu na obstawaniu wyników głównie powinniśmy mieć takie kupony w swojej historii.