Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera a następnie obstawiaj i testuj, gdzie Ci się gra najlepiej i który legalny bukmacher ma najwyższe kursy w interesującej Cię lidze czy na konkretne dyscypliny sportowe. My obok polecamy na początek założyć konto do obstawiania w renomowanej firmie bukmacherskiej Fortuna, oferującej darmowy zakład na start.
Odbierz bonus 120 zł darmowy zakład na www.efortuna.pl

Zakłady bukmacherskie na boks i KSW

Zakłady bukmacherskie to nie tylko piłka nożna, zakłady bukmacherskie to boks i inne sztuki walki jak KSW czy UFC. Ciężko jednak wyjść z takiego myślenia, kiedy każdy bukmacher na dobrą ofertę, a i same mecze występują niemal cały rok. Warto jednak zwrócić uwagę na inne, mniej popularne sporty jak chociażby obstawianie walk bokserskich czy UFC.

Dlaczego? Sami możemy tu zyskać naprawdę dużo. Jak wiadomo bukmacherzy mają ludzi od ustawiania kursów. Jako, że najpopularniejsza jest piłka nożna to ciężko tu mówić o naprawdę ciekawych value. Kursy są tu zazwyczaj bardzo dobrze ustawione, niemal na styk.

Darmowy zakład + mecze na żywo, graj na www.efortuna.pl

Kursy bukmacherskie na boks

Co innego w sportach mniej popularnych jak boks czy KSW/UFC. Tutaj już częściej możemy napotkać na wysokie kursy bukmacherskie. Często są one po prostu zawyżone, dzięki czemu nasze zarobki mogą być jeszcze większe.

 

Obstawianie walk bokserskich

Sporty walki w Polsce są coraz bardziej popularne na zakładach bukmacherskich. Z resztą na całym świecie możemy zaobserwować wzrost zainteresowania walkami czy to w ringu czy w oktagonie / klatce. BoksMMA  czy KSW to dla wielu głównie sporty siły i krwi. Nieco inaczej to wygląda w przypadku judo. Tutaj główny nacisk kładzie się na technikę, a krew jest tu rzadko widziana.

Co ciekawe od dosyć niedawna ta dyscyplina sportowa gości na Igrzyskach Olimpijskich, bo dopiero od 1964 roku. Nie powinien dziwić fakt, że w Japonii jest to niemal sport narodowy, a wielkie gwiazdy tego sportu po zajęciu nawet wysokiego drugiego miejsca na wielkich imprezach są niemal zdruzgotane wynikiem.

Darmowy zakład + mecze na żywo, graj na www.efortuna.pl

Patrząc na judo od strony zakładów bukmacherskich to niewiele jest typerów, którzy mogą powiedzieć, że znają i śledzą na bieżąco poczynania choć kilku zawodników. Mimo tego bukmacherzy chętne wystawiają ofertę głównie podczas Igrzysk Olimpijskich.

 

Obstawianie MMA, KSW czy boks

Co możemy obstawiać podczas walk Fame MMA czy KSW lub boksie? Podczas walki możemy typować zwycięzcę pojedynku. Możemy również zakładać się o to kto zwycięży przez nokaut a kto na punkty – decyzją sędziów. Niekiedy mamy do dyspozycji także zakłady TOP 3, czyli wskazanie zawodnika, który zajmie jedno z czołowych trzech miejsc w turnieju (w przypadku judo lub boksu).

Darmowy zakład dla każdego! www.pzbuk.pl/promocje/

Nie będziemy zatem odkrywcami jeśli powiemy, że kluczowymi informacjami jest tu znanie poszczególnych zawodników. Wiedza na ich temat to klucz do naszego sukcesu. Owe informacje znajdziemy na stronach związanych ze sportem, ale także na mediach społecznościowych – na kontach sportowców. Z pewnością będzie tam udokumentowanie jak przygotowują się oni do imprezy.

