Ranking bonusów bukmacherskich a zakłady bukmacherskie i bonus za rejestracje

Polski rynek bukmacherski doczekał się wielu firm, które proponują legalne zakłady. Jako że, każdy chce ściągnąć klientów do swoich punktów i  stron internetowych, gdzie mogą zawierać zakłady, każda firma może nam zaproponować bonus za rejestrację.

Prawdopodobnie każdy człowiek lubi dostawać coś „za darmo” , więc szuka najlepszej możliwej opcji. A tych jest na prawdę wiele. Nie należy jednak zapominać, by zapoznać się z regulaminem danej promocji. Musimy wtedy zwrócić uwagę nie tylko na wysokość bonusu, ale też na jakich jest zasadach i co musimy zrobić, żeby móc go wypłacić na swoje konto.

Ranking bonusów bukmacherskich

W poniższym zestawieniu, przedstawimy ranking bonusów bukmacherskich  pięciu najpopularniejszych polskich bukmacherów, wraz z obecnymi ofertami.

1. Fortuna – pierwszy zakład bez ryzyka 100 zł +  do 400 zł od pierwszego wkładu
Na pierwszym miejscu w naszym rankingu, znajduję się dziś Fortuna. Wykorzystując ich bonus, możemy odzyskać 100 złotych, które postawiliśmy na pierwszy kupon, a niestety okazał się przegrany. Druga część bonusu, to nic innego jak otrzymanie tyle pieniędzy do depozytu, ile wpłaciliśmy na nasze konto. Lecz, żeby móc wypłacić bonus na nasze konto, musimy go obrócić cztery razy, na kuponie musi się znajdować przynajmniej trzy zdarzenia, a minimalny kurs kuponu musi wynosić przynajmniej 1.9. Na wykorzystanie tego bonusu mamy 60 dni.

2. STS (STAR – TYP – SPORT) – bonus do 1000 zł od pierwszego wkładu
Popularny STS oferuje nam podobna ofertę do Fortuny, lecz czas na wykorzystanie bonusu wynosi aż 120 dni i zyskać możemy aż 1000 zł. Żeby wypłacić pieniądze u oficjalnego sponsora polskiej reprezentacji w piłce nożnej, trzeba obrócić bonusem trzy razy , przynajmniej jednym zdarzeniem po kursie 1,91.

TOP 3 promocji bukmacherskich: Załóż konto w Fortunie, odbierz darmowe 30 zł i 400 zł - więcej na www.fortuna.pl
Załóż konto w LVBET, odbierz darmowe 20 zł i 1000 zł - więcej na www.lvbet.pl
Załóż konto w Totolotku, odbierz darmowe 20 zł i 500 zł - więcej na www.totolotek.pl

Zakłady bukmacherskie bonus za rejestracje

3. Totolotek – bonus od pierwszej wpłaty do 1000 zł + darmowy zakład za 20 zł
Trzeci w naszym zestawieniu – Totolotek – proponuje nam dwuczłonowy bonus. Na starcie możemy obstawić darmowy pierwszy zakład za 20 zł. ,Możemy je wykorzystać jak chcemy, nie zapominając by na kuponie był przynajmniej jeden mecz o kursie 2,00. Jeśli chodzi o bonus do pierwszej wpłaty, warunki są taki jak w STS i Fortunie, z tym że tak jak w pierwszym darmowym zakładzie, na kuponie musi się znajdować zdarzenie o kursie 2,00 , a czas na obrót bonusu wynosi aż 180 dni.

4. LvBet – Pakiet powitalny – mnożnik kursu całkowitego x 100
W porównaniu do swojej konkurencji, na zupełnie inny pomysł wpadł bukmacher LvBet. Oferuje On nam, po wcześniejszym wpłaceniu danej sumy pieniędzy tzw.  bonus z mnożnikiem kursu całkowitego. Oznacza to pomnożenie naszego kursu x100. Żeby wypłacić pieniądze, musimy obrócić bonusem 4 razy.

Na przeciw oczekiwaniom klientów, Polscy legalni bukmacherzy wyszli z inicjatywą wprowadzenia bonusów. W zależności od preferencji, każdy powinien znaleźć u nich coś dla siebie, a powyższy ranking został stworzony na zasadzie informacji przedstawiających aktualne promocje  bukmacherów.