Zakłady bukmacherskie – jak grać? I jakiego bukmachera polecamy?

Jest wiele osób które dopiero zaczynają przygodę z zakładami bukmacherskimi i często pytają jak grać w zakładach bukmacherskich? W poniższym artykule przedstawimy informacje o bukmacherach i zakładach sportowych online.

Coraz częściej rodzi się pytanie wśród graczy, jakiego bukmachera poleca się wybrać spośród tych, które obecnie legalnie działają w Polsce i które firmy bukmacherskie są godne polecenia.

Jak grać w zakładach bukmacherskich?

Na wstępie na pewno trzeba zaznaczyć, że w Polsce w 2017 roku zmieniło się prawo dotyczące oferowania zakładów bukmacherskich. Aby móc oferować takie zakłady firmy musza posiadać odpowiednią licencję Ministerstwa Finansów. Strony zagranicznych firm nieposiadających takich zezwoleń są natomiast blokowane i nie można na nie wejść.

Zakłady internetowe to nic innego jak tworzenie kuponu, na którym użytkownik wybiera wydarzenia i rodzaj zakładu jaki typuje na dane zdarzenie. Gracz podaje również stawkę jaką stawia na dany zakład i uzyskuje informacje o potencjalnej wygranej. Następnie po rozegraniu spotkań, bukmacher rozlicza kupon i określa go jako przegrany, anulowany lub też wygrany.

TOP 3 promocji bukmacherskich: Załóż konto w Fortunie, odbierz darmowe 30 zł i 400 zł - więcej na www.fortuna.pl
Załóż konto w LVBET, odbierz darmowe 20 zł i 1000 zł - więcej na www.lvbet.pl
Załóż konto w Totolotku, odbierz darmowe 20 zł i 500 zł - więcej na www.totolotek.pl

obstawianie-meczow Zakłady bukmacherskie

Często pytacie… „jakiego bukmachera polecacie”

Więc odpowiadamy… Na Polskim rynku w 2018 roku legalnie działa prawie dziesięć firm bukmacherskich, z których tak naprawdę można polecić kilka a wśród nich bukmacherzy Fortuna, Totolotek i LV BET, którzy według nas obecnie posiadają najlepszą ofertę zakładów.

Fortuna to jeden z bukmacherów wyróżniający się spośród innych bogatą ofertą zakładów sportowych i zakładów live. Co więcej, firma posiada także transmisje online, które u bukmacherów zagranicznych były bardzo popularne, ale w Polsce taką ofertę transmisji posiada obecnie tylko Fortuna i STS.

Totolotek i LV BET to równie dobre firmy co Fortuna. Każdy z trzech bukmacherów posiada bardzo porównywalne kursy bukmacherskie. Są one bardzo podobne, ale różnice są praktycznie przy każdym zakładzie. Sprawdziliśmy najpopularniejsze rozgrywki i w nich z reguły to Fortuna ma najlepsze kursy, jednak nie jest to regułą. Warto więc śledzić kursy we wszystkich trzech firmach i wybrać tą w której kurs jest najwyższy.

Z pewnością dla graczy ważnym elementem są też bonusy. W tym przypadku bukmacherzy Fortuna, Totolotek i LV BET są bardzo porównywalni. Każda z firm oferuje dla naszych użytkowników specjalne kody promocyjne dostępne w zakładce na naszej stronie „Bonusy i promocje u bukmacherów”. Dzięki nim możesz rozpocząć grę w każdej z tych firm od darmowego zakładu a następnie wykorzystać bonus powitalny.