Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera.

Zakłady bukmacherskie dla początkujących

Rosnąca sława zakładów bukmacherskich

Obecnie coraz więcej Polaków zaczyna interesować się zakładami bukmacherskimi. Szczególnie popularne są one wśród osób, które amatorsko uprawiają sport bądź widzą w tym realną szansę na zwiększenie posiadanych funduszy. Kolokwialnie mówiąc, „odbija” się to również na ilości reklam w telewizji, czy na bilbordach, których jest zdecydowanie więcej niż jeszcze kilka lat temu.

Jak zawrzeć zakład u bukmachera?

Każdy bukmacher posiada swoją stronę internetową oraz naziemne punkty przyjmowania zakładów, w których możemy postawić swój kupon. Jednak podczas próby zawarcia naszego „biletu” do lepszego świata przez internet, wymagana będzie rejestracja. Oto konieczne warunki:

  • Zdjęcie dokumentu potwierdzającego naszą tożsamość (dowód osobisty, paszport lub prawo jazdy),
  • Pełnoletność,
  • Poprawnie wypełniony formularz rejestracyjny.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


Najlepszy CASHBACK - Superbetnawet do 500 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

W wielu przypadkach (zależne od bukmachera) to wystarczy, aby dokonać pierwszą wpłatę i cieszyć się możliwością zdobycia potencjalnej gotówki. Wypłata depozytu możliwa jest tylko na konta zweryfikowane, więc aby jej dokonać niezbędne będzie pozytywne rozpatrzenie wniosku od osoby odpowiedzialnej za obsługę klienta dla danej firmy oferującej zakłady bukmacherskie. Dla początkujących jest to dobra okazja, aby odpowiedzialnie ustalić budżet oraz przyjąć obiecującą strategię, ponieważ w dłuższym rozrachunku będzie to kluczowe.

Jakie bonusy na start dostanę od bukmachera?

Główną i najbardziej popularną zachętą dla graczy stosowaną przez firmy bukmacherskie dla początkujących jest bez wątpienia bonus od depozytu, czyli od pierwszej wpłaty środków dokonanej przez użytkownika.

Niektórzy proponują podwojenie wcześniej wpłaconego wkładu, który zostanie od razu przypisany do konta głównego. Nieco bardziej skomplikowane jest to w przypadku bukmacherów, którzy wymagają obrotu kwoty bonusowej. W takiej sytuacji najczęściej trzeba spełnić kilka warunków, aby przenieść bonusowe środki na saldo główne.

Zakłady bukmacherskie dla początkujących 1

Świetną opcją są również tzw. „freebety”, czyli możliwość postawienia zakładu bez wpłacania własnych pieniędzy. Przeważnie są to kwoty oscylujące w przedziale 20-50 złotych, które są świetną promocją, ponieważ w razie niepowodzenia i nietrafionych typów, gracz nie ponosi żadnych strat.

Oczywiście firmy bukmacherskie dbają również o swoich stałych klientów, i oferują między innymi tzw. „bonus dla pechowca” w przypadku, gdy kilka wcześniej zagranych kuponów okazało się minimalnie przegranych. Podbudowują tym samym nieszczęśliwców na duchu, dając możliwość odrobienia strat.

Jakie zakłady mogę zawrzeć u bukmachera?

Rodzaj kuponu w dużej mierze zależy od ilości zdarzeń, które użytkownik próbuje poprawnie wytypować. Kupon z jednym spotkaniem nazywa się singlem. Na kupon o większej ilości zdarzeń zwykło mówić się AKO, czyli kumulacja, w której zgodnie z bukmacherską zasadą – kursy są przez siebie mnożone, a użytkownik otrzymuje kurs całkowity.

Istnieje również zakład kombinowany, czasami zwany MAXIKOMBI. Polecany jest bardziej zaawansowanym graczom, jednak warto się zapoznać z pełną ofertą zakładów bukmacherskich dla początkujących.

REJESTRACJA W FORBET >>
2200 zł na konto w promocji na start

 

Jakie wydarzenia mogę typować? 

Dostęp do nowoczesnej technologii pozwolił firmom bukmacherskim na przygotowanie swoich prognoz i kursów na niemalże każde spotkanie sportowe bądź wydarzenie kulturalne. W przypadku meczy piłki nożnej gracz może obstawiać na przykład: kto wygra mecz, ile padnie bramek, dokładny wynik spotkania, handicapy, ilość rzutów rożnych bądź żółtych kartek i wiele, wiele innych. Podobnie wygląda to w przypadku takich sportów jak koszykówka, tenis lub hokej.

Liczba dyscyplin oraz lig, które użytkownik może wytypować sięga nawet do poziomu półprofesjonalnego, jednak zależność jest prosta – im niższa liga, tym mniej zdarzeń. Bukmacherzy zabezpieczają się również przed potencjalną korupcją, stąd też przy typowaniu niższych lig można napotkać na ograniczenia względem stawki.

Popularne wśród środowiska bukmacherskiego stają się wyżej już wspomniane wydarzenia kulturalne, na przykład gala rozdania Oscarów.

Obstawiać można nawet frekwencję w wyborach prezydenckich, czy dwójka celebrytów się rozwiedzie bądź czy dojdzie do eksploracji Marsa (paradoksalnie) do 2050 roku!

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


Najlepszy CASHBACK - Superbetnawet do 500 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Podsumowanie i można zacząć granie 

Nie trzeba wiele wysiłku aby założyć swoje konto u legalnego polskiego bukmachera. Każdy Polski przedstawiciel zakładów bukmacherskich oferuje graczowi bonusy za założenie konta. Wielkość i dostępność wcześniej wspomnianych bonusów to kwestia firmy, w jakiej użytkownik zawiera zakłady.

Podstawową i bardzo ważną kwestią w „bukmacherce” jest odpowiedzialne zarządzanie budżetem oraz podejście „z chłodną głową”, ponieważ w Polsce uzależnienie od hazardu jest niepodważalnym zagrożeniem. Patrząc z drugiej strony, obstawianie może być ciekawym dodatkiem do oglądania rywalizacji sportowych, oraz może być realnym zarobkiem. Dla początkujących zakłady bukmacherskie będą skrywać sporo tajemnic.

Podobnie jak w przypadku innych czynności o tym, czy uda się zarobić będą decydować dwa czynniki: doświadczenie i szczęście.

REJESTRACJA W FORTUNIE + KOD
2230 zł w bonusach dla każdego

 

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET BETFAN STS
210zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
100zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 8/10 8/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe NON STOP -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 2000 zł do 1500 zł do 3000 zł do 1200 zł