Niekiedy możemy znaleźć wiadomości zupełnie nie związane ze sportem, ale również rzutujące na ostateczny wynik.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

Mamy tu na myśli to, że judo to nie tylko sport siły. Dużą rolę odgrywa tutaj psychika. Zatem jeśli nasz faworyt ma problemy w życiu osobistym to mimo najlepszego przygotowania i zwyżki formy ostatecznie może on przegrać tą walkę już samym z sobą. Nie zapomnijmy przejrzeć także ostatnich bezpośrednich pojedynków danych zawodników podczas ostatnich gali bokserskich czy KSW.

Na początku obstawiania boksu czy MMA/KSW starajmy się zminimalizować liczbę typowanych walk. Ważna jest tu dogłębna analiza, a przy tylu spotkaniach będzie to niemożliwe.

A zatem …

Obstawianie walk UFC czy typowanie walk KSW to zatem wielkie możliwości, by pomnożyć swoją gotówkę. Bukmacherzy wystawiając na samym początku kursy często popełniają błędy, które należy od razu wykorzystać. Dochodzi do tego, że kursy są tak zawyżone, że po godzinie możemy już mówić o zarobku choć walka będzie odbywała się dopiero na drugi dzień.

sts-aktualne-promocje Typy na boks Typowanie walk KSW Obstawianie walk UFC

Wadą obstawiania owych walk jest to, że nie ma ich tak często jak chociażby koszykówki, nie wspominając już o piłce nożnej.

Mimo to warto się tym zainteresować, ponieważ w Internecie znajdziemy dużo ciekawych informacji na temat danych zawodników czy ich ostatnich walk. Posiadając odpowiednią wiedzę warto zarobić duże pieniądze nawet raz na dłuższy czas.

Większą popularnością cieszą się zakłady bukmacherskie na boks. Tutaj kursy wystawiane są już bardziej starannie, mimo to możemy również polować na błędy bukmachera. Walki bokserskie cieszą się dużą popularnością nie tylko u nas w Polsce. A dzięki temu więcej bukmacherów oferuje możliwość obstawiania boksu.

TOP 3 bukmacherów w Polsce:Obstawianie bez podatku i bez ryzyka na www.efortuna.pl
29 zł bonus bez depozytu + 1200 zł za wpłatę na www.sts.pl
20 zł bonus bez depozytu + 1500 zł na www.lvbet.pl

W przypadku tej dyscypliny w Internecie znajdziemy typy na boks. Kursy nawet jeśli nie są pomylone przez bukmacherów to i tak są godne grania. Szukając typów na boks zauważymy jak wielu ludzi interesuje się tym sportem. Nigdy nie zaszkodzi samemu obserwować zmagania kilku zawodników, a potem przełożyć to na wysokie wygrane. To na co warto jeszcze zwrócić uwagę to na prostotę zakładów.

Tu mamy tylko dwie możliwości – wygrana jednego albo drugiego zawodnika. Chociaż należy zauważyć, że niektórzy bukmacherzy dbają o to, byśmy mieli jeszcze więcej opcji i dzięki temu możemy obstawiać w jaki sposób wygra dany zawodnik czy ile będzie rund.

Ponad 1000 zł w bonusach na start! Na www.totolotek.pl 

Podsumowując, walki  czy zakłady bukmacherskie na walki UFC, KSW czy zakłady bukmacherskie na boks to nie jest codzienna oferta. Mimo to warto to obstawiać i oglądać je na żywo bo jest to tak widowiskowy sport, że warto go obserwować i zacząć typować, tym bardziej, że w sieci znajdziemy wiele cennych informacji oraz rodzajów zakładów bukmacherskich na te walki.

Najlepsze kursy bukmacherskie na boks, KSW, UFC ma na tą chwilę lvbet.pl oraz totolotek.pl

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET BETFAN STS
120zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
100zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
 Aplikacja
Aplikacja9/107/108/108/10
 Gra bez podatku
Gra bez podatkuHappy HoursczasoweNON STOP-
 Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatędo 1000 złdo 1500 złdo 3000 złdo 1200 zł
Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET BETFAN STS
120zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
100zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
 Aplikacja
Aplikacja9/107/108/108/10
 Gra bez podatku
Gra bez podatkuHappy HoursczasoweNON STOP-
 Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatędo 1000 złdo 1500 złdo 3000 złdo 1200 zł