Wirtualne zakłady piłkarskie w Fortuna wirtualne sporty

Zakłady bukmacherskie to ciągle rozwijająca się dziedzina. Firmy na całym świecie prześcigają się w oferowaniu coraz to bardziej rozbudowanych rodzajów zakładów czy oferty kursów na zakłady. Jedną z nowości są wirtualne zakłady piłkarskie.

Oprócz wirtualnych zakładów na piłkę nożną aplikacja Fortuna wirtualne sporty oferuje też zakłady na tenis, żużel, wyścigi psów, wyścigi samochodowe, wyścigi konne a także wyścigi motocyklowe.

Fortuna wirtualne sporty

Przechodząc do działu z zakładami wirtualnymi Fortuny użytkownikowi ukaże się lista dostępnych dyscyplin. Jak już wspomnieliśmy wirtualne zakłady to nie tylko piłka nożna, ale też tenis, żużel, wyścigi samochodowe oraz coraz bardziej popularne wyścigi konne i wyścigi psów.

Wirtualne zakłady piłkarskie polegają na typowaniu meczów, które rozgrywane są przez wirtualne drużyny. W tym przypadku więc typer nie typuje na prawdziwe drużyny piłkarskie, a bardzo często na ich odpowiedniki w formie wirtualnej. Każda z drużyn czy też każdy z zawodników rozgrywa mecze w danej dyscyplinie na zasadach takich jak w prawdziwym życiu.

Zespoły i zawodnicy posiadają statystyki, umiejętności i dzięki temu można przewidywać kto jest większym faworytem w danym spotkaniu.

Obstawiaj ligę mistrzów i europy bez podatku na www.efortuna.pl

legalni-bukmacherzy wirtualne zakłady piłkarskie Fortuna wirtualne sporty fortuna

Wirtualne zakłady piłkarskie

Wirtualne zakłady piłkarskie to oczywiście najpopularniejszy rodzaj wirtualnych sportów i największa część graczy typuje właśnie wirtualną piłkę nożną.

Jak rozpocząć grę w wirtualnych zakładach piłkarskich? Wystarczy otworzyć konto i praktycznie od razu można typować pierwszy kupon. Rejestracja polega na wypełnieniu prostego formularza. Następnie po wpisaniu wszystkich danych i zatwierdzeniu, należy potwierdzić rejestrację klikając w link aktywacyjny w otrzymanej wiadomości e-mail.

Jeżeli interesują cię inne rodzaje zakładów bukmacherskich to w Fortunie oczywiście można zleźć też inne formy zawierania zakładów. Oczywiście najbardziej popularna forma zawierania zakładów na prawdziwe wydarzenia sportowe to zakłady sportowe przedmeczowe. Użytkownik typuje zakład na dany mecz przed jego rozpoczęciem.

Inną bardzo popularną formą są tak zwane zakłady na żywo (live). Jest to nic innego jak zakład na zdarzenie sportowe, który zawiera się w trakcie trwania danego spotkania. Zakłady te są coraz bardziej popularne, ponieważ osoby interesujące się i przeżywające mecze ulubionych drużyn, lubią typować je w trakcie oglądania wydarzenia. Kilka firm w Polsce (m.in. Fortuna) oferuje też połączone zakłady live z legalnymi i darmowymi transmisjami live z najciekawszych meczów piłkarskich i wydarzeń sportowych.