Pewne systemy bukmacherskie – czy istnieją?

Nie lubisz przegrywać? Wielu doświadczonych typerów powie Ci w takim razie, że zakłady bukmacherskie nie są dla Ciebie. Istnieje tu jeden system, dzięki któremu możemy być pewni zarobku. To surebety. Mało osób gra tą metodą, ponieważ przynosi ona niewielkie zyski.

Jednak czy wolisz zarabiać nawet niewielkie kwoty czy może cały czas przegrywać? Wybór należy oczywiście do każdego z nas. Nikt nie namawia do grania tym systemem. Posłużmy się przykładem, gdzie chcemy obstawić wygraną spotkanie darta. Tutaj musi przecież ktoś wygrać.

Na jednego zawodnika u pierwszego bukmachera kurs wynosi 1,60. Natomiast na drugiego zawodnika u drugiego bukmachera kurs wynosi 3,20. W sumie mamy do dyspozycji 100 złotych. Zatem na pierwszego zawodnika postawimy 66,67 złotych po kursie 1,60. Na drugiego zawodnika postawimy 33,33 złote po kursie 3,20. Niezależnie od tego kto wygra nasz zarobek będzie wynosił ok. 6,66 złotych.

Dla niektórych są jest to śmiesznie niski zarobek. Należy jednak zwrócić uwagę, że jest on pewny. Taki sposób obstawiania wymaga od nas jednak założenia kont u kilku bukmacherów. I to nie byle jakich. Bukmacherzy doskonale wiedzą o tym sposobie grania. Podejrzewając, że gracz go stosuje musimy liczyć się z nałożeniem limitów, a nawet usunięciem konta – choć to zdarza się rzadko.

 

Uwaga na limity u bukmacherów

Dlaczego mogą nas zlimitować? Grając surebety poleca się nam granie wysokimi stawkami. Jak widać po powyższym przykładzie zyski są niewielkie jeśli mamy mało funduszy. Co prawda są to pewne zarobki, ale kilkanaście złotych dziennie nie satysfakcjonuje wielu osób.

Początkujący gracze grają prowokacyjnie, a takie zachowanie jest od razy wychwytywane przez bukmachera. Warto co nieco poczytać o tej metodzie i spróbować. Bez wątpienia jest to sposób na bukmachera. Grając tą strategią rozsądnie będziemy w stanie zarobić nawet kilka tysięcy w ciągu miesiąca. Wybierajmy jednak sprawdzonych bukmacherów, którzy są już pewien czas na rynku.

Za rejestrację dają 20zł i 1500zł za wpłaty! Wejdź na www.lvbet.pl

Zupełnie dajmy sobie spokój z początkującymi firmami, od których z pewnością szybko dostaniemy limity. Są różne sposoby obstawiania u bukmachera, jednak surebety dają nam pewność zarobku. Na początku starajmy się nie szaleć z postawioną gotówką. Nastawmy się głównie na zdobycie doświadczenia. A to jest ważne, gdyż i tu możemy napotkać problemy, które często wynikają z regulaminu bukmachera.

O zdobycie surebetów się nie martwy. Istnieje kilka stron, które za opłatą nam je udostępnią. Są również ich darmowe odpowiedniki. Po pewnym czasie zacznijmy inwestować większe pieniądze.