Wybieramy bukmachera – od czego zacząć

Dzisiejsze możliwości bukmacherów są naprawdę ogromne. Z pewnością wielu zastanawia się na początku swojej przygody, gdzie obstawiać zakłady. Mamy dwie główne możliwości – u bukmacherów internetowych lub stacjonarnych jak STS czy Totolotek.

Jako, że żyjemy w dobie komputerów i Internetu to właśnie wiele osób wybiera bukmachera internetowego – choć ostatnio i Ci stacjonarni mają możliwość urządzania zakładów bukmacherskich w internecie. Faktem jest, że obstawianie zakładów online jest bardzo dobre dla obydwu stron.

Jakie są jednak zalety dla typera?

 

Zakłady bukmacherskie dla początkujących

Po pierwsze wielu bukmacherów internetowych nie pobiera 12% podatku (choć to niedługo zmieni ustawa hazardowa). A to dla większości jest ważny czynnik, ponieważ grając często ta różnica może zrobić nam sporą część zarobku, który tak naprawdę musimy oddać.

Im większa wygrana, tym większy podatek. Jeśli już wygrywamy to chcemy mieć wszystko dla siebie. Bukmacherzy działający legalnie pobierają owy podatek, natomiast bukmacherzy zarejestrowani poza Polską nie (choć trzeba sprawdzać, bo zdarzają się firmy, które nawet w sieci pobierają od nas 12% podatku).

 

Kolejnym ważnym aspektem, który również dotyczy naszych wygranych są przeważnie wyższe kursy u bukmachera internetowego. Jak wiadomo, wynajem lokalu, zatrudnienie pracownika to kolejne koszta dla bukmachera stacjonarnego, a to wszystko przekłada się na wyższą marżę. Do zalet zakładów bukmacherskich przez Internet należy również dodać większą ofertę.

 

Bukmacherzy działający legalnie często nie umożliwiają nam stawiania na mało znane wydarzenia sportowe.

Natomiast bukmacher internetowy doskonale wie, że tym co może przyciągnąć kolejnych graczy to oferta na mniej popularne sporty.

Dodatkowe plusy obstawiania meczy przez Internet, które kuszą większości graczy to przede wszystkim możliwość gry na LIVE, czyli gry na żywo. Mamy możliwość obserwować dany mecz i na bieżąco możemy go obstawiać. To właśnie ta opcja daje większości typerom największe zarobki.

 

Oprócz tego wszystkiego nie możemy zapomnieć o tym, że możemy grać tu 24/7. Zakłady bukmacherskie online cechują się tym, że nie musimy spieszyć się z obstawieniem meczu. Możemy to zrobić o każdej porze dnia i nocy.