Totolotek na telefonie – dla kogo?

Jeśli poszukujesz wiadomości o BetSCAN to nadzwyczajnie wcelowałeś!
Legalnie funkcjonujący bukmacher internetowy Totolotek.pl wcielił w życie nowatorską, gratisową aplikację BETSCAN. Pozwala ona w szczególności skanowanie papierowych kuponów z typami i pilnowanie wyników wydarzeń sportowych „live”. Jednostki, jakie będą prężnie użytkować aplikację co miesiąc zdołają również wygrać przyciągające nagrody.

Nowa apka Totolotka zawiera trzy ważkie komponenty. Pierwszym z nich jest funkcja SKANUJ KUPON – alternatywa obserwowania na smartfonie wyników tradycyjnych kuponów za pomocą technologii QR kodów. Po zeskanowaniu aparatem telefonu szczególnego pola na kwicie pojawia się wiadomość o zakładzie.

Co proponuje nowa apka Totolotka BETSCAN?

oferta-300x169 Totolotek mobile BETSCAN Aplikacje dla typerówSprawdzanie wyników wydarzeń sportowych w ciągu ich trwania. Po włączeniu apki na ekranie kluczowym użytkownik widzi listę teraz toczących się wydarzeń piłkarskich, wespół z informacją o bieżących kursach. Typujący posiada też sposobność wypróbowania które zdarzenia odbędą się w nadchodzących godzinach.

Oprócz tego, elementem apki instytucji Totolotek.pl są gry zręcznościowe 3D. Pstrykając na ikonkę pada klient jest transferowany do zakładki z grami. Dzisiaj w apce osiągalny jest symulator koszykówki, w którym celem jest oddanie jak największej liczby udanych rzutów za 3 punkty do kosza.

W apce BETSCAN wprowadzono oraz komponent rywalizacji między klientami. Za czynne wykorzystywanie apki – skanowanie kuponów, zespolenie konta z FB, czy zdobycie czempionatu w grach – przyznawane są internetowe punkty.

Miesięcznie bez konkurencyjne pięć osób nagradzane jest punktami w programie Bet Club, a zwycięzca inkasuje na domiar tego tablet. Klienci zdołają dzielić się własnymi wynikami z ziomkami, udostępniając na własnych profilach w kanałach społecznościowych informację o triumfie w grze ewentualnie zajęciu wysokiego miejsca w porównaniu.

– Apka BETSCAN została wykonana głównie z myślą o graczach, jacy najczęściej korzystają z stacjonarnych punktów podejmowania zakładów wzajemnych. W toku kilku sekund zdołają oni zlustrować rezultaty wydarzeń sportowych i własnych wydrukowanych kuponów wejść do rywalizacji o nagrody i zagrać dla przyjemności w gry sportowe na swoim smartfonie – prawi Mariusz Rzeczkowski, Dyrektor Totolotek.pl.

Apka zaistniała dzięki współpracy Totolotka z Paymaxs – firmą specjalizującą się w kreowaniu mobilnych rozwiązań loteryjnych. Paymaxs przygotowuje własne aplikacje na podstawie modelu SaaS. Produkty instytucji zapewniają nabywcom zawierać zakłady sportowe w każdym okresie i miejscu.

Sięgnij po 20 zł na zakłady piłkarskie (bez wpłaty!) – więcej na www.totolotek.pl