Zakłady bukmacherskie bonus na start i bonusy u bukmacherów

Pierwsza w zestawieniu melduje się Fortuna, która zdecydowała się na najprostszą ofertę dla nowych klientów – chodzi o tzw. zakład bez ryzyka. Jego zasady nie są zbyt skomplikowane, a polegają na tym, że nowy gracz zakłada konto internetowe, a jego pierwszy kupon będzie zakładem bez ryzyka. Jeżeli wygra, otrzyma swoją wygraną, natomiast jeśli przegra, to zostanie mu zwrócony wkład za kupon (do 100 PLN).

Zakłady bukmacherskie – bonus na start

Dodatkową możliwością oferowaną przez zakłady bukmacherskie Fortuna jest bonus na start do 400 PLN. Jedynie, co gracz musi zrobić, to wykonać przelew w terminie 10 dni od daty rejestracji konta. Następnie w ciągu 30 dni musi zagrać za czterokrotność pierwszej wpłaty. Musi pamiętać, że w grę wchodzą tylko kupony, na których znajdują się minimum 3 mecze, a minimalny kurs ogólny wynosi 1,90. Jeśli gracz spełni powyższe warunki, to otrzyma bonus w wysokości swojego początkowego przelewu, który wynosi maksymalnie 400 PLN.

Kolejną lokatę zajmuje oficjalny sponsor reprezentacji Polski w piłce nożnej, czyli popularny STS, który może się pochwalić w swojej ofercie bonusem startowym lub jak pisze na ich stronie – bonusem powitalnym. Polega on tak samo jak w przypadku innych zakładów bukmacherskich na tym, że nowy gracz po zalogowaniu się na swoje konto, robi pierwszą wpłatę i od razu dostaje jej równowartość na konto bonusowe. Kwintesencja polega jednak na tym, że można dostać równowartość nawet do 1000 PLN ! Jak je wypłacić ? Wystarczy, że użytkownik wykona zaledwie trzy obroty przyznaną kwotą, jednak oczywiście jest haczyk – aby kupon był zaliczony i został rozliczony jako wygrany, jego kurs ogólny musi wynosić co najmniej 1.91. Co nie zmienia faktu, że jest to bardzo atrakcyjna oferta.

Legalny bukmacher Fortuna i jego zakłady dostępne są na  www.fortuna.pl

Bonusy u bukmacherów

Również ze świetną inicjatywą dla nowych graczy wyszły zakłady bukmacherskie Totolotek. Tak samo jak w przypadku innych bonusów u bukmacherów, po dokonaniu rejestracji czeka na graczy bonus startowy, tak samo jak w przypadku STS – aż do 1000 PLN. Tak samo trzeba spełnić kilka warunków – pierwszym jest wpłata minimalna w wysokości 20 PLN. Po aktywacji tzw. bonusa gracz musi wykonać trzykrotny obrót wartości wpłaconej stawki. Obrót liczony jest od pierwszego momentu zagrania za bonus. Oczywiście kurs ogólny w przypadku Totolotka wynosi co najmniej 2,00, natomiast liczba zdarzeń na kuponie musi wynosić co najmniej jeden.

Dodatkowym bonusem dla gracza jest tzw. Freebet, co w dosłownym tłumaczeniu oznacza darmowy zakład. Polega on na tym, że po otwarciu konta i jego aktywacji gracz otrzymuje darmowy Freebet w postaci 20 PLN, musi jednak pamiętać, że w tym zakładzie również na kuponie musi być co co najmniej jedno zdarzenie z kursem minimalnym 2,00. Tym bardziej jest to oferta godna polecenia.