Jeśli nie wiesz jaki bukmacher online będzie dla Ciebie najodpowiedniejszy to ... załóż konta u każdego bukmachera.

Totolotek kod promocyjny dla nowych graczy

Jeżeli trafiłeś do tego artykułu to z pewnością poszukujesz informacji na temat „Totolotek kod promocyjny” – czyli de facto interesuje Cię legalny bukmacher Totolotek.

Po wejściu w życie nowej Ustawy Hazardowej w 2017 roku na Polskim rynku bukmacherskim pozostało niewiele firm. Kilka z nich jednak wyróżnia się bogatą ofertą i na pewno warto przedstawić te firmy początkującym typerom.

Do grupy firm które należy polecić, z pewnością zaliczyć trzeba bukmacherów Fortuna, LV BET i wspomniany Totolotek. Bardzo często firmy te oferują doskonałe bonusy powitalne, cashback, darmowe bonusy a także między innymi Totolotek kod promocyjny, dzięki któremu odbierzesz całkowicie darmowy pierwszy zakład bez depozytu – a dodatkowo dostaniesz nawet 1000 złotych za pierwszą wpłatę do bukmachera na zakłady bukmacherskie.

REJESTRACJA W TOTOLOTKU + KOD
Bonus bez depozytu + 500 zł za wpłatę

 

Pytacie nas… „Jakiego bukmachera polecacie”

Na wstępie należy powiedzieć, że ciężko jest wskazać tylko jednego bukmachera, ponieważ każda z firm różni się od siebie i w niektórych aspektach przewagę ma jedna firma a w innych aspektach przewagę może mieć konkurent.

Na rynku w Polsce na ten moment istnieje kilkanaście firm bukmacherskich. Część z nich działa na rynku od wielu lat np. Fortuna, Totolotek czy STS. Ale są też inni legalni bukmacherzy, którzy dopiero niedawno weszli do gry między innymi są to bukmacherzy LV BET i ForBET.

Na przełomie 2017 i 2018 roku pojawiły się dwa nowe podmioty świadczące zakłady bukmacherskie. Są nimi firmy TOTALbet a także SuperBet. Bukmacherzy ci dopiero zaczynają swoją działalność, dlatego na razie ciężko jest wyrazić opinię i obszerną recenzję.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


Najlepszy CASHBACK - Superbetnawet do 500 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Warto jednak wspomnieć o tym jakich bukmacherów poleca nasz serwis. Według nas obecnie najlepszymi bukmacherami w Polsce są trzy firmy: Fortuna, Totolotek oraz LVBET.

Top 3 bukmacherów

Wszystkie trzy firmy posiadają naprawdę bardzo bogaty wybór zakładów na polskie rozgrywki, nie tylko Ekstraklasy, ale także najniższych lig piłkarskich. Będziesz mógł więc typować mecze lokalnych drużyn grających w niższych klasach rozgrywkowych.

Zakłady na żywo to kolejny mocny punkt tych trzech bukmacherów. Każdy z nich, codziennie posiada w ofercie mnóstwo spotkań i wydarzeń, które można typować w trakcie ich rozgrywania. Co więcej – bukmacher Fortuna oferuje też transmisje online.

Można więc na jednym ekranie komputera za darmo oglądać mecze i jednocześnie typować je live.

totolotek-bukmacher-bez-depozytu Totolotek Bukmacherzy

Totolotek kod promocyjny

Jak już wspomnieliśmy bukmacher Totolotek posiada bogatą ofertę bukmacherską w tym także promocje na start dla nowych graczy, dlatego też gracze bardzo często poszukują frazy Totolotek kod promocyjny, który może odebrać każdy nowy gracz wpisując specjalny kod. Kod promocyjny który uprawnia do odbioru darmowego zakładu bez depozytu czyli wpłaty znajdziesz na naszej stronie w sekcji Bonusy i promocje bukmacherskie.

Sprawdź aktualne promocje
ostatnia aktualizacja: 2 dni temu


Najlepszy CASHBACK - Superbetnawet do 500 zł
Najlepszy darmowy zakład - Fortunaza 210 zł
Najlepszy bonus bez depozytu - STSdo 29 zł za rejestrację

Porównaj promocje

 

Oprócz tego sprawdź również na naszej stronie kody promocyjne od innych bukmacherów – w Fortunie i LV BET też będziesz mógł odebrać freebety na rozpoczęcie gry.

Bukmacher na start …

Bukmacherzy internetowi często kojarzą nam się  z dużym ryzykiem i niebezpieczeństwem. Prawda jest jednak taka, że rozważnie wybrany bukmacher dla początkujących online, cieszący się renomą nawet od kilkudziesięciu lat i to w wielu krajach europejskich, zapewni nam nie tylko bezpieczną grę, ale i ogromne emocje, a jeśli dopisze nam szczęście i będziemy posiadać odpowiednią wiedzę na temat obstawiania meczów niemałe pieniądze. Wśród takich właśnie bezpiecznych bukmacherów śmiało można wymienić: Fortuna, Etoto, Totolotek, forBET czy LvBet.

Legalni Bukmacherzy
Adres, nr licencji Bonus PromoKod
fortuna.pl
(SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565)
2230zł pokaż KOD
sts.pl
 (SC/12/7251/11-6/KLE/5540/12)
1279zł pokaż KOD
betfan.pl
(PS4.6831.3.2018)
3100zł pokaż KOD
superbet.pl
(PS4.6831.5.2019)
550zł pokaż KOD
lvbet.pl
(PS4.6831.9.2016.EQK)
1570zł pokaż KOD
iforbet.pl
(PS4.6831.10.2016)
2100zł pokaż KOD
totolotek.pl
(AG/7251/LBU/2012/2013/RD61485)
520zł pokaż KOD
betclic.pl
(PS4.6831.11.2017)
550zł pokaż KOD
pzbuk.pl
(PS4.6831.26.2017)
200zł pokaż KOD
etoto.pl
(AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17)
200zł pokaż KOD

Wszystkie te firmy bukmacherskie charakteryzują się dużym bezpieczeństwem użytkowania nie tylko ze względu na doskonałe zabezpieczenia serwisu, takie jak wysokiej jakości firewalle czy 128-bitowe szyfrowanie SSL – takie, z jakiego korzysta się w bankach.

Serwisy te znajdują się pod nieustanną kontrolą międzynarodowych komisji ds. hazardu, a ponadto posiadają wszelkie wymagane w Unii Europejskiej licencje na prowadzenie tego typu działalności. Dobre firmy bukmacherskie online posiadają także doradców, którzy są doskonale przeszkoleni pod kątem zagrożeń płynących z hazardu.

REJESTRACJA W TOTOLOTKU + KOD
Bonus bez depozytu + 500 zł za wpłatę

 

Serwisy te umożliwiają odpowiedzialną grę poprzez ustanowienie limitów pieniężnych, możliwość zawieszenia konta na określony czas i, oczywiście – poprzez szczegółową weryfikację danych – kontrolowanie tego, by osoby niepełnoletnie nie mogły korzystać z firmy bukmacherskich.

Bukmacher nr 1 Wybór naszych użytkowników
FORTUNA LV BET BETFAN STS
210zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
20zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
100zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
29zł FREEBET
+ bonus za wpłatę
  Aplikacja
Aplikacja 9/10 7/10 8/10 8/10
  Gra bez podatku
Gra bez podatku Happy Hours czasowe NON STOP -
  Bonus za wpłatę
Bonus za wpłatę do 2000 zł do 1500 zł do 3000 zł do 1200 zł