Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera.

Wirtualne sporty w Fortunie

Wirtualne sporty jak i same zakłady bukmacherskie to ciągle rozwijająca się dziedzina. Wirtualne sporty Fortuna jak i inne firmy bukmacherskie na całym świecie oferują od niedawna jako alternatywę dla kasyna online, dodatkowo prześcigają się w oferowaniu coraz to bardziej rozbudowanych rodzajów zakładów czy oferty kursów na zakłady. Jedną z nowości są właśnie wirtualne zakłady piłkarskie.

Oprócz wirtualnych zakładów na piłkę nożną aplikacja Fortuna wirtualne sporty oferuje też zakłady na tenis, żużel, wyścigi psów, wyścigi samochodowe, wyścigi konne a także wyścigi motocyklowe.

REJESTRACJA W FORTUNIE + KOD
2230 zł w bonusach dla każdego

 

Wirtualne sporty u bukmachera

Przechodząc do działu z zakładami wirtualnymi Fortuny użytkownikowi ukaże się lista dostępnych dyscyplin. Jak już wspomnieliśmy wirtualne zakłady to nie tylko piłka nożna, ale też tenis, żużel, wyścigi samochodowe oraz coraz bardziej popularne wyścigi konne i wyścigi psów.

Wirtualne zakłady piłkarskie polegają na typowaniu meczów, które rozgrywane są przez wirtualne drużyny. W tym przypadku więc typer nie typuje na prawdziwe drużyny piłkarskie, a bardzo często na ich odpowiedniki w formie wirtualnej. Każda z drużyn czy też każdy z zawodników rozgrywa mecze w danej dyscyplinie na zasadach takich jak w prawdziwym życiu.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


Najlepszy CASHBACK - Superbetnawet do 500 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Zespoły i zawodnicy posiadają statystyki, umiejętności i dzięki temu można przewidywać kto jest większym faworytem w danym spotkaniu.

Wirtualne zakłady piłkarskie

gif;base64,R0lGODlhAQABAAAAACH5BAEKAAEALAAAAAABAAEAAAICTAEAOw== wirtualne zakłady piłkarskie Fortuna wirtualne sporty fortuna

Wirtualne zakłady piłkarskie to oczywiście najpopularniejszy rodzaj wirtualnych sportów i największa część graczy typuje właśnie wirtualną piłkę nożną.

Jak rozpocząć grę w wirtualnych zakładach piłkarskich? Wystarczy otworzyć konto i praktycznie od razu można typować pierwszy kupon. Rejestracja polega na wypełnieniu prostego formularza. Następnie po wpisaniu wszystkich danych i zatwierdzeniu, należy potwierdzić rejestrację klikając w link aktywacyjny w otrzymanej wiadomości e-mail.

Jeżeli interesują cię inne rodzaje zakładów bukmacherskich to w Fortunie oczywiście można zleźć też inne formy zawierania zakładów.

Oczywiście najbardziej popularna forma zawierania zakładów na prawdziwe wydarzenia sportowe to zakłady sportowe przedmeczowe. Użytkownik typuje zakład na dany mecz przed jego rozpoczęciem.

Inną bardzo popularną formą wirtualnych sportów u bukmacherów są tak zwane zakłady na żywo (live). Jest to nic innego jak zakład na zdarzenie sportowe, który zawiera się w trakcie trwania danego spotkania.

fortuna-zaklad-bez-ryzyka-120-zl wirtualne zakłady piłkarskie Fortuna wirtualne sporty fortuna

Zakłady te są coraz bardziej popularne, ponieważ osoby interesujące się i przeżywające mecze ulubionych drużyn, lubią typować je w trakcie oglądania wydarzenia. Kilka firm w Polsce (m.in. Fortuna) oferuje też połączone zakłady live z legalnymi i darmowymi transmisjami live z najciekawszych meczów piłkarskich i wydarzeń sportowych.

Wirtualne sporty a zarabianie

W Polsce zazwyczaj na wirtualnych sportach obstawiane są mecze piłki nożnej. Im bardziej zaawansowaną wiedzę posiądziesz na temat interesującego Cię teamu, jak i również przebiegu treningów do obstawianego starcia, tym masz większe szanse na powodzenie.

Najlepsi gracze, potrafią bez problemu żyć z profitów z wirtualnych zakładów. Ich wypłaty z obstawiania meczów balansują na poziomie od kilku tys. złotych w górę. Warto pamiętać o paru zasadach w ciągu typowania meczów online ażeby przynosiło to nam korzyść.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET BETFAN STS
210zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
100zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 8/10 8/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe NON STOP -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 2000 zł do 1500 zł do 3000 zł do 1200 zł

Nade wszystko trzeba zastosować proste wyliczenia matematyczne, umożliwiające oszacowanie zarobku bądź straty – polecamy tutaj wdrożyć systemy u bukmacherów jak chociażby 5 z 7.

Jeżeli zdarzy Ci się wytypować z niekorzyścią, jak najszybciej staraj się podreperować budżet na koncie. Do tego szukaj wiadomości na temat pasjonujących Cię rozgrywek sportowych w różnych miejscach takich jak fora internetowe, czasopisma, wywiady ze selekcjonerami.

Tak więc podczas gdy zaczynasz zgłębiać wątek typowanie meczów za darmo to zacznij od www.obstawianie.net – w tym miejscu otrzymasz i 1000 zł na start rozgrywki (niewątpliwie po pierwszej wpłacie transakcji na rachunek obstawiającego).

REJESTRACJA W FORTUNIE + KOD
2230 zł w bonusach dla każdego

 

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET BETFAN STS
210zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
100zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 8/10 8/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe NON STOP -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 2000 zł do 1500 zł do 3000 zł do 1200 zł